0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета, някой има ли впечатления от това лекарство? Нашият лекар каза, че това е най- новото и едно от най- добрите на нашия пазар, а и цената му е меко казано приемлива, но не намирам никакви мнения за него в интернет. Ако някой от вашите мъже го е пил, моля да споделите мнение. Моят пи фертилаид без резултат, но той имаше и бактерии, които лекувахме, та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...
Моят го пи, но не знам при вас какъв е проблема? Сподели ако искаш?

Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?
*
та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...

gerrka, дано си наясно, че добавките са добре, но само те "мъжки фактор" не елиминират.
Той не е като запушените тръби или ендометриозата, а събирателно понятие за различни проблеми, които се нуждаят от точна диагноза и адекватно лечение.
Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?


http://www.mldtrading-bg.com/index.php?objid=206
та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...

gerrka, дано си наясно, че добавките са добре, но само те "мъжки фактор" не елиминират.
Той не е като запушените тръби или ендометриозата, а събирателно понятие за различни проблеми, които се нуждаят от точна диагноза и адекватно лечение.
Да да наясно съм :). Исках просто да споделите мнение.
Моят мъж има леки отклонения в морфологията, бяхме и при д-р Кацаров и той каза, че при него не е много страшно положението, но просто иска да подобри качеството на сперматозоидите, защото комбинирано и с моите проблеми забременяването би било по- сложно. А и при положение, че не се знае неговия проблем точно от какво е, най вероятно от стрес, добавките са единствения метод, поне според докторите :)
Относно цената му, аз го купувам за 18 лв.
Има ли вече,положителен резултат при някой?И аз да не остана назад, купих на моя мъж ,пие ги вече 15 ина дена и мога за сега да кажа ,че действат добре на либидото  :balk_600: също така той твърди,че се чувства тонизиран,остава след като изпие още 30 ина сашета да видим и на една спермограма дали ще има резултати.
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Има ли вече,положителен резултат при някой?И аз да не остана назад, купих на моя мъж ,пие ги вече 15 ина дена и мога за сега да кажа ,че действат добре на либидото  :balk_600: също така той твърди,че се чувства тонизиран,остава след като изпие още 30 ина сашета да видим и на една спермограма дали ще има резултати.

На нас ни ги изписаха по 2 на ден и доктора ни каза да ги пием поне 3 месеца. Евентуално тогава може да пуснем контролна спермограма. При мъжете показателите се влияят по-бавно.
Ами да знам ,но на опаковката пише че резултат може да се очаква след 60бр сашета,а ние сме изпили 15 до сега,защото той пие по 1 на ден.
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.

Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?


http://www.mldtrading-bg.com/index.php?objid=206
Виж линка,там има контакти и партньори,има за по големите градове ,кои аптеки го предлагат,на мен ми се наложи да дам поръчка и на следващия ден си ги взех.Успех!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Дааа, хем да се запиша, хем и мен това ме интересува. Гледах в framar.bg цената му е 26 лв, но го няма в наличност  :?
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Дааа, хем да се запиша, хем и мен това ме интересува. Гледах в framar.bg цената му е 26 лв, но го няма в наличност  :?
Звънни в най-близката ти и удобна аптека и ги попитай дали могат да ти го поръчат и кога могат да ти го доставят. Аз така направих. Аптеките не го поддържат, но по складовете го има.
Благодаря, така и ще направя  :wink:
Момичета ,аз от аптеки Санита го взех за около 18-19 лв.Поръчах и на следващия ден ми го донесоха (моля модераторите ,ако е вид реклама да изтрият името на аптеката)Но просто разликите в цените са огромни и ако може да си спестим нещо,нека си помогнем.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Някой правил ли е контролна спермограма след тримесечно лечение с този препарат, за да видим как се движат показателите?  :ask:
Моят мъж също го пие по 2 на ден. Заради брой на спермитата. Той също се чуства мнг добре от тях и ги пие с кеф!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Здравейте момичета,
изписаха го и на моят мъж,но забравихме дали трябва да се въздържа от алкохол докато го пие.Имате ли идея? На вас казаха ли ви? Говорим за 1-2 бири или 100 гр.ракия,де........
о на нас не са ни казвали за въздражание от алкохол. Моят мъж си попийва и не мга да го лиша от пиене 3 месеца