0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #760 -: Юли 10, 2013, 13:50:23 pm »
jam, благодаря ти много за милите думи.
постарах се да направя писмото кратко и интересно,
съдейки по моите деца какво ще ги впечатли.
радвам се, че ви е харесало.
а иначе, аз не съм родом от Бургас, от София съм, но живея от близо 14 г. в него и
много го обичам.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #761 -: Юли 10, 2013, 14:49:59 pm »
Честит рожден ден нa бaте Стaси. Много щaстие и незaбрaвим прaзник!

Ние тaзи нощ пътувaме зa Поморие и със сигурност ще посетим и Несебър!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #762 -: Юли 10, 2013, 14:53:38 pm »
cofee lungo, много благодаря!
ако решите посетете и нас на връщане
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #763 -: Юли 10, 2013, 18:56:59 pm »

Честит рожден Стаси!
Имахме си червено балонче което излетя във въздуха и вече сигурно е при теб!

cofee lungo, да се обадите когато дойдете в Несебър!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #764 -: Юли 11, 2013, 09:26:38 am »
Много благодаря на всички за прекрасните писма и подаръци. Мони си ги събира и за нея са много ценен подарък. Аз нямам време да се обърна. До края на юли трябва да приключа с доста неща, август трябва да правим ремонт и да подготвим бюрото на първокласничката. Поглеждам от време на време в сайта разбира се.  :) Желая на всички прекрасна почивка. Надявам се и ние да починем, последната седмица на август сме на Елените. Ако има някой в близост, може да  :balk_14: :balk_15: изпием по нещичко в компания. Поздрави и отново благодаря за прекрасните подаръци и писъмца  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #765 -: Юли 12, 2013, 20:27:06 pm »
Дойдоха всички писма, получихме подаръците, много благодарим, ще минем и ние през Несебър .
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #766 -: Юли 12, 2013, 23:29:09 pm »
Много благодарим, получихме днес писмото от Бургас. Децата веднага сложиха маските, а след това проведоха един бой с балони :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #767 -: Юли 14, 2013, 17:45:24 pm »
Радвам се, че сте получили писмото и
че сте го харесали. Поздрави от мен
и мен и слънчев Бургас!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #768 -: Юли 17, 2013, 13:10:58 pm »
Аз в коя половина на август да пусна писмата?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #769 -: Юли 18, 2013, 08:08:42 am »
Лисицата е първата половина на август, Синьо кокиче - втората.

Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #770 -: Юли 19, 2013, 11:43:37 am »
ок, ясно, разбрах.
втората половина на август ще пусна писмата от Русе.   :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #771 -: Юли 29, 2013, 21:04:35 pm »
Момичета, искам да се извиня за забавянето на варненското писмо. Предполагам може и някоя от вас да е разбрала, но на работа имаме доста проблеми - искат да ни сменят управителя, ние не искаме, излизаме на протести и в София ходиха 2 автобуса, сега дела ще има - общо взето лудница, както се вика не знаем утре дали ще сме на работа, в къщи - лятото по морето - гости :) не мога да си събера акъла и да се добера до компа... Най-късно в сряда ще го пусна.
Отново много се извинявам! Надявам се да не се сърдите много  osi_1
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #772 -: Август 07, 2013, 17:33:10 pm »
В петък пускам писмата от шуменския Рошко:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #773 -: Август 12, 2013, 15:19:51 pm »
Мими, получихме писмото още вчера, за което благодарим!
Много ни хареса, като имаше възклицания от сорта: "А, и те имат Морска градина
и влакче в нея!". Наложи се да обясня, че и БДЖ гарите са еднакви, но  не ми
повярваха  особено! :wink:

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #774 -: Август 14, 2013, 16:06:03 pm »
Мими, благодарим за писмото и подаръците. Не съм го чела още, че децата са при свекърва ми, но в събота си ги прибирам и ще са много щастливи, че имат писмо от Рошко :)



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #775 -: Август 14, 2013, 16:14:03 pm »
аз съм възмутена, на работа не ми пристигаха писмата, в къщи не ми пристигат... думи нямам да изразя колко съм възмутена от крадливите пощаджийки :x
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #776 -: Август 14, 2013, 16:59:24 pm »
Стефи, учудена съм, че не пристигна писмото до МС точно. Не можеш ли да го потърсиш в пощенския клон. Мисля, че имат нужда от скандал ;)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #777 -: Август 14, 2013, 17:09:04 pm »
Стефи, аз подготвям едно писмо от Търново и като стана готова, ще ти пиша да се видим на метрото на "Сердика" да ти го предам или ще го пратя по "сапския" куриер, хем ще стигне, хем ще си спестя марката ;)
Иначе и у дома някой от писмата не дойдоха, а работата ми е на още по задръстено място, та изобщо не бих пренасочила към него писмата...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #778 -: Август 15, 2013, 12:05:38 pm »
Получихме Варненския Рошко! Мими с Марто благодарим за писъмцето и подаръчето :)
До този момент нямаме непристигнало писмо!!!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #779 -: Август 18, 2013, 22:03:50 pm »
Здравейте, мили момичета!
Малко ми е виновно, че не съм се отчитала отдавна, но тази годиа е толкова кошмарна за мен лично, че ако може да приключи още утре, няма да ме е изобщо яд, че по-бързо ще остарея с още една. Попаднах професионално на един  странен ингилизин шеф, завъртяха се едни истории, от които едвам намерих сили да се освободя в края на учебната година. Напоследък привличам само откачалки  и откровени егоисти използвачи, които си напомпват егото покрай теб и после се държат като мръсници и даже едно "мерси" не казват. А като добавим и нещото, наречено "криза на средната възраст" при  мъжете, просто си представете каква сапунка се забърква... И никога няма да разбера как е възможно с един колеж да станеш директор на училище! А и мъжът Козирог се оказа нещо жестоко и чудовищно! Пазете се от тази зодия мъже!! :D 
Аз, дето гледам да се държа все коректно, мило, да повдигам на другите самочувствието с нещо комплиментарно,  да се принизявам умишлено, за да не се чувстват некои откачалки по-долу в социалната си и образователна калкулация, та ще ми трябва доста време да се отърся от тази учебна година. Вярно, че в момента съм все още много гневна и няма да е честно да обобщавам,  но нямате представа на какви "учители" попаднах. Обаче, все още търся готините ингилизи и ми се иска да вярвам, че има и неегоисти, широкоскроени хора с културни потребности и интереси, готови да общуват. Само забити и свити, комплексирани откачалки срещам. Не е честно просто! А наблюденията ми са от четири години вече пребиваване в три училища - едно средно католическо, един спортен колеж и едно основно. Толкова студенина излъчващи хора  да срещнеш е направо неуютно нечовешко усещане. Иска ми се да видя вече и други - топли и сърдечни индивиди с по-широки духовни потребности и интереси, да почувствам същия комфорт в общуването, какъвто съм имала със славяни от различни националности. Амин! :D Защото разликата е огромна!
Точно поради тази обективно стресираща ме и дрезнеща ме извънредно причина ми е трудно да докарам по всяко време поетично настроение, но що е време - все е пред нас, както се казва. Като капак сме решили да се местим от тази къща, защото малката завърши детската градина, която беше през пет къщи от нас, и вече нищо не ни задържа тук, макар че пък я записахме в близкото училище, но тази година така или иначе ще я изкара в него. Та в момента си търсим друга къща, но в тази страна пощите имат някаква услуга, при която, ако сменяш адреса си, даваш си новия адрес в пощата и писмата ти ги доставяли на новия директно, не било нужно да уведомяваш всичките си близки и познати. Така чух, дано да е вярно, че не сме проверявали още в поща дали е наистина така. Търсим  в два съседни квартала наблизо, за да нямам усещането, че ще емигрирам пак на непознато място. Общо взето - когато са се разхождали  неуважително, по мъжки лично, а и професионално грубо и без обяснения из душата ти, си трябва доста време, което да изличи пораженията. Както се видя дотук, нищо розово от мен, за което се извинявам наистина!  :D

Но по-важното е, че получихме всичките писма от врабчето, които очакваме наистина всички с нетърпение. Писмата са интересни, увлекателни, разказват ни за места, които не сме посещавали или поне не толкова детайлно, поради което е интересно на всички ни. А сувенирите и подаръчетата вътре истински радват Емма. Последното, което дойде е от Варна от Мими26. "Морските" писма са супер прохладни и интересни, но и всички останали също така.

Благодаря ви най-сърдечно, момичета!!
Да не сте си помислили, че съм се отказала от тази идея! Нищо подобно! Явно и мен ме върти някаква "криза на средната възраст", нямам идея какво точно е това, но самооценката ми, самочувствиетоми и подобните ми състояния никога не са били толкова безнадеждно ниски, за което допринесе и тази година. Такива работи!
Пазете се да сте здрави! Не знам как да ви посъветвам да се пазите от безпардонни грубияни, саможиви използвачи егоисти, от хора без класа и стил, комплексирани хора, за които най-голямо душевно преживяване е да ви видят да се огледате в тяхното откачено огледало. Не им позволявайте! Знайте си цената и не се принизявайте, за да им спасявате задниците, защото те са научени да се измъкват, без да носят отговорност за действията си и понеже нямат стил, никога не казват "благодаря" и "извинявай". Брей, брей, какви неща ви написах...Всеки ще се сети за нещо свое си, сигурна съм!

Прегръщам ви, момичета! :heartbeat: