0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #80 -: Февруари 02, 2012, 08:39:41 am »
Ха, Зори, това ми напомни за една моя братовчедка, която имаше култови изказвания.
По повод РД: знае, че и съседката на етажа е поканена, но тя закъснява. Детето не издържа повече да си чака подаръка и отива до тях, носейки 1 бонбон в ръка и заявява - „ Ето ти да се почерпиш и си ми дай подаръка, пък ако искаш идвай".
По повод вчерашния Трифон Зарезан: баща и обичаше да се почерпва след работа. Пита я един комшия
- Къде е татко ти?
- Отиде да се нарязва на едно лозе - след кратък размисъл - Не, не да зарязва.
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #81 -: Февруари 02, 2012, 10:11:04 am »
То нашето не е за казване, но пък и на кого да се оплача, ако не на вас. Тази сутрин мъжа ми тръгва за работа и той кара детето на ясла. Облечен нашия изтипосан до вратата и чака да облека малчо. Слагам аз ръкавички, шапка, яке, шал и се сещам, че трябва да сложа памперси и чорапогащник за яслата, че вчера детето се изпуснало. Казвам на мъжа ми да изчака да му ги подам, а той да обуе детето. След минута му подавам торбичката, те излизат, а аз започвам да се оправям. След има-няма 10 мин тел ми звъни и мъжа ми "Как може да пуснеш детето по пантофи?" :x Ей, побеснях!!!  :x Питам аз "ти защо не си го обул", а той "ти не ми каза" :x :x :x аз: "Къде го видя, че е по пантофи" той: "ами до пътната врата" /живеем в къща/ на въпроса ми защо не се върна или не ми викна, щях да сляза, отговорът ме разби "Не ми върви като се върна, а пък да го обуваме на студеното не е добре" :x :x :x
А ми кажете какво да го направя??? Иде ми да го  osi_6 :fighting:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #82 -: Февруари 02, 2012, 10:36:31 am »
Хехех, розовелка случват се такива работи  :lol:

Тази сутрин с Боян се скарахме на вратата, облякох го, облякох и себе си, моите ботуши ги обух и тръгнах. Детето на прага се опъва, и понеже спорът ни беше има ли още 5 минути за игра, аз реших че се инати щото не му се тръгва. Та така - аз дърпам, той се опъва на зад и мучи като магаре. Обръщам се вече много напушена, викам си ей ся вече много се скарахме и го поглеждам ядосано, а то милото мучи и ми сочи краката си - с чехли било  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #83 -: Февруари 02, 2012, 10:52:13 am »
Здравейте и  от мен,прочетох ви и се сетих какво ми каза вчера една приятелка.Тя е майка на две дъщери на 1г и на 8г,но казва че има три деца (визира съпруга за 3-тото).Та тя казва и тримата идват при мен и всеки за нещо се оплаква от другите и очакват аз да им реша проблемите а аз стоя и ги гледам и  мигам и заключението и беше.Отдавна вече всички мои преживявания са само в главата ми.Да бъдеш майка съвсем не е лесно и е хубаво мъжете до нас да са по съпричастни,при някой се получава,при други почти а при трети съвсем не, рецепта няма.Далече съм от мисълта сега да изтъкваме чии мъж е по-добър ,просто едни споделени размисли :).Снегът в Пловдив си трупа,трупа,сега да можех да му полегна на село до печката :sleeping:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #84 -: Февруари 02, 2012, 11:24:23 am »
- Хапе ли?
- Не
- Гъделичка ли?
- Не
- Ами какво прави тогава?

аслъ, едно непознато нещо, ако не хапе и не гъделичка - какво ли пък може да прави тогава???  :dontknow:

едно и от моя син, хем смешно, хем не... много ме е ядосал онзи ден, разправии, накрая стигаме до заплаха за бой. той разреван ми казва - аз няма да ти дам моето тяло, за да ме биеш по дупето!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #85 -: Февруари 02, 2012, 11:34:03 am »
бреее това да нямаш нет 12 часа било голяма мъка :lol:
и ние сме в кюпа на вирусните, Деса снощи вдигна малко Т, та сега си се гледаме и събираме смелост следобед да ходим на лекар, хем да я види, хем болничен да ми напише. Обаче болницата е на 10-15 мин. пеша, колата ми е с летни гуми, такси няма да ни вземе, та ще се борим със снежните виелици на вън :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #86 -: Февруари 02, 2012, 13:06:25 pm »
- Мамо, това какво е?
- Сперматозoид
- И къде живее, в Пловдив ли?
Специално за Мели, естествено :)
Яко :)

- Мамо, ще ми купиш ли коте?
- Не!
- А кученце?
- Не!
- Защо, бе, мамо?
- Защото аз ще трябва да ги храня, да ги разхождам и да им чистя акотата.
- Добре де, добре, щом настояваш, ти ще го правиш :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #87 -: Февруари 02, 2012, 13:55:36 pm »
- Мамо, това какво е?
- Сперматозoид
- И къде живее, в Пловдив ли?
Специално за Мели, естествено :)
Яко :)

