0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #80 -: Март 07, 2012, 00:22:18 am »
Лиско, хубаво е да ги видиш и пипнеш нещата. Казвам го защото последното бельо, което купувах от Вис Виталис след няколко пранета не прилича на нищо. Изключение правят само рипсените бодита.
От българските аз харесвам на Сали, Захи, Венера, Мимоза (тези не съм сигурна български ли са, но много ми допадат).
Иначе от продуктите на  Джордж, за които линк е дала Мишанта, много съм доволна.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #81 -: Март 07, 2012, 06:09:36 am »
Да споделя, че и ние от тази вечер се пробваме без памперси. Смятах да започна събота и неделя, когато съм си в къщи, но от градината ми казаха, че нямало проблем и те да започнат там. Пък и тя там слуша повече, защото гледа от другите деца и повтаря. Разбрахме се утре да занеса гащета и да и слагат паперс само за спане и като дойда да я взема за колата, че да не я напишка. Тази вечер изкара без памперси и за 3 часа пишка 2 пъти в гащите и не искаше да сяда на гърнето. Направи ми впечаление, че много малко пишка, но не знам дали е ходила докато се къпеше, защото няма как да видя.  Чак накрая започна да сяда като я подсещахме, но по минутка и пак хукваше нанякъде.  Утре в градината ще я карат през половин час да седи на тоалетната, да видим дали ще има ефект. Стискайте палци.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #82 -: Март 07, 2012, 08:13:58 am »
Лиско, хубаво е да ги видиш и пипнеш нещата. Казвам го защото последното бельо, което купувах от Вис Виталис след няколко пранета не прилича на нищо. Изключение правят само рипсените бодита.
От българските аз харесвам на Сали, Захи, Венера, Мимоза (тези не съм сигурна български ли са, но много ми допадат).
Иначе от продуктите на  Джордж, за които линк е дала Мишанта, много съм доволна.


моят син вече 3-та година ходи със слипчета на Вис Виталис - това е добра гаранция за качество. пижамите им, обаче, не са добри. за мен, гащи, потници и тениски на Виталис са отлични. бебешкият спален комплект също още се ползва - завивката и долното чаршафче - смятайте, това са почти 6 години яко пране.

Ларж е много добра бг фирма за бельо също.


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #83 -: Март 07, 2012, 08:21:33 am »
Лис, ако не ме лъже паметта магазин "Бебчо" предлага ВИс Виталис! мисля имат и интернет магазин! Големия е под Ту в пресечката до градините!

http://bebcho.bg/bg/sorted.php?cat=45&subcat=91

За Вики също купувам на Венера, Сали и  Его. Бяха на промоция на ЛИДЛ едни комплектчета -много хубави се оказаха! Сега дебна да пуснат пак!
Джаме, купих на Ларж потничета - ми ръба им от първото пране стана диагонален! :(
« Последна редакция: Март 07, 2012, 08:23:43 am от yana-v »
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #84 -: Март 07, 2012, 08:38:07 am »
Аз бельо купувам от Бялата къща-доволна съм.Пижамки досега поръчвам само от Спорт директ-също съм много доволна.

*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #85 -: Март 07, 2012, 11:53:40 am »
Мимоза (тези не съм сигурна български ли са, но много ми допадат).

Мимоза е турска марка - преди имаха фирмено магазинче в София и купувах доста неща от там - това преди 3 години някъде и за тези години нон стоп пране изобщо не са мръднали и са все така меки и приятни на допир. За съжаление закриха това фирмено магазинче, намират се тук таме по магазините, но не с онзи богат асортимент.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #86 -: Март 07, 2012, 11:57:25 am »
моят син вече 3-та година ходи със слипчета на Вис Виталис - това е добра гаранция за качество.

да се поясня относно качеството - става дума за това, че гащите са купувани преди 3 години и не са мръднали...  :lol:

може би сега да не е така добре или пък да не са им еднакво качествени всички изделия... давам отзив за това, което аз ползвам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #87 -: Март 07, 2012, 12:05:17 pm »
Моля за впечатления от тротинетки и колела без педали (колело за баланс). Младежа кара колело с помощни, но искам и още някакво превозно средство да му взема и се колебая между двете.
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #88 -: Март 07, 2012, 13:02:30 pm »
Ако държиш да е колело, то по добре това без педалите вземи. Само не виждам, защо са ви две колела. Тони имаше кала с педали и колело с помощни колела. Тази пролет ще пробваме да махнем помощните колела и да се научи да кара ролери. Макар, че беше много запален по ролерите, като ги пробва и се отказа бързо, бързо. Много трудно му се видя. Има едни скутери/тротинетки, мисля те са по подходящи за всички възрасти.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #89 -: Март 07, 2012, 13:32:30 pm »
Вики миналата година се влюби в една тротинетка/скутер, много маневрена и удобна. Явно бяха хит тогава - много лесно се научи да я кара. Само че сумата беше ... 200 лв. Татко и категорично отказа да купува. :(
Другите са китайски пластмаси, общо взето с мъка се карат!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #90 -: Март 07, 2012, 14:39:03 pm »
Цветенце е права за Мимоза, Митака има два комплекта...
прани безброй пъти и са все така меки и много удобни!
Продават ги при нас в едно магазинче, слипче и потник около 10 лв.
Ако не се включа в някоя чужбинска поръчка, трябва да взема
потничета и за двамата, та дискусията ми е баш полезна!

