0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #300 -: Април 02, 2012, 11:46:58 am »
Не, не ми казаха, че трябва да е през устата утрогестана. Аз и без това бях решила така да го вземам, защото на работа няма как другаде

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #301 -: Април 02, 2012, 12:13:26 pm »
Рийс,дано само да ти понесе приема през устата,аз се опитах така ,но се чувствах зле,гадеше ми се и ставах сънлива,бях напълно неадекватна на работа.Най добре е да си вземеш още седмица болничен,ако ти е възможно.А може всичко да се е разминало и повече да нямаш такива неприятности.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #302 -: Април 02, 2012, 12:16:33 pm »
Зийвс, не се "товари " излишшно със съмнения.Доста често се среща кървенето при бременни точно в този момент. :)То какво ти кървене???? 8OПросто си е зацапване,а то понякога си е много ,много положителен симптом,че всичко се развива "по план". :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #303 -: Април 02, 2012, 12:19:41 pm »
Ей, Рачо, говориш точно като мъжа ми :) той е сигурен, че всичко е в реда на нещата и че прекалено много се притеснявам :)

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #304 -: Април 02, 2012, 13:07:31 pm »
Здравейте :)

Първо Рийвс...честито, дано да е лека... :)

...и аз съм със зацапване ту се появява, ту спира...много малко...ама и аз се шашкам... Днес бях на преглед...доктора каза, че е напълно нормално и утрогестана си го слагам вагинално...но докато съм на работа просто седя и не ставам ...

И да се похваля...имаме си едно бебе със сърчице  :heartbeat: ...  :P Александров каза...точно това искахме! :)
Благодарна съм на най-страхотния екип и на най-добрия лекар за мен!

На всички момичета, момчета...пожелавам да изпитат тези емоции!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #305 -: Април 02, 2012, 13:14:09 pm »
Dragony :) - страхотна новина! И при мен като се видя първо само едното, д-р Кисьов каза - Еха, една перфектна (едноплоднна) бременност. Но като помолих да вкарат таткото и малката маймуна (номер 2) като му чу гласа и се показа, та от едноплодна станахме двуплодна  :lol:
Аз съм на следващ преглед чак на 17 април, имам чувството, че дните са години....!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #306 -: Април 02, 2012, 13:23:49 pm »
Ами аз така и не изследвах второ ЧХГ, друг тест не направих ... много ме беше страх  :oops: Не вярвам да изскочи второ зайче...но ако изскочи ...добре дошло...  :lol:
След толкова години чакане да се случи чудото...е съвсем нормално да ни е страх, да го мислим и чакаме...ти на 17си на преглед...а аз чак след месец...не знам как ще издържа, а искам вече да се похваля на целия цвят :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #307 -: Април 02, 2012, 13:49:21 pm »
Теди, утрогестана през устата хич не ми понесе :( Чувствам се като пияна, много замаяна и сънлива. Чувството хич не е приятно и съм абсолютно неадекватна

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #308 -: Април 02, 2012, 14:19:50 pm »
Мдаааам,Рийвс,чустваш се като една бъдеща мама :lol: :lol: :lol: пияна и замаяна от радост. И при нас оралното приемане на утрогестана не беше без последици :wink:
Драгони,честито още веднъж.Сега вече си сигурна,нали??? :wink: Много се радвам,че до момента ,за приода от началото на година има много положителни резултати.Темата като че ли разцъфтя!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #309 -: Април 02, 2012, 17:58:08 pm »
Ех, че се раздвижила темичката! Честито момичета и силно стиснати палци от мен!
Reevs   :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #310 -: Април 03, 2012, 08:48:52 am »


И да се похваля...имаме си едно бебе със сърчице  :heartbeat: ...  :P Александров каза...точно това искахме! :)
Благодарна съм на най-страхотния екип и на най-добрия лекар за мен!

На всички момичета, момчета...пожелавам да изпитат тези емоции!
  Честито ви  :heartbeat: Драгонче  :D !Радвам се,че се появи с още една хубава новина  :hug2: Лека бременност и щастлив край на вашата приказка!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #311 -: Април 03, 2012, 10:04:38 am »
Даргони,да видиш как бие сърчицето на бебето ти е един от най-хубавите мигове,а ако знае колко още емоции те очакват-първо потрепване,после първо ритниче,първа снимка на личицето и още много други!Сега цялата борба и опити и лоши спомени,всичко остава на заден план.Наслаждавай се на всеки ден от бременността си и нека тя е лека и безпроблемна!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #312 -: Април 03, 2012, 11:25:55 am »
Благодаря Теди, Шугари, Янитка, на всички момичета и на Рачо...

Аз изгубих много, много време по пътя до това малко чудо...до момента в който случайно не попаднах на темата Ин-витро АГ Варна! За мен процедура "ин-витро" беше нещо сложно, скъпо, непосилно за нашите възможности... като се сетя и ме побиват тръпки...всичко това изглеждаше невъзможно... Започнах да чета, чета, чета...да се радвам и да плача със съдбите на всички, които попадаха в темата и сайта...научих, че нито е сложно, нито толкова скъпо и невъзможно...
Преди година, когато за първи път бях на 7-мия етаж в АГ-то вече си бях направила моя "статистика", която казваше, че всички които са се качили на 7-мия етаж максимум след една година са бременни...повярвах в това и то се случи...точно след една година, две цветни снимки, една лапароскопия, прегледи, хормони, изследвания... Всичко, което правехме ни доближаваше до чудото :)
Затова благодаря на всички, които имат и са имали смелостта да споделят тук :)
 :bighug: :bighug: :bighug:

:goodluck: Успех на всички започващи! :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #313 -: Април 03, 2012, 16:42:10 pm »
Янитка  :bighug:
Пуснах си болничен. Ще си полежа тази седмица и дано всичко е ок и в понеделник доктора да ме зарадва

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #314 -: Април 03, 2012, 19:07:30 pm »
Само така - работата не е заек да избяга. Лежи и почивай и Ванката да те обслужва. Аз знам какво ще ти каже доктора в понеделник, но въпреки това се обади за до отпусна палците.:)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #315 -: Април 04, 2012, 18:40:37 pm »
Момичета, някой ще ходи ли скоро до Турция за лекарства? Ако може да се включа и аз?!? :oops:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #316 -: Април 04, 2012, 18:46:36 pm »
И още едно питане, вие всички изследвания в лабораторията на АГ-то ли правихте, разбрах, че имали нареждане, всички там да се правят, но в инструкцията, която ми дадоха, не го пише.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #317 -: Април 04, 2012, 18:51:48 pm »
Аз изследванията и трите пъти ги правих в Лаборекспрес-имах и направления, пък и там има пакети, с които излиза по-евтино. Не са ми направили проблем, доколкото знам на тази лаборатория имат вяра-питала съм Ани специално.
Имаше случай на момиче, на което бяха объркали резултатите за хепатита в АГ-лабораторията, беше се побъркала от притеснение милата, докато не повтори в друга лаборатория и нещата бяха ОК.
Успех :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #318 -: Април 04, 2012, 18:56:11 pm »
Благодаря Сиска,и аз преди съм ги правила на друго място, но като казах, че мога да си ги напрява в нашия град, тя веднага реагира, че имали забрана. Но нещо се съмнявам, затова питам нещо по-актуално.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #319 -: Април 04, 2012, 19:14:43 pm »
Направи ги тогава във Варна-Лаборекспрес или Статуслаб.Но първо пак  попитай-аз моите ги направих в Статуслаб тъй като са ми без пари(имам допълнително здравно осигуряване в Евроинс от работодателя ми ,което покрива тези изследвания в тази лаборатория).Късмет
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю