0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #60 -: Март 13, 2012, 21:55:05 pm »
Голям сладур. Много чаровен.
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #61 -: Март 13, 2012, 22:53:28 pm »
За малко да изпусна фотосесията на кокорчо Марти.Много хубав,Кафе.И пак ми стегна гърлото нещо,и очите ми се изпотиха... :bighug:Хубав финал на една приказка и чудесно начало.
Желая ви много радости с малкия Мартин.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #62 -: Март 13, 2012, 23:01:48 pm »
ей че сладък този Марто бе, да го нацелуваш по сладките бузки :D
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #63 -: Март 13, 2012, 23:13:11 pm »
Снеже, ама той е невероятен чаровник!  :D

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #64 -: Март 14, 2012, 10:39:09 am »
Страхотен сладуранчо!  :D Наистина да го схрускаш! Да сте много здравички и щастливи заедно!... Ама тези снимки как бавно се отваряха, нарочно ли беше това, не знам...  :lol: Измъчих се от чакане - първо телефон, хоп - кърпички, хоп - бюро... чааакахме и чакахме да се появи това бебе... :))) Мама я гледахме дълго време, докато се появи снимка с мама и Марти...  :D Ще сменяме компютъра, то се е видяло...  :wink:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #65 -: Март 14, 2012, 11:12:28 am »
Снежи аз съм щастлива, много щастлива, че ви се случва такава радост, че го има това малко, сладко дете :)

Ще сте най-прекрасното семейство аз вярвам и знам това :) И чакам вече да се запозная с малкия бандит :)

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #66 -: Март 14, 2012, 11:54:52 am »
Момичета благодаря ви, че сте толкова близо до мен тези дни! Подкрепата ви е истински мехлем! Благодаря!
 
Магиии малко остана :))))
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #67 -: Март 14, 2012, 14:25:44 pm »
Много е хубав!
Пожелавам Ви цялото щастие на света,сега след
като вече се намерихте един друг!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #68 -: Март 14, 2012, 14:40:03 pm »
Снеже, ЧЕСТИТО!!! Много е хубав. Чак сега видях хубавата новина. Само какво страхотно лято те очаква. На вавето голямо семейство Ви пожелавам цялото щастие на света,че и отгоре. :D :D :D
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #69 -: Март 14, 2012, 20:53:53 pm »
честита радост и щастливи дни на цялото ви семейство. много е сладък малкия бузанко.  :D
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #70 -: Март 14, 2012, 21:51:03 pm »
Страхотен сладуранчо!  :D Наистина да го схрускаш! Да сте много здравички и щастливи заедно!... Ама тези снимки как бавно се отваряха, нарочно ли беше това, не знам...  :lol: Измъчих се от чакане - първо телефон, хоп - кърпички, хоп - бюро... чааакахме и чакахме да се появи това бебе... :))) Мама я гледахме дълго време, докато се появи снимка с мама и Марти...  :D Ще сменяме компютъра, то се е видяло...  :wink:

и при мен така, а лапточето е новичко, интернета бърз....това е трик да ни държат в напрежение :D

Красавец е малкия Мартин, мами с момиченца пазете се :D
Да ви е жив и здрав, изпълнен с детски смях и сияещи усмивки дом!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #71 -: Март 17, 2012, 07:00:38 am »
Ох колко ми е познато това чакане и и тези сънища :DЧестито и от мен нека това малко  дяволито Марти ви изпълни дните само с радост и щастие.
Както се казва който спал спал приготви се за игри,опознаване на света,дивите викове на глад(Поне Ив беше така)и прекрасните сутрини когато уж с пеене се почва Мамииииииии мамииииииииии докато не се вземе от кошарата :D :D :D
Също така и за кускуса в косата,макарони по дрехите :lol:абе най великите моменти за една мами са усмивката и сиянието на детето й.
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #72 -: Март 18, 2012, 11:39:12 am »
Олееееееее, голяма съм фитка.  :( Не знам колко пъти съм я чела тази тема, а не съм се записала в нея!
Честита ви радост, мила! Честит прекрасен син, Марти! Да ви е жив и здрав, весел и усмихнат, игрив и палав! Много щастие и здраве на цялото ви семейство! Много слънчеви дни и прекрасни празници за напред ви очакват! Поздрави на мама и тати и целувкия за малкия принц!

*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #73 -: Март 20, 2012, 21:10:05 pm »
Честит син :)
Желая много радост, веселие и здраве в пълната ви къща :)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #74 -: Март 21, 2012, 09:57:45 am »
 Честито, синче!!! Много прекрасни моменти оттук нататък и весели дни!!!


Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #75 -: Март 22, 2012, 05:24:56 am »
Марти от вчера е вкъщи! Първият ден мина много спокойно, като изключим факта, че не спа следобелен сън, сигурно заради новото легло... не зная. Цяла нощ спа непробудно, даже сега аз съм будна преди него. Направихме първата разходка из квартала, много любопитно огледа всеки човек, всяка кола, куче, коте, бубулечка-всичко е огледано с най-голям интерес! Вече пипа куче!
Днес ни предстои предизвикателството ходене по разни институции, да си оправям майчинството велико и първа среща с лекарката.

Момичета още не зная на кой свят съм, но определено съм на някое небе от щастие!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #76 -: Март 22, 2012, 08:23:56 am »
Много съм щастлива мноооого за вас.Вчера цял ден си гледах телефона и се чудех да звънна ли, да не ги притесня.Та да знаеш мисля ви :)

*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #77 -: Март 22, 2012, 09:23:15 am »
Честита радост,само прекрасни моменти и много щастие  :D :D :D и винаги да сте на някое от небетата от щастие  :D :D :D


*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #78 -: Март 22, 2012, 09:40:55 am »
Снежи, толкова се радвам и ви пожелавам само слънчево време, за да можете с малкия изследовател да разучите цялата фауна и флора, да себере слънчице сладкия белушко :D
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #79 -: Март 22, 2012, 10:14:09 am »

Момичета още не зная на кой свят съм, но определено съм на някое небе от щастие!
Прекрасни новини, Снежи! Много целувки ви изпращаме :)