0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И Митко спи с такива пижамки зимата,за да са му завити крачетата и да не се разгащва от въртенето.Иначе от пролетта минава на две части.
Мише,браво на мишленцата!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Благодаря за инфото и аз! Явно навсякъде има вратички!
Харесали Ви? аз съм ходила като ученичка!  
*
Алекс е почти на 5, но и тя зимата изкара с подобни пижамки от Джордж - едната с Пепа пиг, другата по-обикновена. http://direct.asda.com/george/girls/nightwear/peppa-pig-all-in-one/GEM73625,default,pd.html
Даже и сега в студа пак с тях си спи.
Хубаво беше, за 20 лв двама възрастни, а Емо безплатно, за 40 лв  не знам дали бих отишла.

Миленка,
много ти благодаря, мила! :D :D
Направо ми оправи настроението :D
Отложих си разходката до Варна за след седмица.
Ако някой иска - да свирне  :wink:

Тия пижами, които показвате, така и не ги възприех за пижами. Видяха ми се трудни за обличане. Но, да уточня, че щерката до 3г и нещо спеше с торба. А Малчо и сега си спи с торба.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 20:05:03 pm от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ооо, Кокиче, много са лесни даже. Първата такава дреха получех подарък от братовчедка, още докато бях бременна - водеше се tiny baby. Бяха почти единствените дрехи, които ставаха на шушулка с тегло 2,5 кг. Още тогава открих колко по-лесно е да разкопчея няколко копченца и да извадя крачетата и да сменя памперса. От как порастна пък я разкопчаваме само отпред, даже от доста време си я съблича сама. Но за шило като моето си е страшно удобство - кръста и краката ѝ са облечени.
*
И ние спим с такива + чувал, защото всичко се изритва на 1-та минута още. Да се задържи одеало, юрганче върху него-абсурд! Сега се оглеждам за по-голям, че този след месец може и да му е малък.

И да ви се оплача- счупих си фотоапарата. :balk_145: :balk_145: Снимах малкия и го изпуснах, от половин метър, ама сега обектива не може се затвори напълно. :( Много ме е яд!! Няма и 2 години, а и предишния горе долу пак така го прецаках osi_7 Направо съм си за osi_6
Дано могат да го оправят.


*
Не съм Мишето но да си кажа :D Празникът беше чудесен и ягодките, а и всички останали деца се представиха много добре. Тъй като Дара е приета в същата градина директорката ни покани на празника. Между другото съм много впечатлена от тази жена - много светъл, много позитивен, а както изглежда и много отговорен човек. Само се моля да попамднем и на свестни госпожи, нищо друго не искам. Но най-голяма заслуга за всичко имаха  децата - Дара не отдели поглед от сцената за час и половина. Дори за миг не й беше скучно, накрая ме накара да я вдигна за да може да вижда, пя, танцува, пляска, почти през цялото време стискаше едно букетче и накрая държеше лично да го подари на "боскужата" :D После ми разказваше как й била казала "Честит ден ден..да си жива и здрава :lol:" Много приятни емоции са това...
Мише,  :balk_21:
Нуну, снимки чакам във фейса, да знаеш :lol:
[/url][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Много съм луда аз, толкова емоционална, вълнение до болка!

Нинка е права, празника беше чуден!
Повода беше 50 години от създаването на ЦДГ N 16.
Постарали се бяха всички, от директор до последната възпитателка!
А децата, те бяха прекрасни, репетирали доста, стегнати и същевременно
много развълнувани, ошашавени е своя сладък хаос и жужене.
Щастлива бях да видя моето малко човече сред другите деца/ ягодки!


...моля ви не ме карайте да показвам снимки от самия празник , такава трагедия съм  :oops:...
Лошо ми стана като видях, че от цялото снимане има три горе долу!
И те също трябва да се обработят за да станат за гледане!
А клипа е потресающ...ще се опитам да получа запис от някоя от другите майки
нещо което все пак има качества!

- ето последната проба от предната вечер :photo:
- то ето и ягодката дубльор :photo:
« Последна редакция: Май 19, 2012, 07:35:28 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Мише, много са готини  :D! Почвай да тренираш снимане на мероприятия, че много те очакват  :lol:!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мише, прекрасни мишки-ягодки имашшш!!!
А колко са порасналиии!!!
А русата къдрокоса фурия пак е в акция - замисля нещо! :wink:
Много са готини!
[/url][/url]
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
"Да му се невиидиии" и тук дойде УжасТното време. От снощи се скъса да вали, и мрачно и гаднооо.  :( Дано бързо да му минава!!!
*
Мише, страхотни са!!!
*
Нуну, снимки чакам във фейса, да знаеш :lol:
Вени, аз също нямам снимки, а и бяхме на последния ред и ако изобщо съм успяла да снимам нещо с телефона, то едва ли се различава нещо. После ще се пробвам да ги смъкна и кача нещо.
А Митака беше толкова усмихнат, колкото и да е бил притеснен не му личеше много :wink: Най-вероятно майка му е била 100 пъти повече :D
Ние пък напоследък имаме едни странни разболявания..първо почва сопол, следва една ужасна спазматична кашлица точно един ден, след който почва да кърти и това се повтаря точно през две - три седмици :( Сега засега удържаме фронта със спорадични пристъпи на кашлица /не постоянна както предишните два пъти/, но сърцето ми е свито...Днес цял ден бахме навън и почти не е кашляла, имам чувството че нещо я дразни, но какво...? Правя инхалации, бабешки чайчета...незнам вече какво да правя. Преди две седмици пихме АБ за същото...
Нещо алергия да имате към цъфтежите? Днес на площадката две деца бяха с абсолютно същото, което описваш, нооо...абе едното беше много зле, майка му каза, че от ноемри на две седмици кашля и като прави физ. усилие. Правили са всички изследвания, без най-важното - кардиолог и пулмолог! И това след лежане в детската клиника на Пирогов!
Казах й да отиде на кардиолог задълже. Детето беше ок и като се затича и като почне една кашлица и задух...ужас просто!
[/url][/url]
*
Нещо алергия да имате към цъфтежите? Днес на площадката две деца бяха с абсолютно същото, което описваш, нооо...абе едното беше много зле, майка му каза, че от ноемри на две седмици кашля и като прави физ. усилие. Правили са всички изследвания, без най-важното - кардиолог и пулмолог! И това след лежане в детската клиника на Пирогов!
Казах й да отиде на кардиолог задълже. Детето беше ок и като се затича и като почне една кашлица и задух...ужас просто!
Права си...ужас е, чак като спре да кашли сякаш нещо ми липсва. Този път със сигурност е от сопола...има една задна хрема, много кофти. Аз също обмичсялм посещение при пулмолог, при нас не е от физическо усилие със сигурност, някакви предложения за добър такъв. А и още нещо - ще взема да пусна един носен секрет поне да видим от там дали няма да изскочи нещо... :(