Снощи докато оправях децата за сън мернах в "България търси талант"
мернах "Огитата", много мило ми стана, едно такова варненско!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #91 -: Март 07, 2012, 15:21:44 pm »
А..то качеството е относително, дори и за изделия на една и съща фирма. Купувала съм потничета на Сали - рипс обаче, перфектни, прани безброй пъти и още като нови, купувала съм и на същата фирма обикновени бели потници, по-евтини, ми при първото пране ръбовете стават  "диагонални", както е казала jana-v. Мимоза също много ми допадат, но не са ми по джоба.
Мише, ако поръчваш от Asda свиркай :D
Ние утре да не чува дяволът сме на ясла. Днес минах да купя китки за лелите и Дари е много развълнувана как ще им ги подари утре, защото имат празник :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #92 -: Март 07, 2012, 17:51:56 pm »
Да, оставих колата да я излъскат основно и от вън и от вътре. Разбира се 3 часа по-късно заваля сняг. Утре ще има гръмотевична буря, а на 11 март вече ще валят жаби. Тогава имам рожден ден  :lol:.

nunu  добре, че каза китки за лелите, защото бях забравила.  :oops:
Ще купим утре.

Мони научила стихче за мама, като подарък за 8 март. От 1 март всеки ден слушам, айде да ти кажа изненадата за 8 март. Викам чакай де, нали на 8 март. Вчера пак, айде мамо. Докато дойде 8 март, ще го забравя  :lol: поръча на бабите нейна снимка като картичка, преди три дни ги взехме и посрещна баба си, ела да видиш какво ще ти подаря за 8 март  :lol:. То шило в торба не седи са казали хората...  :)

Сали имат хубави продукти. Имат и не хубави продукти. Едни дрешки е носила много време, други са се развличали на първото пране. В бялата къща отдавна не пазарувам. Някак си ме загубиха още преди време. От Ларедут има Мони бикинки, тениски и потничета, за малко парички и са като нови. 2-3 години са носени. Тук и взимах от Джъмбо и разни други не помня вече фирми, Ц. Не съм доволна.
Приятно изкарване на празника Ви желая.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #93 -: Март 07, 2012, 19:35:17 pm »
моят син вече 3-та година ходи със слипчета на Вис Виталис - това е добра гаранция за качество.

да се поясня относно качеството - става дума за това, че гащите са купувани преди 3 години и не са мръднали...  :lol:

може би сега да не е така добре или пък да не са им еднакво качествени всички изделия... давам отзив за това, което аз ползвам.

Джам, много добре те разбрахме :)
Аз и затова съм написало "последното, което купих".
На Мимоза освен, че не мръдват при пране имат и много разнообразни и симпатични десени. По-трудно се намират, обаче, пък и са по-скъпички.
 
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #94 -: Март 07, 2012, 19:52:28 pm »
Вики миналата година се влюби в една тротинетка/скутер, много маневрена и удобна. Явно бяха хит тогава - много лесно се научи да я кара. Само че сумата беше ... 200 лв. Татко и категорично отказа да купува. :(
Другите са китайски пластмаси, общо взето с мъка се карат!

Аз бях харесала ето това за втория рд на нашия:
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.10610

А се запалих по тия точно тротинетки миналото лято. На морето имаше едни малчовци, по на 2-3 години, такива виртуози бяха, направо ми взеха акъла. Още тогава си ги заплюх, обаче ние сме малко по-муднички, а и си падаме по-скоро по машини на 4 или повече гуми, та това до някъде ме отказа от харчове.....за сега ;)



*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #95 -: Март 07, 2012, 20:02:01 pm »
Джиджи, колко струва туй чудо?
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #96 -: Март 07, 2012, 21:03:57 pm »
джиджи, е такова не бях виждала. Знам си аз да питам за всичко  :lol:

shanoar, 165 е в линка
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #97 -: Март 07, 2012, 21:22:29 pm »
явно колкото родители, толкова и мнения
за мен най-прекрасното бельо е на Маркс и Спенсър- от три години само такова купувам, пижами, чорапи, че и за нас бельото- само тяхно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #98 -: Март 07, 2012, 21:59:11 pm »
да не остана и аз по-назад, да се изкажа :lol:
доволна съм много от бельото на Маркс и Сменсър, деси си носи гащите вече 3 г., елена почти 2 и не са мръднали. Бельото на ХиМ също е хубаво, имам потници които се нодят вече 4-та година, от двете последователно нито са се изкревили, нито свили :)
На сайта на МиС за 2.5-3 лири се купуват 5 чифта гащички.
*
Re: Най-милата и сладка седмица - на МАМА - 05 - 11.03.2012
« Отговор #99 -: Март 07, 2012, 23:45:51 pm »
И аз съм доволна от бельото на МиС и това на Джордж. И дрехите на Алекс купувам от UK. Като се замисля, май скоро не съм купувала никакви детски дрехи от тук, освен за подарък. Сега много разчитам да е добър асортимента в H&M в мола като го отворят, защото и обявените им цени са адекватни.