0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #60 -: Юни 06, 2012, 13:42:51 pm »
Петина, просто я изключи напълно от живота си. Тя очевидно не е с ума си, невярна ти е анамнезата за статуса й. Брътвежите й го показват ясно. Реално, тя нищо не може да ти направи. Не се занимавай с полиция, ще си загубиш времето. Имаш ключалка на вратата - използвай я.

И най-вече - изчисти я от ума си. Това е най-добрият съвет, който мога да ти дам. Излишни са вълнения на тема "Как може такова нещо".

Лис, категорично подкрепям джам. Всичко друго е излишно.
Ако имаш нужда от каквото и да е, знаеш, че съм на среща. Почти знам за какво говориш, миналото лято минахме през подобно нещо с нашето "слънце".....
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #61 -: Юни 06, 2012, 13:54:15 pm »
Лис, пази си нервите, само така може да си предпазиш и децата. Много ми стана мъчно за теб, само това ти липсваше. Успех с Никол, това е важното сега.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #62 -: Юни 06, 2012, 14:02:09 pm »
Лисе, много ми е познато. Просто я зачертни и не се хаби повече.

Аз не се разправям, защото изпитвам огромна неприязън от скандали. Просто млъквам, давам червения картон и затварям вратата завинаги. От две години съм така със свекървата. Никакъв контакт. Тя ми звъни, аз ѝ затварям. Не говоря с нея, нито за нея. Мъжът не смее да бръмне що така с майчицата му се отнасям, защото всичко се разигра пред него и я видя  в истинска светлина за пръв път. Преди това тя ми говореше по този начин само насаме и никой не ми вярваше, синът майчин - най-малко.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #63 -: Юни 06, 2012, 14:22:01 pm »
Лисано, иде ми куп неща да напиша и само защото
див бяс ме хваща, че някой посмява на всичкото напрежение
да ти създава с простотия нерви, дали някой се сети да ти помага!
Ще сложа един пегел и ще напсувам...идиотщина!

Няма да повтарям другите, забрави я...не е лесно то е ясно,
но сега друго е важно, ей как подпалих!

Прегръщам те!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #64 -: Юни 06, 2012, 14:48:01 pm »
Много ви благодаря.Много.

Малко по-добре съм и ще направя точно това, ще я зачеркна от живота си, този път завинаги. Няма ключ за вкъщи, или поне ние с мъжа ми не сме и давали такъв, който да е за нея. Но няма да се учудя ако си е изкарала, само дето не знае, че скоро сменяхме ключалките.

Вени, миналата година ходих при адвокат, написаха ми молбата за развод и мъжа ми успя някак да ме убеди да не я подавам. Той не е на страната на майка си, не е и на моя. Аз не съм го карала никога да избира между нас двете. Самият той не успява да я търпи когато се прибере ваканция и "се крие" от нея. Има обаче моменти когато под влияние на интригите и и клюките (тя с друго не се занимава) той поддава и ги прехвърля върху мен. Аз вече наистина съм тотално изтощена и изморена покрай децата и всяка такава странична глупост ми идва много в повече. Ако до преди половин година се оправях сама с тримата, вече наистина не се справям и ме връхлитат всички бесове когато тя съвсем умишлено идва за да ме тормози а не да види децата. Този път обаче сгреши тотално. Дани 1 час след нея повтаряше "баба донка доди поцая, мама няма пачиии" (баба му донка щяла да дойде с полицая но мама да не плачела) и идва да ме целува по краката и да ме милва да не съм плачела.
Побърках ги тези деца-вярвайте ми. Все като станеха такива разправии ги пращах в другата стая и и казвах да мълчи да не говори пред децата не му е сега времето, не, че ме чуваше. Този път започна и да крещи каква майка съм била и не помня всички глупости даже.

Джам, права си-нещо съм се объркала за това, че е с ума си. Не е.

Стига с нея, но ви благодаря. Натоварвам вас но ми олеква като споделя и като ми дадете съвети.

Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #65 -: Юни 06, 2012, 15:20:17 pm »
Нищо не мога да те посъветвам Лис, освен с мъжа ти да се махнете, ако искате този брак да просъществува.
Много е трудно син да бъде откъснат от майка си и тя би ви пречила винаги, дори от разстояние. Щом мъжът ти се поддава на клюки и интриги е въпрос на време да се вземе някакво решение.

Струва ми се, че ти вече си взела решение, но дано не е под влияие на емоции и свекито.
« Последна редакция: Юни 06, 2012, 15:31:42 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #66 -: Юни 06, 2012, 15:29:45 pm »
Лисе, ако не си изприказваш всичко, няма да ти олекне. Ние сме и за това тук - в темата,на лични или на скайп, оплачи се. После като се успокоиш, вътре в себе си приеми, че няма такъв човек, само една досадна конска муха.
Успех с прегледа на Ники и много прегръдки от мен.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #67 -: Юни 06, 2012, 15:34:56 pm »
 Наистина не е добре тая жена, щом си позволява да те напада в този момент. Не й позволявай, опитва се да те провокира. Имате си по- важни дела в момента.  :hug2:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #68 -: Юни 06, 2012, 15:35:22 pm »
Лисано, Лисано,  ....

Такива гадини трябва да стоят далече, много далече от теб и децата !!!


Моята "маргаритка" има червен картон и то от собствения и син вече почти 3 години. По Великден по негово желание им се обади да видят внучката си, но само на площадката! :?

Ми промяна няма!!!
Що така е облечена, ама що не яде това дете, толкова е слабичко 8O. Май скоро пак ще бъде отклонена визитата!  
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #69 -: Юни 06, 2012, 15:37:01 pm »
Лисано, за теб човек убивам, чу ли...
Не ме интересува мъж, свекърва...Крайно или не, като не ти помагат да не те притесняват!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #70 -: Юни 06, 2012, 15:41:57 pm »
Лис, никой не знае какво ти е и какво е в семейството ти, но със сигурност да се развеждаш, заради свекървата, не е разумно. Не живеете заедно, просто я отсвири и толкова. Взимай решенията на база отношенията ти с мъжа ти, а не с нея.
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #71 -: Юни 06, 2012, 15:57:18 pm »
О, Пете! Не се занимавай с тази изкукуригала вещица! Няма да я промениш. По-скоро си пази нервите, защото лисковците имат сега и в следващите 20 години нужда от теб! Права е Джам - имаш ключалка! Стискам палци за утре и за добри резултати!

Успешна седмица, момичета!
Ние бяхме на ясла миналата седмица 3 дни до 12ч. На 4-я ден вече сополи при трите с кашлица при Камен. Та сме си вкъщи, де.... Не ми се говореше чак по едно време.
*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #72 -: Юни 06, 2012, 16:27:08 pm »
Ние бяхме на ясла миналата седмица 3 дни до 12ч. На 4-я ден вече сополи при трите с кашлица при Камен. Та сме си вкъщи, де.... Не ми се говореше чак по едно време.

Милите дечица! Бързо да се оправяте! Лисе, стискам палци да не я видиш вече тая нахалница! С теб сме!


Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #73 -: Юни 06, 2012, 16:36:54 pm »
Лисе,
и аз съм с теб! :) Горе главата!
успех на Никол на ЯМР.

Цвети,
да оздравявате бързо.

По принцип тук избягвам да се оплаквам за болести, ама този път ще се отчета. И Михаела, и аз сме много зле. Тя кашля жестоко, аз пък съм сополива и без глас. За сега само Дребния държи фронта здрав. Той май по-добър имунитет има. Днеска Михаела я взе свекърва ми, та сега ще има да я лекува със сладки работи. :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #74 -: Юни 06, 2012, 16:44:54 pm »
Лис, плахо ще си позволя да дам само един съвет - на съпруга си не обяснявай на дълго и на широко кой какво казал, какво рекъл и не давай квалификации на майка му и поведението й, а само му съобщи спокойно, ясно и категорично, че сте се скарали лошо, докато го е нямало и не желаеш повече контакти с нея. От опит знам, че така на мъжети им звучи по убедително и по можеш да ги спечелиш на своя страна, от колкото да вземеш да анализираш поведението на близките им. Почнеш ли - дразнят се, все намират с какво да ти възразят и накрая да те изкарат виновна. Ще се справиш лесно, ще видиш.
*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #75 -: Юни 06, 2012, 22:54:46 pm »
Лис, плахо ще си позволя да дам само един съвет - на съпруга си не обяснявай на дълго и на широко кой какво казал, какво рекъл и не давай квалификации на майка му и поведението й, а само му съобщи спокойно, ясно и категорично, че сте се скарали лошо, докато го е нямало и не желаеш повече контакти с нея. От опит знам, че така на мъжети им звучи по убедително и по можеш да ги спечелиш на своя страна, от колкото да вземеш да анализираш поведението на близките им. Почнеш ли - дразнят се, все намират с какво да ти възразят и накрая да те изкарат виновна. Ще се справиш лесно, ще видиш.

