0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
parsi, какво значи да го учиш? Да се будите с часовник да пишкате ли? Никакъв зор нямаш. Остави човека на мира  :wink:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Аз вдигах Стефания за пишкане към 1 часа- винаги по това време пишкаше
Преслава БЕЗ да я е учил никой свали памперс, след около половин година вече няма изтърване нощем, денем всякак
При все, че кака й е учена, спряха да се изпускат нощем по едно й също време- този декември
само където Стефания беше почти на 5, а Преслава на 3
НО!!!! Стефания върна дневен и нощен памперс, след като тръгна на ясла, като я спрях спря да се напишква и като тръгна на градина отново върна нощния
явно ми е емоционално детето и впечатлително, защото месец след като я спрях от градина спря нощното изтърване
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
parsi,  Остави човека на мира  :wink:
Аа,тъй и ще направя :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Пожелавам здрава и спокойна оставаща седмица,
ако може и да спре да вали, най-добре!
 
У нас е лазарет...но не са унили, което е добре!
Митака подкара от петък лека хрема, температура, леко зачервено гърло...
Стандартна схема след два дни се включи и фурията....инхалатора се задъхва вече!
Дано в петък е добре да го заведа на тържеството, такъв хубав костюм на Ягодка има!
Но като дойде, здрави да са!

Пеше, Калина имаше точно седмица сух нощен памперс и аз го махнах!
Да ама не, след това две последователни нощи мокра и разбрах, че съм избързала!
Може би да и е студено още без него, ще чакам по-топли дни!

Раши :?, ние бяхме в същата схема преди време, късмет за нас сега бе,
че приеха Митака януари тази година и това даде шанс на Калина,
а също, че нямат 24 месеца разлика! - 18 дни!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Уф, Мише, като те чета с тези лазарети и сърцето ме боли  :( да им се не видят детските градини. Бързо оправяне!

Мини, ще пускаш ли Пипи на градина, като тръгне Стефи на училище?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
не, ДГ са затворена страница в моят живот
мерси съм на държавното отглеждане
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
mini, предположих. Аз нали продължавам да се надявам, че ще се оправят нещата с градината и болестите ни, та затова те питам. Социологическо проучване правя.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Кроки, на Мони взехме 16-ка:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=395291597319&set=a.90773407319.84064.652312319&type=3&theater
Купихме го преди 2 години от Амазон за около 60 евро. Още го кара, вече без помощни.
Много му помогна скутера - всеки ден сме на разходка с него и се научи да пази равновесие. После махнахме помощните педали преди 2 месеца и още от първия път се научи.
Все още не сме вдигнали до края седалката и кормилото. Тази година ще го изкара.
В момента Мони е над 118 см.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Мини, бързо оздравяване на мъниците.
Като подхванахте темата за "екстрите" от детските градини, да имате насоки за преди постъпване, в частност за ясла?

*
Ани, сега като те чета и теб май 16-ка твърдо ще купуваме.
Тук, обаче нито една, която гледахме не можеше да и се вдига кормилото, странно.
Това, което ме спря вчера да не вземем - абе много грозни тия  колелета бееее. Пфууу, ако не е цялото със спайдърмен, ще е егати дървеното колело. По снимки виждам много хубави, на място - не.
И определено от модел до модел разликата е огромна. Вчера пробва 16-ка със смъкната до долу седалка и краката му висяха във въздуха. Другият модел му беше точно. Пфуу, не знаех, че е такава философия да купуваш колело.

Много ви благодаря на всички за коментарите, определено ми помогнаха.
*
Няма рецепта, Ади, поне аз не я знам. Д-р Бърди е против имуностимулантите, витамини не давам, опитвам да храня относително здравословно, плодове, зеленчуци ежедневно консумираме... е, моето момче е след всеки 3-5 дни ясла болно, но повечето не са чак толкова зле. Боледуване ще има, няма как, но да е по-рядко и бързо да ти се оправя момата. Много хора казват, че се израства и е период. Още го чакам да отмине  :(
*
Мерси, midge, значи си я караме как и до сега. Тя се храни здравословно, там проблем нямам, а останалото явно си е до дете и... доза късмет.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Няма рецепта, Ади, поне аз не я знам. Д-р Бърди е против имуностимулантите, витамини не давам, опитвам да храня относително здравословно, плодове, зеленчуци ежедневно консумираме... е, моето момче е след всеки 3-5 дни ясла болно, но повечето не са чак толкова зле. Боледуване ще има, няма как, но да е по-рядко и бързо да ти се оправя момата. Много хора казват, че се израства и е период. Още го чакам да отмине  :(
Аз вече трета година чакам да го израстем и да отмине! :( До сега два или три пъти се е случвало да изкараме почти цял месец за три години, т.е веднъж годишно! :(
*
Момичета аз бях като малка нон стоп болна до 7г.СЛед това спряха болестите.И като казвам нон стоп, всеки месец с гнойна ангина и на инжекции, море съм изкарвала с темпреатура и наинжекции.

*
Коки, виж и в Спортсдирект дали ще харесаш някое. 
http://www.sportsdirect.com/cycling/childrens-bikes
Също виж и българските онлайн магазини - ако не ти хареса, имаш право да го върнеш.
*
Кроки, разгледай драговете, на мен лично много ми допадат, изчистени са, едноцветни. Дори аз си купих драг, сив, прекрасен :lol:
Добро утро!
Искам да попитам успешно махналите памперса - колко след дневния, махнахте и нощния? Понеже снощи се размрънка, че искала да пишка на гърнето и не одобри предложението ми да пишка в памперса. Станахме естествено и се изпишка детето, беше пишнала току що на памперса. Тя когато се изпусне и през деня така прави - пишне малко и писва за нови гащи. Та кога да мисля и за нощния?

На моята щерка започнах да и махам дневния памперс преди година - на 2,6г. Нощен изобщо не съм махала. В момента (3,5г) все още се буди с препълнен памперс. Не пие течности нощем, но преди лягане пие доста вода.
*
"Да му се не види" човек докато се усети, че има нова седмична тема и вие вече сте изписали  цял роман. Много бързи- сега ще си имам четиво за цялата нощ  :lol:


Хубава,спокойна и здрава седмица!
Мишлетата бързо да оздравяват!
На другите- хубави разходки из локвите! Ние не излизаме от тях- страшно се радвам, че есента купихме гумени ботуши- направо не ги сваляме!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: „ Да му се не види“ - поредната студена и дъж&#
« Отговор #79 -: Май 15, 2012, 23:41:55 pm »
ivanita, радвам се за добрите новини от прегледа! Дано на малкия да му хареса гимнастиката и да я правите с удоволствие :D!

За памперса, аз съм ги вдигала и двамата към 12.30-1 часа. Това беше няколко месеца, след като вече се стискаха през деня. Първо следобединя памперс при сън девойката сама го махна, беше около 2 г.1 м, беше си сухо детето и аз се ядосвах, че само слагам пампи и ги хвърлям сухи. Съвпадна като време и с лятото и се престраших да постеля памперс чаршафче на матрака и така си спа детето.
За нощния сън, синът ми много се въртеше, плачеше и тогава го вдигах, то дори не е точно събуждане. Веднага му олекваше и си заспиваше.
А и той вече беше доста на кг и всички марки пелени изпускаха, та пак трябваше да го вдигам през нощта.
Постепенно си свикна и се научи и през цялата нощ да има почивка. Може би има половин година откакто не е имал "фал" или да ме е вдигал през нощта.
И двамата бяха започнали да се изпускат нощем при адаптацията в ДГ. За сега съм ги спряла оттам и съм в очакване да отмине прословутия период...