0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #580 -: Ноември 11, 2012, 15:22:26 pm »
Лубадим, не падай духом. Не позволявай това, че не се е получило да влияе зле на теб и отношенията с партньора ти.
Имам близка приятелка, която борбата за дете коренно промени. Казахме си с мъжа ми, че няма да допуснем това да се случи и на нас.
Не казвам, че е било леко или лесно. Заедно сме от 1995 г. Минахме през най-различни лекари, съвети и подпитвания на приятели, 4 инсеминации и едно ИКСИ, една съмнително извънматочна (според някои лекари) бременност, последвана от спонтанен аборт, докато стигнем до ЦРЗ „Надежда” и д-р Стаменов. В клиниката се почувствах у дома си, последваха стимулирано неуспешно ИКСИ, биопсия, терапия за НК-клетките, 8 пункции без упойка на ЕЦ, вливания на киовиг, РВМС, един ЗЕТ (пак неуспешен), но нито веднъж не се разстроих от отрицателните тестове. Знаех, че ще стане и бях спокойна. Сега съм бременна в 8 месец - с девойка и младеж. Надявам се, че декември ще ги прегърна и ще бъдат живи, здрави и още по-хубави на живо, отколкото на 4D видеозона. Не се съсипвайте емоционално и запазете връзката с партньора си! Наистина вярвам в подписа на Ива и много често съм си го повтаряла - ако нещо не е завършило добре, значи това не е края. Бъдете силни, обичайте и себе си и партньора си!
« Последна редакция: Ноември 11, 2012, 15:26:00 pm от Bogi »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #581 -: Ноември 11, 2012, 16:06:40 pm »
любадим, според мен трябва да направиш тест. Ами, ако си бременна и имаш зацапване?!

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #582 -: Ноември 11, 2012, 16:16:21 pm »
lubadim, задължително си направи кръвен тест! Аз бях със зацапване на 8-ми и 9-ти ден и се оказах бременна.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #583 -: Ноември 11, 2012, 16:54:26 pm »
Благодаря за подкрепата. Утре съм решила задължително да си напрявя един тест /в друга лаборатория/, макар че съм съвсем неразположена вече -не е просто зацаване и точно днес си ми е денят да ми идва.Организмът ми е часовник  -овулация 13-14 ден, цикъл 26-28 дни. /но не иска и не иска да премине в режим бременност/. А относно падането духом- то е неизбежно първите дни, надявам се да се стегна, всъщност мъжа ми е супер, аз в себе си нещо се съмнявам, забелязвам че мен някак ме променя този проблем ./както е писала боги за приятелката си/. Неусетно е, не знам откъде тръгва за да го спра. ..Абе ще се оправим някак. Отивам да пия 2-3-4 бири /или 3-4-5 маргарити/, че нищо не си позволявах тези дни :)Успех на всички в процедура.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #584 -: Ноември 11, 2012, 23:27:03 pm »
Ива, вярвам, че ще успееш въпреки всичко станало дотук. Много съжалявам за стналото. Естествено, че няма да се отказваш и ще се бориш до успешен финал. Пожелавам ти го от сърце и сили да преодолеш всичко.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #585 -: Ноември 12, 2012, 09:32:27 am »
Вчера мина трансфера-2 ембриончета на 3-ти ден.Започва обратното броене.
Доколкото разбрах другите 6 ще ги замразим,но нищо повече не ми каза никой.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #586 -: Ноември 12, 2012, 10:15:59 am »
Вчера мина трансфера-2 ембриончета на 3-ти ден.Започва обратното броене.
Доколкото разбрах другите 6 ще ги замразим,но нищо повече не ми каза никой.
Успех, pimi! Много положителна енергия и един слънчев резултат! Късмет ти желая!!!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #587 -: Ноември 12, 2012, 11:06:43 am »
Пими, успех, страхотен резултат, браво, дано се преборят малките и да станат две прекрасни бебчета! :bfp: :cloud9: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #588 -: Ноември 12, 2012, 11:17:47 am »
Pimi,успех, пък и на хубав ден е бил трансфера (св. Мина беше вчера) :)!
По слънчевата страна на улицата
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #589 -: Ноември 12, 2012, 14:48:33 pm »
pimi успех и от мен. Стискам палци да се наредиш в другата тема за бременните мами и много хубав финал  :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #590 -: Ноември 12, 2012, 15:09:02 pm »
ембриончетата ми са спрели да се развиват  :( в четвъртък на абразио.

момичета, забравих да питам за схема за спиране на медрола. през ден по цяла таблетка или всеки ден по половин и колко време така?

Успех на всички!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #591 -: Ноември 12, 2012, 15:46:38 pm »
Пими успех :D :D
ембриончетата ми са спрели да се развиват  :( в четвъртък на абразио.

момичета, забравих да питам за схема за спиране на медрола. през ден по цяла таблетка или всеки ден по половин и колко време така?

Успех на всички!!!
Ох милата  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: За медрола незнам, аз бях на другото, което му е аналог, ама си го спрях от раз :?


*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #592 -: Ноември 12, 2012, 16:03:14 pm »
Мидже, много съжалявам, кураж, ще стане, щом веднъж е станало пак ще стане! :bighug:
Медрола около седмица до края на седмицата по 1 през ден, и после да изчакам два дни и да изпия едно и да преключа!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #593 -: Ноември 12, 2012, 16:03:48 pm »
ембриончетата ми са спрели да се развиват  :( в четвъртък на абразио.


  :balk_144: :bighug:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #594 -: Ноември 12, 2012, 16:03:55 pm »
Midge, много, много съжалявам :( На мен още ми е толкова мъчно, че не знам на кой свят се намирам. Върнах се от днес на работа, дано това ми помогне да се посъвзема. Сега като прочетох поста ти се сетих, че и аз имах преднизолон, но такъв шок ми беше това абразио, че изобщо забравих за него. Д-р Стаменов ми назначи абразиото директно на следващия ден след прегледа и ми каза да спирам всички лекарства. То аз вече е късно да им звъня, вече не го пия четвърти ден, но аз имах само по едно хапче сутрин и се надявам, че не е фатално, че съм го спряла от раз.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #595 -: Ноември 12, 2012, 16:37:21 pm »
Благодаря ви! Спирам по посочената схема.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #596 -: Ноември 12, 2012, 18:25:47 pm »
Аз от днес почнах стимулацията с Пурегон250 за днес и утре а други ден съм на Пурегон300 на преглед съм на 16/11/ пожелавам успех на всички.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #597 -: Ноември 12, 2012, 19:22:03 pm »
midge,много ми стана мъчно като прочетох поста ти
rumi84,стискам палци за лека и успешна процедура

Аз от вчера взимам и но-шпа 3х2,но тази тежест и лека болка в корема почти не минава.Дали е нормално да е така?Доктор Шефкетова ми каза,ако след 7-те дена още ме наболява да не го спирам.Това ми е първи трансфер и всичко ми е непонятно,незнам какво да очаквам.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #598 -: Ноември 12, 2012, 19:22:30 pm »
Момичета,имам въпрос.Водя се стимулация/лека/,но най-вероятно ще имам една Я.Колко ще ми е таксата оплождане в такъв случай?
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #599 -: Ноември 13, 2012, 10:31:23 am »
Момичета , знаете как ще работи клиниката през декември? Ще има ли отпуски или някакви конференции, заради които ще затварят?