Ех, този съвет е много труден за изпълнение. Но, несъмнено е адски разумен! И аз съм установила, че като навляза в детайли става по-зле. :)


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #76 -: Юни 06, 2012, 23:17:06 pm »
Лис, плахо ще си позволя да дам само един съвет - на съпруга си не обяснявай на дълго и на широко кой какво казал, какво рекъл и не давай квалификации на майка му и поведението й, а само му съобщи спокойно, ясно и категорично, че сте се скарали лошо, докато го е нямало и не желаеш повече контакти с нея. От опит знам, че така на мъжети им звучи по убедително и по можеш да ги спечелиш на своя страна, от колкото да вземеш да анализираш поведението на близките им. Почнеш ли - дразнят се, все намират с какво да ти възразят и накрая да те изкарат виновна. Ще се справиш лесно, ще видиш.

Ех, този съвет е много труден за изпълнение. Но, несъмнено е адски разумен! И аз съм установила, че като навляза в детайли става по-зле. :)

Аз и без да искам следвам написаното по-горе, понеже ако седна да му се оплаквам и да му пиша всичко...трябва да пиша мейла 3 дни. Днес единствено го попитах нещо за което бях сигурна, че майка му ме излъга (за пари разбира се-тя за друго не може да мисли). Потвърди се, че е излъгала и аз му казах, че повече не искам да чувам и виждам този човек, като причината не е лъжата, и му казах, че съм я изгонила от  нас и повече няма да дойде тук докато и когато аз съм в апартамента.
Самият той  не веднъж ме е питал "и защо не я изгониш като се държи така с теб"? Това през ваканциите кокато сме си говорили и съм му разказвала. Никога не съм си позволявала да я обиждам пред него, дори ми беше странно как може да ми предлага да изгоня майка му. а той самият "я е гонил" защото тя наистина не е за изтрайване. И тази ваканция отново я канеше да си ходи 30 минути след като беше дошла. на мен ми е ставало неудобно и дори жал, че се държи така с майка си. Да ме пита човек защо:)

Мъжът ми е коренно различен когато не е около нея. След всяко обаждане на майка му, са му необходими 30 минути за да не гледа "страшно" и да не се дразни на всичко около него. Да не говорим, че и вдига на 7 позвънявания веднъж.

Още ми е тегаво заради самия скандал-наистина беше много грозно и то не само от нейна страна. Аз също се държах просташки с нея днес(и не съжалявам де), но ми олекна, че "си намерих" повод да я разкарам от живота си.

Лека нощ момичета и благодаря още веднъж.

Следващите новини ще са добри:)
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #77 -: Юни 06, 2012, 23:30:06 pm »

Следващите новини ще са добри:)

Ей в това е истината!

Успех с Ники!
*
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #78 -: Юни 07, 2012, 00:18:30 am »
Лис, много ми е мъчно, че минаваш през всичко това.
Момичетата са ти дали разумни съвети.
И най-важното - сигурна съм, че резултатите от ЯМР ще са добри.

Прегръщам ви и четиримата.

адито, не мисля, че е рано за очен преглед за дъщеря ти. Синът ми ходи на нейната възраст профилактично. Сега исках пак да го заведа, но ми дават час за след два месеца, а тогава ще сме се пренесли. Ще търся на новото място.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: 4.06-10.06.2012г- Слънчева и усмихната !
« Отговор #79 -: Юни 07, 2012, 01:05:52 am »
Лисе, стискам палци на Ники за прегледа, ще чакам новини, аз тръгвам утре към Търново, а след това на път.
За свеки - аз съм казвала и у нас имаше грозен скандал, за мой късмет пред мъжа ми и след това прекратих отношения с нея. С тях само така се действа. Имаш ключ, ползвай го, не я пускай, не контактувай с нея. Прегръщам ви четиримата и ще чакам добри новини!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю