0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #100 -: Май 25, 2012, 10:33:04 am »
Кроки,честита придобивка,със кеф да се вози детенце!
Аз ще се побъркам с това гадно време-изгнихме вече :?

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #101 -: Май 25, 2012, 10:36:10 am »
честита придобивка, важното е той да е доволен
вчера бяхме на първа манифестация, горда съм, че отново има такава голяма и мащабна, както навремето, когато аз бях дете
Стефания щеше да се пръсне от гордост :)
другата седмица пък е на първи турнир по гимнастика, страхотни емоции :)
много е хубаво да виждаш детето си толкова щастливо
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #102 -: Май 25, 2012, 10:38:10 am »
Коки, със здраве да си го кара колелото. Чудесно е. На Алекс колелото пък е на дракони, ама ти кой ги забелязва  :lol:

Мини, страхотна е Стефания най-отпред на парада!

*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #103 -: Май 25, 2012, 11:31:46 am »
Милички, аз съм с уртикария честно. Не знам дали е от трусовете, но все ми се струва че се тресе. Цялата съм изрината на плюски по краката, ръцете и по меките части и се чеша като краставо магаре.
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #104 -: Май 25, 2012, 12:03:17 pm »
Не се чеши-ами иди на лекар :).По-принцип уртикарията е характерна за храни,но може и от трусовете да е-знам ли.Опитай да се успокоиш,все пак каквото има да се случи,ще се случи,а и най-страшното надявам се отмина.

*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #105 -: Май 25, 2012, 12:10:47 pm »
Трудна работа с лекар в това почивно време. Не съм ходила при личния от сума време. Обаче, ако съвсем не мога вече да търпя ще ходя някъде, че сърбежа е ужасен.
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #106 -: Май 25, 2012, 12:16:11 pm »
Може да се облееш с хладка вода,мини на диета и пийни някакво противоалергично :)

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #107 -: Май 25, 2012, 12:20:07 pm »
Може да се облееш с хладка вода,мини на диета и пийни някакво противоалергично :)

Подкрепям
ериус, ксизал- все тая, намажи местата с фенистил, ако имаш
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #108 -: Май 25, 2012, 14:27:06 pm »
Кроки, фантастично е колелото на Боян!
Да го кара със кеф...

Мини, толкова щастлива Стефи на снимките,
истинска радост за очите и сърцето!

Шаноарче, това не е шега, сега се облекчи с нещо,
но иди след празниците на лекар!
Аз започнах терапия от три седмици и съм много по-добре.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #109 -: Май 25, 2012, 15:13:15 pm »
Благодаря, пих алергозан и се намазах с абрикорт-това открих в къщи и ми е малко по-добре. Мазах и с Фенистил, но не ми помага май. Наклепах се и с ментолов спирт, та не знам от какво малко облекчи.
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #110 -: Май 25, 2012, 18:44:44 pm »
можеш да се мажеш и с бебешките кремове, пенатен, или каквото друго имаш
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #111 -: Май 26, 2012, 00:52:39 am »
Милички, аз съм с уртикария честно. Не знам дали е от трусовете, но все ми се струва че се тресе. Цялата съм изрината на плюски по краката, ръцете и по меките части и се чеша като краставо магаре.
Ако е от стреса това , успокояване ти трябва.Вземи си  валерианче.


  
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #112 -: Май 26, 2012, 01:00:30 am »
даже, още по-ефективно - хубаво винце или там каквото ти се услажда.
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #113 -: Май 26, 2012, 12:41:26 pm »
Милички, голяма мъка е този сърбеж. Ефекта от алергозана беше много времвнен и от него взе да ми се носи главата-с ниско кръвно съм. Сега съм нагънала на детето капките фенистил и уж ми е по-добре. Такова чудо от години не ми се е случвало. Имам алергия, която не се е обостряла от много време, но тя е и с други прояви-тези са нови за мен.
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #114 -: Май 26, 2012, 13:08:53 pm »
shanoar , гадничко звучи това, чак ме засърбя и мен като те чета само.  :? Нямам алергии /съответно и опит кое е най-добро за тях/, но пък съм с ниско кръвно. Та в тази връзка и аз бих ти казала да пиеш Ериус. За бебето имам такъв сироп, но за себе си имам Ериус на таблетки. Бяха ми ги изписали преди секциото, че на тестовете за упойките излизаше някаква повишена чувствителност за това и онова, та се "застраховаха". Пих ги 2х2 табл., ако не греша и не е имало никакви нежелани/неочаквани ефекти, а пък и като бременна все си бях с ниско кръвно... Мъжът ми се обрива за "добър ден", та и него съм черпила с въпросните - бързо се оправя и също не е имал оплаквания и някакви неразположения след приема им.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #115 -: Май 26, 2012, 15:41:10 pm »
Нашето заминаване на село се отложи...
Калина поддържа цял ден вчера висока Т стигна един път 39.9.
Ходихме до спешня УНГ в ИСУЛ и се оказа с две възпалени уши.
Сега сме на АБ + капки, ще дърпаме ушите на зайците другата седмица!
Само здраве да е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #116 -: Май 26, 2012, 15:49:50 pm »
Мише бързо да се оправяте  :(

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4836691
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #117 -: Май 26, 2012, 15:59:28 pm »
Мини, вечен покой за тази невинна душа...

Как се дава на кърмаче такова мляко...това нищетата на ума е пагубна!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #118 -: Май 26, 2012, 18:27:08 pm »
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4836691

 :(

Мише, Мише, и вие ли :( Бързо да се оправя Калина!

И Антон е болен и ми е толкова смотано от вчера. Закарахме го миналия уикенд
при нашите във Варна, за да мога аз да имам възможността да поуча малко за сесията ми, която почва след десетина дни. Тъкмо се зарадвах на това, че ще разполагам изцяло с времето си няколко дена и ще успея с ученето, ето и той от вчера с 39Т, а при мен започна ужасяващ зъбобол :( На всичкото отгоре и майка ми я тръшнал някакъв грип и е на легло, Тони го гледат татко и брат ми и сега падат едни обяснения по скайп и телефон кое как, кога и защо се дава при висока Т. Естествено изобщо не ми е спокойно така. След дълго умуване каква нова организация да измисля, какво друго  ми остава - сега почвам да стягам куфари и утре съм на първия автобус за Варна. Ще видим как ще съвместя ходене по педиатри, зъболекари по спешност и учене за изпити. Просто прелест, как наведнъж все стават нещата.
Наоплаках ви се, моля да ме извините.
Re: Кратка, работна седмица /21-23-27.05/
« Отговор #119 -: Май 26, 2012, 19:35:54 pm »
shanoar, търси лекар... уртикарията трудно минава.
Никога няма да забравя като ми се появи това чудо, не можех да стоя от сърбеж и понеже пих алергозани и отложих прегледа при лекар, накрая го докарах до 5 дни на инжекции.
Дано никога не ми се случва повече, още ме полазват тръпки като се сетя.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!