0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #140 -: Март 10, 2012, 14:44:25 pm »
Благодаря ви за бързите отговори и съвети!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #141 -: Март 10, 2012, 14:45:41 pm »
Вики, Омрон е и нашия, беше около 130 лв,
сега обаче е 118.50 с безплатна доставка до всяка точна в България-/поне така е фиксирано/!

ТУК ОФЕРТАТА
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #142 -: Март 10, 2012, 19:34:06 pm »
Вики,мисля беше към 140-150лв.-не помня с точност.

Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #143 -: Март 10, 2012, 22:14:04 pm »
благодаря ви на всички,....ще видя кой ще избера но междувременно сме на АБ Панцеф и доза урбазон  :(  направо ...пффф ...малкия го изпратих при майка ми ...дано спасим там положението и да не е лепнал и той "нещото"
лека ве4ер и ви благодаря!
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #144 -: Март 11, 2012, 22:14:35 pm »
Нинче, ако са добри условията приемай. Няма да ти е лесно в началото, но после ще се напаснат нещата и ще е по-добре. Аз миналата учебна година като тръгнах на работа в офис, след 3 години работи в къщи ми беше кошмарно, особено децата като боледуваха и то по месец и трябваше да викам баби на помощ и да отсъствам от работа, но тази година е доста по спокойно, те не боледуват толкова, и с бавачката се обичат... аз мога да си позволя да помоля да работя от вкъщи като са болни, защото не съм нова в офиса и такива неща. А Дари расте и ще става все по независима, но пък ще иска и все повече неща, така че си помисли и за работата, не е казано да се правят някакви кариери, но ако ти носи удовлетворение и си я харесваш... (пари е ясно, че на всички им трябват).

Приятни почивни дни на всички! :)
Ми Гери не е кой знае какво предложението, би ми било от полза, защото ще науча много нови неща и ща не ща ще трябва да науча инглиш, защото шефа не е българин и няма как да се разбирам иначе с него. От друга страна ми е с супер далече от къщи и парите не са кой знае колко. От друга страна на сегашната ми работа съм много по-независима и има вариант да си намеря нещо допълнително, което да бачкам в офиса. На супер удобно място ми е. Та съм по-скоро не.Ще видим до утре какви ще ги измъдря.
Вики, и аз обмислям такава покупка. Последният път Дари като беше болна взех инхалатор от една съседка и останах много доволна.Моделът е същия, какъвто е показала Мишето.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #145 -: Март 11, 2012, 22:34:34 pm »
И в нас дойдоха болестите.

Дани е с бронхит, ларингит, отит, очите му са слепнали от зелени секрети. На АБ е и тази вечер му беше третата доза урбазон. От днес Ники и Алекс крачат с бърза стъпка след него. Утре ще водя и тях но няма да им се размине като ги чувам как кашлят. Добре, че майка ми се случи да е тук. Ние с нея също се разболяваме. И двете започнахме да кашляме и сме с хрема (само за половин ден).

И това ще мине::)След седмица ще си показват само сините крачета:)) Днес след инжекцията Дани вървеше като роботче. И ми е жал ама и така ми стана смешно като го гледах как се държи за бедрото превит на две и се опитва и да върви в същото време за да го видела баба му:))))Артисти са големи.

*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #146 -: Март 11, 2012, 22:47:40 pm »
Вики, нашият е като този на парси, купих го за 95лв ето от този сайт http://www.marvi-bg.com/product/1397/inhalator-unimark-pingvin-detski.html
Бързо да оздравявате!
И лисичата банда също! Пете, а не искаха ли лепенки, Габи ако може цялата ще се олепи и без повод, а ако са я боцкали или се е ударила задължително. Последния път си беше залепила на двете колена и такъв майсторски театър спретна на баща си, че той наистина помисли че се е пребила, цяла история съчини как тичала, спънала се и паднала и колко много я боляло и не можела да ходи, с все охкания и подсмърчания :D