- Мамо, ще ми купиш ли коте?
- Не!
- А кученце?
- Не!
- Защо, бе, мамо?
- Защото аз ще трябва да ги храня, да ги разхождам и да им чистя акотата.
- Добре де, добре, щом настояваш, ти ще го правиш :)
:jump12: :jump12:

Големи са образи тези дребосъци :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #88 -: Февруари 02, 2012, 14:20:49 pm »
http://www.facebook.com/olegsandro.panfilov#!/photo.php?fbid=287325047993766&set=a.101327323260207.1676.100001488186583&type=3&theater

превод на надписа:

"Пред мама бонбони не давайте - ще ми ги вземе!"
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #89 -: Февруари 02, 2012, 14:22:51 pm »
ей такива ще им направя на моите  :lol: :lol:
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #90 -: Февруари 02, 2012, 14:28:09 pm »
Божана: Мама яде колад, аз не може. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #91 -: Февруари 02, 2012, 14:30:27 pm »
Невероятни неща измислят дребосъците  :D. Като слушам моето от сега какви ги ниже, чудя се догодина какво ме чака. Скоро беше награбила една бутилка вино и аз я прибрах и казах, че това винце тате го пие. А тази година се появи мухъл в кухнята ни и обяснявах на майка ми по телефона, че ще го чистим. Известно време след това сме в кварталното магазинче, тя в количката, аз чакам на опашка от няколко човека. И Теди тържествено заявява "Тати пие винцее". Хората се подсмихват, обаче тя още по-тържествено "Имаме мухъл, ммм, баба каза иясало/мухлясало/". Голям смях падна. Напоследък уточнява всяко нещо, което поиска- топтата, дето гоним я; данката/възглавница/, дето мама егне/легне/ дава цици. А на пусти цици какви обяснения им прави, чак не е за разправяне  :lol:.
     
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #92 -: Февруари 02, 2012, 14:32:06 pm »
Дани, време е да й спреш циците :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #93 -: Февруари 02, 2012, 14:33:28 pm »
... Обаче болницата е на 10-15 мин. пеша, колата ми е с летни гуми, такси няма да ни вземе, та ще се борим със снежните виелици на вън :lol:

А приятелки нямаш ли си? Ще ти звънна...

Обичам зима, ама ако може да е -5, поне за шейни да става. При -20 не ми е фън, хич.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #94 -: Февруари 02, 2012, 14:35:50 pm »
Дани, време е да й спреш циците :lol: :lol: :lol: :lol:
Ох, болна тема. Отпускам цици до март най-много и после ако трябва с люта чушка ще се мажа само да приключим някак тази работа.
     
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #95 -: Февруари 02, 2012, 14:42:37 pm »
Дани, аз също нямах идея, как да спра кърменето. Спаси ме една позната мама.
Слагаш си лепенки на гърдите, от тези за оперативни рани. Обясняваш, че те боли и доктора ти е казал да ходиш с тях и че тя не бива да суче.
Седмица ме проверяваше всеки път "имаш епенки?" и само първата вечер поплака милата. Няколко дни я приспиваше баща й.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #96 -: Февруари 02, 2012, 14:54:52 pm »
... Обаче болницата е на 10-15 мин. пеша, колата ми е с летни гуми, такси няма да ни вземе, та ще се борим със снежните виелици на вън :lol:

А приятелки нямаш ли си? Ще ти звънна...

Обичам зима, ама ако може да е -5, поне за шейни да става. При -20 не ми е фън, хич.

 :youwoman: :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #97 -: Февруари 02, 2012, 15:11:28 pm »
:balk_5:Честит Празник на семейство Мармоти!

"Всяка година на 2 февруари мармотa Фил се показва
от входа на временното си жилище в хралупата на стар дънер
и както гласи традицията, яко види сянката си, зимата ще продължи.
Ако не – идва пролет.
"

На вас разчитаме ... този студ да си отиде!
Тя традицията Американска, но пък е с анимал привкус  :P

Бързо оздравяване на всички болни деца и родители!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #98 -: Февруари 02, 2012, 15:30:19 pm »
Уайт, благодаря за идеята. Сигурно и това ще пробвам. Тя иначе била ма-дама и ма-дамите не цоцали, ама.. :lol:
     
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #99 -: Февруари 02, 2012, 16:04:54 pm »
Тя иначе била ма-дама и ма-дамите не цоцали, ама.. :lol:

 :lol:
И нашият малък племенник така, само че той бил man, не мъж, ама той цока да стане по голям man и да кара big car. Така е, 3 години с по 5 месеца в австрия...  :)
Покрай него и бабите заговориха английски.
Къде ти е бабо количката? А?
Бабо, къде я скри, количката бабо. А?
Добре де, къде е кар, а бабо, кар къде е. А аа  :lol:, ето кар  :lol:
Ако му говориш простичко само английски се разбира диваненцето а е на 3 и малко годинки  :)

Нашата девойка се отърва без шев снощи. Жената каза, че е съвсем повърхностно и няма смисъл да я стресира повече, тя вибрираше от страх и не знаеше къде се намира.
Но на нея си и върви тази седмица, в неделята още удари брадата на леда.
Днеска 4-5 ден на АБ, нямам температура и почти не кашлям. Направо, взех да започвам да се чувствам отново човек.

Ема, какви градуси обяви само  :lol: Чаках да кажеш -40  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0