0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« -: Юли 02, 2012, 12:34:43 pm »
Идва време за моренце и почивки. Желая на всички ви приятно изкарване на лятото и ползотворна почивка. Без болести и с много настроение.
Поздрави.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #1 -: Юли 02, 2012, 15:45:19 pm »
Здрава, весела, изпълнена със слънце и усмивки седмица ви пожелавам!

Ние пак бяхме селянчета за две седмици , но днес се завърнахме!
На Злато му беше толкова гот, че чак се научи да вика "Кееееееееееееееф"  :lol: като малко изяжда Ф-то накрая, но пък е една от първите му думички, освен мама, баба...тати, деди...

Ох, лято, искам да е само лято  :lol:

Душичките ни се отварят като пекне слънцето!
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #2 -: Юли 02, 2012, 16:15:11 pm »
Здрава седмица за всички!
На почиващите да е приятна почивката, на работещите да минава бързо работната седмица :D

*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #3 -: Юли 02, 2012, 19:41:06 pm »
Лека и безоблачна седмица и от нас :-)


*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #4 -: Юли 02, 2012, 20:42:36 pm »
Хубава и здрава седмица!
Дано скоро овладеят пожара в Бистрица.Хеликоптерите не спират да бръмчат от рано сутрин над нас и малчо се буди много рано,а следобяд не може да спи.Дано и не се разрасне повече,защото днес ходихме за вода и ми се видя много ниско.
Мидж,вие как се справяте?

*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #5 -: Юли 02, 2012, 21:26:11 pm »
Parsi, благодаря! При нас е шумотевица  от хиликоптерите, близо е, но гори от другата страна на хълма, а не към селото. Ще метна снимки в  фейса. Не се усеща пушека.  Дано го овладеят бързо!
Здрава седмица!
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #6 -: Юли 02, 2012, 23:48:34 pm »
Момичета, желая ви приятна седмица!

И много благодаря за стиснатите палци! Малчо е приет в детската градина, в която толкова много искахме да го запишем.  :)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #7 -: Юли 03, 2012, 05:48:56 am »
Деси, браво на Кай, да си намери бързо нова компания за игрите! 

И ние снощи късно се прибрахме от нашето селско приключение.
С доста резерви тръгнах, уж само за седмица, а останахме цял месец
и не ми се тръгваше! Друг е ритъма, друго настроението
и макар и измъчени от бита, хората са мили и усмихнати...вече ми липсва...
Края на седмицата заминаваме на Юг и ако успея за месец да преборя
отложеното шофиране, ще се върна отново за да завършим лятото на свобода!

Прави бяхте, на Калина с всеки изминал ден все повече започва да и се разбира.
Сега е във фаза Папагал, повтаря, дори потретва дума която и е нова!
Това е един от най-усмихващите и вълнуващи моменти в порастването им
когато онова малко бебешоре се превръща в детенце- има мнение,
може да направи контакт и да разбереш какво желае и тревожи!

Хубав и усмихнат ден, бъдете здрави!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #8 -: Юли 03, 2012, 08:14:39 am »
Здрава седмица на всички!
Края на миналата, та до вчера беше натоварен с много емоции за малката. В петък ходихме на едно близко село на имен ден на приятел. Имаше още доста деца + пясъчник, пързалка и детска къщичка. Прибрахме се в 11,30, а тя от превъзбуда заспа след 12. В събота бяхме на село при баба. В неделя пак на гости на същия приятел на РД на каката - размаза се от беснеене. Вчера пък приготвяхме „вичея“ за годишнината ни с баща ѝ. Радва се, макар че не разбира за какво точно, пък и беше малко разочарована, че няма да „ставам булка“ като на снимките. :lol:
Иначе от 3 вечери спи без памперс. Само сутрешното мляко остана от бебешките неща - нямам вече бебе, а „гоямо мумичи“.
Мише, много бързо им се отпушва кранчето на приказката. И няма млъкване. Не че се оплаквам де, ама бива и аз да мога да казвам по нещо. :lol: Баща ѝ горкия няма никакъв шанс да се вреди. :lol:
Лек ден на всички ви!
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #9 -: Юли 03, 2012, 08:29:50 am »
Края на седмицата заминаваме на Юг
Вие заминавате, ама и ние си заминахме от там вече  :lol:
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #10 -: Юли 03, 2012, 10:24:02 am »
Добро утро! :)

Ех, много бързо растат тези дребните нали :) И Никол започва да връзва реплики и ми е много мило и приятно. Само аз и баща и и разбираме обаче. :)

Нямам търпение да тръгнем за морето в края на месеца, ей! Представям си я Никол как ще се кефи! :) Малко се притеснявам да не се обърне на кощмар, понеже сме няколко семейства, а аз съм организаторката. Дано не започнат да недоволстват! :)

Мише, на някои места, извън града, хората на истина са много по-спокойни и мили. Животът на село тече с друго темпо.




Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #11 -: Юли 03, 2012, 11:41:29 am »
И няма млъкване. Не че се оплаквам де, ама бива и аз да мога да казвам по нещо. :lol: Баща ѝ горкия няма никакъв шанс да се вреди. :lol:

Нали знаеш, че заради това мъжът е бил създаден преди жената - да успее и той да каже нещо :)

Хубава, здрава и усмихната седмица на всички!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #12 -: Юли 03, 2012, 22:10:21 pm »
Това е един от най-усмихващите и вълнуващи моменти в порастването им
когато онова малко бебешоре се превръща в детенце- има мнение,
може да направи контакт и да разбереш какво желае и тревожи!

Даам, невероятно е просто. Моята има мнение за всичко.  Вчера ми каза да изчистя :-). Видя някакво боклуче на пода в спалнята и веднага ми разпредели какво трябва да направя. Ако Андреа бутне нещо, ходи да го подрежда и да и прави забележка. :-)


  
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #13 -: Юли 04, 2012, 10:14:31 am »
Весела и слънчева седмица и от мен.
Похвалвам се, че детето беше добре и успяхме да отидем на кратката планувана ваканция.
Сега се и оплаквам, че по средата и аз се разболях прилично, а в началото на седмицата вече бях  сериозно болна. Лоша ангина с абцес, снощи искаха да си ме прибират в болница, но с уговорки се разминах с инжекции у дома. Сега Илко сутрин и вечер с усмивка на уста ще ме боцка  :lol: :lol:  Сега му е момента да си връща за каквото има  :lol: :lol:
За пореден път имах среща с лекари от онези. Дето само се карат, държат сметка, стъпкват те едно хубаво пък чак тогава си свършват работата. Снощи се разревах от яд, че трябва да търпя такова отношение, за да получа лекарска помощ. Тъпо,много тъпо ми става като започнат всички да си ме прехвърлят с думите не сте за мен, не сте за тук, защо идвате сега, защо идвате точно при мен, кой ви прати и какво ли още не. От 3ч и половина чакане  поне час мина в обяснения. Ама нищо, аз съм сигурна, че и това ще се оправи
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #14 -: Юли 04, 2012, 12:35:31 pm »
Ох...Крокиииии, като те чета така ме хваща яд, а си представям какво усилие ти е представлявало да говориш изобщо, та камо ли да се обясняваш за какво си там, логично е, че не си отишла на сладкарница! :x
Благодаря за подкрепата и съветети относно сестрата в яслата. Засега само наблюдавам, не искам да повдигам въпроса, защото не мога да докажа, че наистина я е ударила, а това е доста тежко обвинение, ако не е вярно би било много нечестно спрямо жената...А и Дара има навика да си измисля.
Ние в неделя ходихме на минерален басейн, на Дара много й хареса, толкова въудошевена не бях я виждала скоро. Сега всеки ден ме врънка, че искала пак "на морето" :D Та ако не успеем да отидем тази година на море, то поне на басейн мисля да я водя, колкото пъти мога. На връщане станахме свидетел на пожара в Бистрица. И се учудих колко много хора бяха наспряли колите си да снимат :? Какво точно снимаха незнам....Дано наистина скоро овладеят положението. Тази сутрин по новините казаха, че вече нямало огън, а само дим...Дано наистина е така, че е много страшно!
Хубав и усмихнат ден!
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #15 -: Юли 04, 2012, 12:51:07 pm »
Кроки, бързо оздравяване!

За съжаление пожара не е овладян. Територията е 5 пъти по-голяма от първия ден (вече е 250 декара). Не разбирам защо отказват помощ, като е видно, че не се справят. Вчера мобилизираха едно поделение, днес още едно, но темпа е просто... Днес при нас си  миришеше на пушек доста сериозно, а с просто око е видно колко много се е разрастнал огъня. Дано се справят!

Честити бърборанчета на Мишето, Пешек и Раши! Много мил момент е.

Нинче, на Белчин ли ходихте?
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #16 -: Юли 04, 2012, 13:04:10 pm »
Не знам ако имат интерес този пожар да продължава какъв е той?В крайна сметка е доста опасно.Ето днес от 3 часа не съм чула хеликоптерите да прелитат-нима го овладяха?Просто вече нямам думи за нищо.Както и да е.
Митко от вчера е пак с разстройство,но слава богу не повръща.Чудя се как го прихвана като не ходи на градина и си седим само в двора от 2 седмици.Другото неприятно е че мъжа ми е в депресия.Оказа се че свекър ми е с рак на панкреаса с много разсейки.Всички сме много разстроени.Аз не знам какво да кажа и как да реагирам пред никой.Няма и как да го успокоя/мъжа ми/,че всичко ще се оправи като 99% няма да се оправи.Ох,сложнотия...Наоплаквах се едно хубаво-благодаря че ме прочетохте :).

*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #17 -: Юли 04, 2012, 14:14:21 pm »
Ох, Парси, дано Господ му даде сила и живот на свекър ти!


*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #18 -: Юли 04, 2012, 15:08:02 pm »
Кроки, бързо оздравяване!
Нинче, на Белчин ли ходихте?
Да, много ни хареса. Минерална вода, природа, цените прилични, със сигурност ще отидем пак!
Не знам ако имат интерес този пожар да продължава какъв е той?В крайна сметка е доста опасно.Ето днес от 3 часа не съм чула хеликоптерите да прелитат-нима го овладяха?Просто вече нямам думи за нищо.Както и да е.
Хм..много страшно звучи това някой да има интерес от този пожар, наистина си е опасно за хората...А това, че се разраства е много лошо.
Парси, опитайте се да си дадете кураж един на друг, другото е Божа работа, дано поживее по-дълго свекър ти! :(
*
Re: Лято,слънце и море - 2.07-8.07.2012г
« Отговор #19 -: Юли 04, 2012, 15:16:15 pm »
Ох, Парси, кураж! Дано има дни човека!

Много го хвалят този Белчин, затова попитах. Аз имам ужасни предразсъдъци към басейни, но ако се "прежаля" там ще е.