0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #100 -: Юни 21, 2012, 17:11:42 pm »
Кафенце, много е сладък Марти, жив и здрав да е! Прекрасно дете, с този сериозен поглед ти грабва душата!;-)Пожелавам ви една прекрасна почивка!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #101 -: Юни 22, 2012, 09:27:34 am »
Снежи, не знам как до сега не съм те поздравила за прекрасния Марти!  :oops:
Да ви е здрав и все така чаровен! И много да ви радва!  :D
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #102 -: Юни 22, 2012, 13:19:05 pm »
Благодаря ви Танитка и Врабчо!
Вчера направихме прощъпулник! Голяма веселба, идваха кръстниците на гости и се почерпихме скромно  :wink:
Марти първо се хвана за парите и не се пусна от там, после хапна питка -нали е мъж  и "ам" е много важно... и накрая отиде при предметите и си избра отвертка - майстор ще е това дете! Пускам и няколко снимки от събитието!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #103 -: Юни 22, 2012, 23:34:45 pm »
 :D Боже, колко е пораснал! Честито ви прощъпулниче! Сега ще започне големият финтес и тичане подир Марти...  :) Да ви е жив и здрав и много щастлив, която и профедия да си избере след време... :) Питката е чудна!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #104 -: Юни 23, 2012, 07:27:54 am »
Честити щъпуркащи крачета,  :flower: Снеже!
Да тича като вятъра Мартушанко - зрав и силен!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #105 -: Юни 23, 2012, 12:32:56 pm »
Снежи, честито ти тук, щот на живо може и да се видим някой ден.

Да ви е жив и здрав малкия Мартин.Прекрасен е станал и още по-прекрасен ще става.

*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #106 -: Юни 23, 2012, 15:34:14 pm »
Честити проходили крачета! Потвърждавам заплахата на Чандра - ще падне голям фитнес.  :lol:

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #107 -: Юни 25, 2012, 16:19:29 pm »
Страхотен бонбон :) Честито проходило момче! Здрави и пъргави да са му крачетата, а на вас дупе да ви е яко ;)

Ще си има конкуренция в бизнеса...нашият майстор също хвана отвертка...както и ролетка :)


Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #108 -: Август 08, 2012, 23:01:25 pm »
Ето вече се прибрахме от морето  :D Почивката беше най-невероятната, която съм имала до момента! Бяхме в Поморие, 12 дни тук - http://www.nzsrpomorie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=55&lang=bg Този център е пригоден за хора с увреждания и от 6-7 години почиваме все там. Бяхме се организирали около 60 човека, все познати и приятели от цяла България, та и Марти трябваше да бъде запознат с всички  :wink: Справи се - геройски издържа всички гъделичкания, усмивки, пощипвания, опити за ухапване и т.н. Понякога на мен ми беше  досадно всичкото това внимание, а той как издържа нямам идея?! Дори едната от сервитьорките искаше да го взима в кухнята да го готвят, че всички искали да ядат Мартин  :)
Хубавото беше, че познавахме обстановката, стаите, знаехме какво точно да очакваме като условия и какво е нужно да предвидим да вземем от къщи. Затова не зная дали сте чували за Великото преселение на народите, но можехте да ме видите в действие - три дни нанасях багаж в колата, специално купихме и автобокс, че в багажника на Опел Астра - комби не се събираме вече...
Срещата с морето - е просто няма такива усмивки и цвърчене от удоволствие! Всяка сутрин правехме разходка да диша йод,  после идваше и голямото къпане и игри в пясъка. От толкова емоции се върна съня преди обяд, а и следобедния сън беше по-продължителен отколкото когато сме си в Плевен. Вече прави опити да се храни сам, но с вилица му е по-лесно. Все още не е махнат памперса, но на плажа беше гол и за първи път се видя сам да пишка - тази физиономия на изумление не може да се предаде  :D няма такава просто! Хора, това дете като проходи и като взе да тича  osi_13 нямам думи, всички приятели взеха да ни майтапят, че догодина няма да има настигане това дете и Върбан трябва да слага турбо задвижване на скутера, а аз да тренирам "придвижване с ролери" и "тичане на кратки разстояния с прескачане на кърпи"  :wink:
С тате си правеха "разходки по мъжки" - сядаше на скутера пред тате и обикаляха кея, а тате му показва - кораби, лодки, рибари, риби, миди, улов... кеф!
Единственото, което помрачи почивката беше, че получи слънчева алергия и последните 3 дни не ходихме на плаж.
Прибрахме се живи и здрави  и сега предстои Кръщене, после ясла...
Пускам малко снимки
« Последна редакция: Август 08, 2012, 23:09:12 pm от cofee lungo »
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #109 -: Август 09, 2012, 10:59:32 am »
Кафенце, много се радвам на семейната ви идилия :P
Марти много е пораснал, а ти звучиш толкова топло!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #110 -: Август 09, 2012, 13:07:12 pm »
Да Ви е жив и здрав малкия юнак! Здраво ще потренирате  :lol:!

