0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Вени, сигурно, ама не можах се стърпя :lol:
Днес гледам, че Лисицата е зарязала прекопаването на градините и яко е "забърсала" с опашката всички по-дълги теми във форума  :lol: :lol: :lol:
Дано не се е изморила много  :D


Много ти се радвам, като си в добро настроение :lol: Последната седмица ти беше тежичка:?
[/url][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Вени, сигурно, ама не можах се стърпя :lol:
Днес гледам, че Лисицата е зарязала прекопаването на градините и яко е "забърсала" с опашката всички по-дълги теми във форума  :lol: :lol: :lol:
Дано не се е изморила много  :D

:)ми чакам от 2 седмици да вали, слава богу днес поваля та малко ми се изчистиха ноктите от черното:)

Очаквах аз някой да ме нахока на ЛС задето ударих ключа на няколко теми ама то няма прочитане 70 страници бе:))))))))
*
Хубава седмица и от нас! Докато се включа и тя преполовила.
Аз пък няма да се оплаквам от времето, защото сме на екскурзия и е топличко. Очарована съм от страната и хората.
Мише, да оздравява бързо фурията, че белите чакат.
Гери, дано майка ти се оправи скоро.
парси, ние само преди месец махнахме памперса. За сън му го слагам и е мокър. Не смятам да бързам, нито да го вдигам през нощта. Поне за момента. Ние пък имаме друг проблем. Вчера просто си свали гащите и се изпика на улицата и в един магазин. Как да го науча да чака?

Пращам ви малко слънце.

Хубава седмица и от нас! Докато се включа и тя преполовила.
Аз пък няма да се оплаквам от времето, защото сме на екскурзия и е топличко. Очарована съм от страната и хората.
Мише, да оздравява бързо фурията, че белите чакат.
Гери, дано майка ти се оправи скоро.
парси, ние само преди месец махнахме памперса. За сън му го слагам и е мокър. Не смятам да бързам, нито да го вдигам през нощта. Поне за момента. Ние пък имаме друг проблем. Вчера просто си свали гащите и се изпика на улицата и в един магазин. Как да го науча да чака?

Пращам ви малко слънце.

Деси, а не казва ли, че му се пишка, преди да си свали гащите :D.
Нормално е в началото да не могат да се сдържат. Дара беше в началото така като махнахме пелените. Излизахме от магазина, посред пазаруването, за да се изпикае. С възрастта се оправя положението,  за почват да стискат докато се появи подходящо място :D

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Добре че я "намерих" "новата" тема, че да се посмея  :lol:.
Блу, представих си го малкия мъж как се облекчава в магазина  :lol:... Много деца имат такъв период, скоро ще мине.

Не бих будила детето. Обаче си спомням разказите на свекърва ми, че и двете й деца са се напикавали нощно време до... пубертета. Та ще изчакам с окончателното си изказване.

И да си изплача мъката. Доживях да чуя, че чернокожите съученици се подиграват на сина ми, че е бял  8O. Едвам го накарах да изплюе камъчето, а после един час не можахме да го успокоим. Изкарахме най - кошмарната учебна година и нямам търпение тя да приключи, от догодина сме го записали в частно училище.

Гери, стиснати палци!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!

Малък сладък Кай, направо ще до изям!:)))

Деси, период е, казали са момичетата, моя съвет е
преди да влезете на такова място, просто го питай дали му се пишка,
подкани го на подходящо място и така ще си спокойна и ти, и той!

И аз не мога да будя дете за пишкане, ако само пожелае да,
а ако се разсъни, кисело и сънено, неочаквано добра комбинация!

elle22 , съжалявам, не знам дали има друго нещо не света което
да ме потиска така, както дискриминацията във всяко нейно измерение!
Дано учената година свърши бързо, а с нея и притесненията ви!
Прегръщам те!

Лисо, ама как развъртя тая опашка, спирка няма  :balk_21:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Доживях да чуя, че чернокожите съученици се подиграват на сина ми, че е бял  8O.

ай, ай, ай - и това в страната, изобретила политическата коректност...

Lisko, дерзай, ти си единственият модератор тук, който работи! всички други само бичим празен лаф. отдавна трябваше да се заключват тия дълги теми.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

елле22, ужасна работа :( Има ли как да говориш с учителка, с някого? Дано по-скоро свърши вашият кошмар и догодина частно у-ще. Но каква е гаранцията, че и там няма да има нещо такова?
[/url][/url]
*
Малкият е болен. Изкарахме кошмарни 2 нощи с висока температура, друго няма.
И аз да се включа в темата. Много дългичка е станал, но по повод махането на памперса на баткото го махнах точно преди да го дам на ДГ. Понеже малкия е приет на ясла, а той е на 2г и 1м там ми казаха, че трябвало вече да му махна памперса, а той още не си казва 8O. На мен ми се вижда раничко, а разбрах, че в яслата повечето са с памперси..
Ох и за болестите ние отново сме със зелените сополи и кашляме здраво. Баткото още в петък имаше кихавица. За сведение като го взех от градината пижамата му беше мокра. Напълно мокра!! Все едно е топена в леген с вода. Направо не знам какво да правя. Той вероятно се завива през глава и това допринася за обилното потене, но нали за това учителките са там. Тъпото е, че той каза, че учителката споменала, че другата седмица щяла да си почива.. Аз го попитах дали е отворила прозореца след като са спали и са били потни и той потвърди. Иде ми да направя предаване по въпроса! И за боледуването нащия рекорд е 2 седмици на градина. Странното е, че почти всички деца кашлят и са с хрема и според родителит и учителките вероятно се водят здрави  8O.
Аз се чудя като тръгна на работа какви ще ги дробя с двете деца. Ми то едното като се разболее разболява другото и са почти непрекъснато болни!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Това е кошмарът Туто!!!
Където и да почнеш, /ако те вземат, щото с две малки деца май много не ги обичат работодателите/ :( няма да те обичат и е трудно да се работи.

Споделям как е при мен, ти сама реши: Миналата година съм ползвала 3 пъти болничен за детенце и веднъж за мен, щото бях на системи. Е по-черна овца в службата от мен няма. Тази година сега заради варицелата излязох за 2 ри път и вече ме ругаят и наместват, така че като се върна в понеделник да наваксам, щото съм си починала. 8O :(
А сме едва май, освен това излизам в краен случай когато вече нямам избор кой да я гледа.  :(
*

Споделям как е при мен, ти сама реши: Миналата година съм ползвала 3 пъти болничен за детенце и веднъж за мен, щото бях на системи. Е по-черна овца в службата от мен няма. Тази година сега заради варицелата излязох за 2 ри път и вече ме ругаят и наместват, така че като се върна в понеделник да наваксам, щото съм си починала. 8O :(
А сме едва май, освен това излизам в краен случай когато вече нямам избор кой да я гледа.  :(

И аз съм на същото дередже. Почти същото, понеже за момента имам кой да ми я гледа дребната. Като, и ако, тръгне на градина не знам какво ще правим. От началото на годината съм отсъствала 2 пъти по 1 ден. Най-смешното е, че бях в болнични понеже бях болна аз, а не детето  :lol: Тя, когато е боледувала, не е било сериозно слава богу, и все баба и я е гледала (което си е притеснение за бабата).

Въпреки малкото ми отсъствия и вече 5 години вярна служба, шефката ме гледа под лупа и ме разпитва всеки път защо отсъствам и все ми измисля работа така, че да оставам след работно време. На всички официални празници ме пита защо не съм била на работа и като и обясня, че в БГ е национален празник се успокоява. Мислела жената, че съм се самоотлъчила без да се обадя :lol:

То проблемът при мен идва от факта, че шефката е стара мома и не може и не иска да прояви разбиране към хората с деца.


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Благодаря ви!
Голяма коректност, няма що. Тъй като бялото ми дете го учат в училище как Мартин Лутър Кинг обединил хората, то така отговорило на гаменчетата със смъкнати панталони в училище. А те се напикали от смях, поради наивността му. Днес отиваме да се разправяме с директорката, не ми се мислеше какво щеше да последва, ако нашето дете беше дискриминирало афро-американче...

Бързо оздравяване на дечицата!
Оле милото :lol:
Иванита, какъв тоя смях бе душа :lol: знаеш ли колко е трудно да искаш да се изпишкаш, а да няма какво, много е дразнещо :lol: При това спящ :lol: А как не се е будил от хилежа на родителите си не знам, аз щях да се търкалям от смях ако го видя това :jump12:

Смейте се вие, ама аз веднъж предприех следните погрешни действия:
Още в кошарата, решавам да посъблека човека както е легнал и му казвам вълшебните думи:
 "Айде мамо, да се изчишкаш, да ти олекне!" ... е, уми ми очите  :lol: :lol: :lol:

Оттогава нататък не правя тази грешка и ги казвам само след като гърнето е подложено, където трябва.
С девойките наистина е по-трудно, но поне са по-схватливи :wink:.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Абе доста смешно си беше. Снощи преди да легнем пак я вдигнах - то събудих е силно казано. Отговаря, даже се и смее. Но всичко това го прави в полусън. После си заспа без проблем.
*
Онзи ден видях в един магазин бодита с надпис "момчето на татко" , "аз обичам мама", сигурно има и други, но магазинът беше затворен, а не е в града, в който живея. Някой има ли идея за сайт с подобни дрежки, може и да не са бодита.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
абе недейте толкова го отрича това изпишкване нощем
и Николай беше много скептичен, ама Стефания се научи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Алекс се научи сам и да стиска, и да се изпишква. Аз опитах да го вдигам през нощта, ако не сте виждали труп, той беше точно това. Нито реагира на говор, нито мърда, а да влача някой до тоалетната за спорта изобщо не ми влизаше в плановете. Стана, когато му дойде времето. Сега и с Мила е така - тя сама си махна дневния памперс. Нощния още го държим, защото един път е пълен, един празен. Като си реши тя, ще го махаме. Не мога нито тях, нито себе си да тормозя за нещо, което е обречено на неуспех още от самото начало.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю