0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #20 -: Юли 01, 2015, 10:49:39 am »
Здравейте, може ли да ми дадете контактите на д-р Тодорова, защото от години ходя при д-р Начев, но имам нужда от още едно мнение.
Или ако не е д-р Тодорова, ендокринолог, от когото сте доволни.
Става въпрос за София.
Много благодаря.
Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #21 -: Юли 01, 2015, 11:04:44 am »
Д-р Яначкова в Щерев.
Тодорова е много трудно да я "хванеш" в София.
Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #22 -: Юли 01, 2015, 12:10:35 pm »
Благодаря
*
Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #23 -: Септември 30, 2015, 22:56:25 pm »
Sandra_zavinagi, разбирам защо си ядосана, но конкретно гледането на ехограф не е основание. Според мен е малко вероятно и ненужно професор да прави прегледи с ехограф. По-скоро специалист като него би трябвало да прегледа резултатите от ехографския преглед, направен от техник, и в контекста на проблемите ти и допълнителни изследвания да предпише лечение.

Не е нужно да пускаш един и същ коментар в три теми, ще бъде прочетен и в една.

Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2016, 12:29:17 pm »
За д-р Иван Кръстев от Александровска: Не си правете илюзии, този човек може да ви съкрати живота с години без да му мигне и окото!!! Не се лъжете да ходите при него! Дава грешни диагнози и пише каквото се сети като лекарства!!! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО!!!  :BangHead:
Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #25 -: Май 07, 2016, 00:02:26 am »
Аз толкова много обиколих в София и то все от хвалените по форумите, но най-добро мнение мога да дам за една докторка, която открих съвсем на случаен принцип в Гугъл - Д-р Нели Петрунова от МЦ Хармония в Младост 1. Тя за първи път ме диагностицира правилно. Вярвам, че съдбата ме изпрати при нея след като другите откровено се подиграха с мен. Да е жива и здрава, защото добри медици се срещат трудно! :)
Re: Препоръчайте ми добър ендокринолог в София
« Отговор #26 -: Август 31, 2016, 13:01:05 pm »
Здравейте
Може ли някои да ми препоръча добър ендокринолог,на които да се доверя изцяло.
Днес си пуснах ТСХ и ми е доста висока до сега не съм имала толкова високи нива.Също така и да разбира добре и от ИР за лечение.
При Нечев съм ходила не съм много доволна от него,а и съм на мнение че се занимава предимно с ТСХ другите неща не чак толкоз.
Препоръчайте ми добър доктор които разбира и от двете неща.