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #111 -: Август 09, 2012, 15:09:42 pm »
Благодаря Оливия, Бубарански :)
Днес бяхме на контролен преглед на очите - всичко е наред!!! Трябва да пазя очите на Марти от пряко слънце, да носи задължително шапка с козирка, лекарката му ме обучи как да различавам конюнктивит от слънчева алергия.
Но как да носи шапка, като тя остава на главата му точно 3 сек. , ако му отвлека вниманието с играчка или друго може да остане около 5  мин., а ако си сложи гърнето на главата може и 1 час да седи... ;)
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #112 -: Август 09, 2012, 15:49:49 pm »
Щом му е добре с гърнето на главата, явно трябва да му купите гърне с козирка :lol: :lol: :lol:

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #113 -: Август 09, 2012, 15:57:23 pm »
Чудни сте, cofee lungo:D Вълнуващо лято - първи автобокс ;), първо моренце, първо пишкане без памперс (познато)... :) Много добре изглеждате, но аз това винаги съм го казвала... :) Радвам се много да ви чета... :) Бъдете здравички и много щастливи!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #114 -: Август 09, 2012, 21:06:00 pm »
Днес следобед се занимах да правя скромни колажи за поканите за кръщенето. Сътворих няколко, но във фирмата където ще ги печатаме ще кажат коя е с най-добро качество, за да я отпечатаме нея. Пускам ги да си кажете мнението 
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #115 -: Август 09, 2012, 21:48:12 pm »
Всички са разкош!:) Аз лично харесвам най-много снимката, която си качила два пъти...  :D - тази с тигърчето, слънчогледите и сърдечната пчеличко-пеперудка..  :) Има и подтекст за Марти - да е силен и смел като Тигърчо.. ;)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #116 -: Август 09, 2012, 21:51:58 pm »
Чандра,
правих опити да я махна, но не успях :))) Голям срам
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #117 -: Август 09, 2012, 23:13:38 pm »
Всички са разкош!:) Аз лично харесвам най-много снимката, която си качила два пъти...  :D - тази с тигърчето, слънчогледите и сърдечната пчеличко-пеперудка..  :) Има и подтекст за Марти - да е силен и смел като Тигърчо.. ;)

И аз съм за нея!

А Марти е пораснал много! Да ти е жив и здрав!
Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #118 -: Август 10, 2012, 09:13:52 am »
Много е сладък на всички колажи. Най-много ми харесват тези, на които е много усмихнат - с колите и мечо Пух.
Ух, да го изпапкам...

Re: Баба Марта ни носи син - Мартин
« Отговор #119 -: Август 17, 2012, 08:29:09 am »
Кафенце поздрави и от мен. :balk_64:
Радвам се, че сте изкарали приятно и емоционално на морето.
А за тичането по Дружбенския баир не ми се мисли. :wink: От сега почвай тренировка :balk_185: :balk_186: с ролерите. :lol: