0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #520 -: Май 03, 2012, 12:18:02 pm »
Здравейте, момичета и Рачо :balk_64: Най-после започна и моята стимулация - ще бъда по къс протокол. Вчера си поставих първия Гонал - не било нищо страшно!!! На 07.05. съм на първа фоликулометрия, да видим как се представям :D Най-странното е, че страхът явно отстъпва място на еуфорията и в момента ми е едно розово.... :D

Или  :bighug:
Търпение и надежда!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #521 -: Май 03, 2012, 12:47:59 pm »
  Успех !!!   Страшно няма ,само късмет си  трябва :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #522 -: Май 03, 2012, 14:26:43 pm »
Lina_vn успех, дано не те напуска еуфоричното и розово настроение и всичко да върви гладко  :D

А какво стана с Рийвс, изгуби се някъде?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #523 -: Май 03, 2012, 21:31:32 pm »
Лина,желая ти много късмет,другото си си го осигурила оставяйки се в ръцете на най-добрия Лекар:)Дано още след няколко седмици ни се похвалиш с  :bfp: и бързичко да се преместиш в една друга тема!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #524 -: Май 07, 2012, 16:35:36 pm »
Dragony, тук съм :) продължавам да следя темата и да стискам палци на всички момичета в процедура :) аз не можах истински да се зарадвам да хубавата си новина отначало, защото докторите се съмняваха, че е извънматочна бременност и преминах през една доста тревожна седмица. Хубавото е, че всичко е наред и в петък ми казаха, че човечето е вече целиии 16 мм :)
Успех на всички!

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #525 -: Май 07, 2012, 18:58:55 pm »

Здравейте! В събота бяхме при д-ра и започваме със изследванията и живот и здраве септември месец ин витро. Не беше чак толкова дълго чакането и обстановката
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #526 -: Май 07, 2012, 20:46:57 pm »
Благодаря, момичета :bighug: Днес бях на първа фоликулометрия - на двата яйчника имам по 7 фоликула. Много странно - нямам никакви симптоми, не ми става лошо, само леееекичка тежест ниско долу, та се бях отписала. Но се оказа, че имаме резултат, дори док ми намали дозата на Гонала. Утре пак на 7-ия етаж - сега вече разбирам какво означавало "диванчето" :lol:

Весито, много късмет ти желая!
Търпение и надежда!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #527 -: Май 07, 2012, 22:24:04 pm »
Момичета, и аз се включвам към групата. Днес ми е първи ден от цикъла и ако всичко е наред с изследванията, този месец ще правим опит на модифициран естествен цикъл. Моля ви за вашата положителна енергия. Заредена съм с оптимизъм и се надявам този път да успеем с опита и след това бременността ми да е без проблемна. Сигурна съм, че с Доктор Александров този път ще успеем.
Никога не съм писала за това, което правя, не споделям и с близките си, защото така се чувствам по-спокойна, не ме натоварват с въпроси и техни притеснения, но сега реших да ви помоля за вашите стиснати палци и положителни мисли. Това ще ми е трети опит/първите два неуспешни/. Имам и две естествени бременности, които завършиха неуспешно.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #528 -: Май 07, 2012, 22:44:11 pm »
Момичета, и аз се включвам към групата. Днес ми е първи ден от цикъла и ако всичко е наред с изследванията, този месец ще правим опит на модифициран естествен цикъл. Моля ви за вашата положителна енергия. Заредена съм с оптимизъм и се надявам този път да успеем с опита и след това бременността ми да е без проблемна. Сигурна съм, че с Доктор Александров този път ще успеем.
Никога не съм писала за това, което правя, не споделям и с близките си, защото така се чувствам по-спокойна, не ме натоварват с въпроси и техни притеснения, но сега реших да ви помоля за вашите стиснати палци и положителни мисли. Това ще ми е трети опит/първите два неуспешни/. Имам и две естествени бременности, които завършиха неуспешно.

От сърце тиу пожелавам успех и ще стискаме много палци:))))))

Успех на всички ви.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #529 -: Май 08, 2012, 06:52:14 am »
Оооо,силно стиснати палци за всички "стартиращи"!!! Това поне можем да го "раздаваме" с пълни шепи!! :lol:както и нашата положителна енергия! Със сигурност ,добре ще ви заредим! :wink:
Васи,аз може и да не съм бил много внимателен в "час" и както изглежда съм пропуснал урока за "модифициран естествен цикъл"! Това нещо е като ЕЦ,но с лека стимулация ли? дай ми повече инфо,че то май на 7ия етаж до скоро не се правеше масово даже и обикновен ЕЦ и ми се вижда голяма новост!! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #530 -: Май 08, 2012, 07:33:53 am »
защото така се чувствам по-спокойна, не ме натоварват с въпроси и техни притеснения,


Това е причината, поради която едва 3-4 човека знаеха за моята процедура, като изрично им бях забранила да ме заговарят по темата, освен ако аз не започна разговор. Исках да си спестя въпроси, съвети, сблъсъци на мнения - "при мен беше еди как си..", 'прави това', 'не прави това', 'кога е теста', 'айде стискаме палци' - щяха да ме натоварват излишно.
Не че ме накара да бъда по-спокойна, но аз съм доказано патологичен клиничен случай :)

Вярвам, че това е твоя опит! Сигурна съм, че каквото зависи от доктора, той ще го направи. От там нататък късмет и положителни мисли :)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #531 -: Май 08, 2012, 08:55:01 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря ви! От сутринта ми се приповдигна настроението.
Рачо, и за мен е ново този модифициран естествен цикъл /МЕЦ/. Аз при първите си два опита направих много яйцеклетки, като на втория бях със съвсем лека стимулация,а след това, до трансфера почти не оцеляват ембрионите, и може би затова Александров реши така. Ще започвам чак от 5-6 ден с гонала, тогава ще прецени и доктора с каква доза. Казаха ми да си взема и 3 цитротида, които предполагам ще включим на края, защото така правих предният път. И накрая с прегнил, аз си взех овитрел.
Та така, утре ще пускаме изследванията и се надявам всичко да е ок и да започваме :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #532 -: Май 08, 2012, 10:43:15 am »
s.wasi пожелавам ти успешна процедура този път , настрой се положително и вярвай че ще стане!!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #533 -: Май 08, 2012, 18:50:23 pm »

Рачо, и за мен е ново този модифициран естествен цикъл /МЕЦ/. Ще започвам чак от 5-6 ден с гонала, тогава ще прецени и доктора с каква доза. Казаха ми да си взема и 3 цитротида, които предполагам ще включим на края, защото така правих предният път. И накрая с прегнил, аз си взех овитрел.

Успешен старт и финал естествено Васи.Ще следя с интерес твоя опит, тъй като и на мен ми предложиха  МЕЦ.Определено много ми е ,х, цялата процедура,но съм сигурна в Александров,че знае какво прави.Така,че като настъпи момента с решението да започнем, се оставям изцяло в ръцете му,пък дано и да е за последно.Късмет!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #534 -: Май 08, 2012, 18:50:39 pm »
Reevs радвам се, че всичко е наред вече...е, бъди сигурна, че няма да се успокоим, докато не гушнем бебчетата  :D

На всички започващи момичета желая  късмет и успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #535 -: Май 11, 2012, 22:27:49 pm »
Здравейте,

Пожелавам на всички момичета успех и дано скоро видите заветните две чертички и гушнете здрави и прекрасни рожби!

Искам да ви попитам дали знаете тема, която разглежда проблеми на вече забременели в АГ Варна момичета. Търсих, но нищо не открих.
Благодаря ви предварително!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #536 -: Май 11, 2012, 23:08:35 pm »
Пиши в темата на бременните, друга тема няма.

На всички в процедура много кураж и късмет!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #537 -: Май 12, 2012, 17:34:12 pm »
Момичета, има ли във Варна Прегнил? Търсих в София не можах да открия.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #538 -: Май 12, 2012, 19:24:41 pm »
Отиваш в аптеката на "Темелков" на зимно кино "Тракия" мисля,че има.....!
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #539 -: Май 13, 2012, 15:52:33 pm »
Успех момичета,стискам ви палци!