0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #720 -: Юни 13, 2013, 00:07:36 am »
Олив, благодарим за писмото. :)
Имаме си крал и кралица!  :D
Даже тази вечер се обръщаха помежду си съответно с "кралице" и "кралю".  :wink:

Хм, все се каня да питам, при наличието на толкоз много софиянки, нашите деца, ще получат ли някога писмо от София?! За моите ще бъде интересно, определено. А за софийските деца също ще е интересно да видят София през очите на врабеца. :wink:
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 00:24:42 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #721 -: Юни 13, 2013, 09:59:29 am »
Ето и обещаните снимки :)



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #722 -: Юни 13, 2013, 11:31:54 am »
Големи сте сладури!!! :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #723 -: Юни 13, 2013, 13:49:37 pm »
и ние получихме, прочетохме и отработихме второто лондонско писмо.
удивително съвпадение, но точно на сутринта преди да отворим пощенската кутия и да видим писмото, детето каза, че много иска да отиде в Лондон - да разгледало... :)

имаме си корона, снощи снимах, ама кой да се сети да качи снимки... и аз сервирах вечеря на негово кралско величество и правих метани до пода, а той седеше гордо с коронката и не смееше да мръдне, че нещо не уцелихме правилно кроенето и ни е малка :) иначе си я оцвети много красиво, нещо напоследък е развил усет за цветове, защото "Рошко му казал да оцвети короната"

татко му чел писмото и ми каза, че им било много интересно и на двамата. догодина ще ги водя да разгледат на живо...

вярно, че нямаме от София изпращач. има ли мераклии или да се прежаля?



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #724 -: Юни 13, 2013, 17:01:32 pm »
Има изпращач от София, Стефи3 за ноември... от Търново няма, но ако успея лятото да хвана "Звук и светлина", ще взема да заформя някое писмо от там, че като ми дойде времето да пиша за Китай да викам, "тя китайската стена е нещо като стените на Царевец, ама по дълга" ;)  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #725 -: Юни 13, 2013, 19:28:07 pm »
Гери, аз няма да пиша за София, така че нека някоя софиянка да пише :)

Ние ще четем чак другата седмица явно, защото съм дала служебния адрес, а съм в отпуска :?
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #726 -: Юни 13, 2013, 19:55:32 pm »
Стефи, аз за София те бях сложила, че няма никой от там.Ако някой друг изяви интерес да праща от София да ми пише, ще го вмъкна накрая.В същност инициативата е до края на тази година.Ако има желаещи да пращат и от други места писма, ще ги добавям.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #727 -: Юни 13, 2013, 20:42:28 pm »
Маги, аз не съм казала, че ще пиша за София, а мисля за свиленград. все пак има предостатъчно софиянки :wink:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #728 -: Юни 13, 2013, 20:49:31 pm »
Абе исках да те прекарам ама уви.Софиянки много ама виж няма желаещи.Записах те за Свиленград.
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 21:24:47 pm от magi_st »

Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #729 -: Юни 13, 2013, 23:33:48 pm »
Хайде, Джам, прежалвай се. :)
Сигурна съм, че ще го напишеш много увлекателно и достъпно. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #730 -: Юни 14, 2013, 00:46:51 am »
айде, пишете ме за София...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #731 -: Юни 15, 2013, 01:12:04 am »
Гери, аз мога да помогна за Търново, ще си бъда там достатъчно време, мога да добавя и снимки от Фолклорния фестивал.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #732 -: Юни 16, 2013, 15:44:59 pm »
Надявам се, татковците днес да са щастливи от получените картички :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #733 -: Юни 18, 2013, 17:31:15 pm »
Гане, ще се пробвам да напиша едно писмо за Търново и ще го постна тук, ако искаш да добавиш нещо. Иначе за снимките няма проблем имам доста, включително и от фестивала, по скоро съм зле с организацията на времето за писане, че съм се захванала със 100 неща и то все в работно време ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #734 -: Юни 19, 2013, 16:02:30 pm »
Оки, Гери, ще помогна с каквото мога :D То и аз съм така с многото неща, само дето на работа не ходя :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #735 -: Юни 24, 2013, 19:24:15 pm »
Момичета писмото на Рошко от Несебър тръгна днес - точно на Еньовден
Да живи и здрави всички именници!
« Последна редакция: Юни 24, 2013, 20:02:21 pm от stoeka71 »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #736 -: Юни 26, 2013, 18:38:12 pm »
stoeka71, благодарим за писмото. Много ни харесаха и подаръците. Вече си имаме морски хладилник  :lol: Имахме си една чайка - сега и делфин - радост в къщи. Само вълшебните думи .... „аз съм приятел на вабчо Вошко“ :lol: :lol: :lol:. Но ще гледаме до септември да го усвоим това Р. Със сигурност ще се възползваме - и тази година сме на Равда.

п.п. Снимки тези дни, че „приятелката на вабчо Вошко“ слезе да кара колело - трети пореден ден.
« Последна редакция: Юни 26, 2013, 18:40:58 pm от Pesheck »
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #737 -: Юни 26, 2013, 19:15:43 pm »
Благодарим и ние за писмото, Стоека :) Голяма радост беше за магнитите, държалките за ключове  :lol: иии най-вече за вълшебния билет :) Наесен ще направим всичко възможно да отидем да видим Немо и баща му и Дори :) Естествено и пиратския кораб  :lol:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #738 -: Юни 26, 2013, 20:19:42 pm »
Заповядайте да видите аквариума, той е на мои приятели, по-точно за тяхното детенце получавам писмата от врабчето Рошко. Магичният билет си е валиден и действително е безплатно за цялото семейство входа. Работи целогодишно. Красиво е......и си заслужава да се види и да се обадите като идвате в Несебър!!!!!!
Радвам се, че българските пощи са на ниво!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #739 -: Юни 26, 2013, 20:35:34 pm »
И ние получихме и прочетохме писмото. :) Много благодаря от името на хлапетата. :D
Голяма радост предизвикаха магнитите и ключодържателите. :D
Ще се възползваме от билета. :)
Несебър ми е едно от любимите места в страната ни. :) Но децата не сме ги водили там все още.

Бъдете добри и не губете кураж! :)