0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #740 -: Юни 27, 2013, 16:11:41 pm »
получихме снощи писмото от Несебър. много сме впечатлени от всичко - и от интересното писмо, и от картинките, и от подаръците, а магическият билет направо ни събра очите и така ни развълнува!
вече планирам как да минем през Несебър това лято....

Стоека, страшно мило, много благодарим.

Аз искам да помоля авторите на последните 3 писма - от Баня, Лондон и Несебър - да изпратят файла с текста и снимките (ако ми ги пратят отделно от файла, ще ми направят огромна услуга!) на адрес zachatie@gmail.com.

Напоследък имам ужасно много работа, но при първи удобен случай, фейсбук страничката на Рошко отново ще започне да публикува писмата и искам да ги имам на разположение...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #741 -: Юни 28, 2013, 11:03:18 am »
При нас все още не е дошло писмото  :(, предполагам, че няма и да дойде  :?, така че днес ще го разпечатам и ще четем довечера... Последните 2 писма дойдоха и реших, че "черната" серия с неполучаването е приключила...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #742 -: Юни 28, 2013, 11:21:18 am »
при мен също не е дошло още.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #743 -: Юни 28, 2013, 14:21:11 pm »
И при нас не е дошло.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #744 -: Юни 28, 2013, 20:13:12 pm »
Изпратих ги с обикновенна поща, част от писмата бяха по-тежки и имат допълнителни марки. Странно.....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #745 -: Юни 29, 2013, 07:09:56 am »
Момичета, аз и децата вече месец не сме в София,
а съм забравила да оставя на "домашния пощальон" ключа от кутията за писма.
Това е причината поради която не пиша в тази любима тема.
Надявам се другата седмица в петък да ни достави всичко получено,
ще четем на куп и ще споделим впечатления.

Поздрави   :flower: Мишанта
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #746 -: Юли 01, 2013, 15:17:32 pm »
Стоека, хиляди благодарности за прекрасното писмо и подаръците! Магнитите са вече на хладилника, а ключодържателите искат да ги сложат на чантите. Обясниха на съседите как Рошко им пише, праща им подаръци и се гласим да идваме в Несебър на посещение в аквариума :D
Писмото ни пристигна разкъсна, притесних се, че има загубено нещо от вътре или да взели, но е цяло, само едната страница от самото писмо е скъсана, но слава богу се чете!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #747 -: Юли 01, 2013, 19:17:38 pm »
Гане, радвам се че писмото е пристигнало, дано и другите го получат.

В зависимост от броя на децата в писмата имаше или един или два или три магнитчета и по- толкова ключодържателя, само магичният билет беше един и важи за цялото семейство!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #748 -: Юли 01, 2013, 20:30:57 pm »
Благодаря ти още веднъж от сърце за подаръците, вече планираме Несебър като дестинация, всичко е тук, няма нищо загубено, а Мила подскача тук с розовия делфин, голяма радост :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #749 -: Юли 04, 2013, 10:04:20 am »
СПЕШНО!
Някой знае ли, Стоека71 за момче или момиче получава писмото?
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #750 -: Юли 04, 2013, 12:08:46 pm »
за момиче

Ира, пратих ти писмото.
« Последна редакция: Юли 04, 2013, 12:19:54 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #751 -: Юли 04, 2013, 14:45:03 pm »
да, разбрах. благодаря.

писмото от Бургас днес литна.
Маги_ст ще го прикачи по-късно.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #752 -: Юли 05, 2013, 16:45:58 pm »
При нас така и не дойде Несебърското писмо, но като прочетох колко неща е имало вътре, сигурно някой го е отмъкнал... Както и да е оня ден четохме разпечатката и децата много се зарибиха да ходят на аквариума, така че като отидем към Созопол в края на месеца, ще идем и до Несебър. :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #753 -: Юли 05, 2013, 19:41:51 pm »
при нас дойде Бургаското писмо  :lol:
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #754 -: Юли 06, 2013, 17:44:05 pm »
Много експедитивни станали български пощи :D
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #755 -: Юли 07, 2013, 12:09:12 pm »
Гери, при дойде, но са ми отмъкнали билета :(
и това са клявките от нашето деловодство, защото аз съм дала служебен адрес и ми дойде отворено писмото. Мисля в понеделник да вдигам скандал :x
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #756 -: Юли 08, 2013, 16:32:55 pm »
Стефи, аз го разпечатах без частта за билета, така че не знаят какво са загубили, а адреса ми е домашен и входа се заключва и цялата поща и "спамовете" се пускат през една дупка във вратата директно на земята, на моменти имам съмнения че пощаджията се обърква и го пуска в другия вход, а там няма как да вляза и да проверя дали е там. Ама живи и здрави, аквариума така и така ще идем да го видим.

Иначе когато писмата решат да дойдат идват бързо - в петък кацна Рошко от Бургас :). Рошко (danny22), благодарим за балоните и маските. Балоните бяха надути веднага и не знам ще изтраят ли до 10-ти ;). Само това, че Рошко се е разхождал със Стаси и Нед предизвика завист и мрънкане, защо той не идва у дома да се запознае лично с Ели и Стефан  :lol:. Аз замазах нещата, ама не ми е ясно на твоите как им обясни, че са разходили Рошко из Бургас ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #757 -: Юли 08, 2013, 20:14:49 pm »
Аз си мисля, че когато писмата са по-пълни има изкушения - я за съсед, я за пощите. Мисля си аз така, понеже когато пусках писмата в пощата (роднина ми е жената) ме попита не ме ли страх да ги пускам без обратна разписка, че можело някой при вида на дебеличко писмо да се изкуши. Обаче не ми се даваха още 19лв. и за обратни разписки.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #758 -: Юли 08, 2013, 22:26:27 pm »
Гери, за малкия имаше отделно писмо , в което Рошко го
е наблюдавал отвисоко. Баткото помогна в писането така,
че той е наясно кой е Рошко. Радвам се, че ви е харесало
писмото.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #759 -: Юли 09, 2013, 09:40:20 am »
прочетохме вчера и писмото от Бургас. да ви кажа какво аз лично най-много харесвам в писмата на Рошко - обичта, с която всеки от вас пише за своя град или село. тя просто се усеща от всеки ред, много е мило.

интересен авторски похват с двете момченца - струва ми се, че това значително засили интереса на моя син към разказа, още повече, че и те ходят на плуване като него.

а и подаръци в писмото, ех, този Рошко - никога не забравя какво радва най-много децата! :)

ще очаквам текста и снимките на писмото от Бургас на zachatie@gmail.com
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!