0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета, някой има ли впечатления от това лекарство? Нашият лекар каза, че това е най- новото и едно от най- добрите на нашия пазар, а и цената му е меко казано приемлива, но не намирам никакви мнения за него в интернет. Ако някой от вашите мъже го е пил, моля да споделите мнение. Моят пи фертилаид без резултат, но той имаше и бактерии, които лекувахме, та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...
Моят го пи, но не знам при вас какъв е проблема? Сподели ако искаш?

Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?
*
та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...

gerrka, дано си наясно, че добавките са добре, но само те "мъжки фактор" не елиминират.
Той не е като запушените тръби или ендометриозата, а събирателно понятие за различни проблеми, които се нуждаят от точна диагноза и адекватно лечение.
Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?


http://www.mldtrading-bg.com/index.php?objid=206
та се надявам с това лекарство да изолираме поне мъжкия фактор...

gerrka, дано си наясно, че добавките са добре, но само те "мъжки фактор" не елиминират.
Той не е като запушените тръби или ендометриозата, а събирателно понятие за различни проблеми, които се нуждаят от точна диагноза и адекватно лечение.
Да да наясно съм :). Исках просто да споделите мнение.
Моят мъж има леки отклонения в морфологията, бяхме и при д-р Кацаров и той каза, че при него не е много страшно положението, но просто иска да подобри качеството на сперматозоидите, защото комбинирано и с моите проблеми забременяването би било по- сложно. А и при положение, че не се знае неговия проблем точно от какво е, най вероятно от стрес, добавките са единствения метод, поне според докторите :)
Относно цената му, аз го купувам за 18 лв.
Има ли вече,положителен резултат при някой?И аз да не остана назад, купих на моя мъж ,пие ги вече 15 ина дена и мога за сега да кажа ,че действат добре на либидото  :balk_600: също така той твърди,че се чувства тонизиран,остава след като изпие още 30 ина сашета да видим и на една спермограма дали ще има резултати.
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Има ли вече,положителен резултат при някой?И аз да не остана назад, купих на моя мъж ,пие ги вече 15 ина дена и мога за сега да кажа ,че действат добре на либидото  :balk_600: също така той твърди,че се чувства тонизиран,остава след като изпие още 30 ина сашета да видим и на една спермограма дали ще има резултати.

На нас ни ги изписаха по 2 на ден и доктора ни каза да ги пием поне 3 месеца. Евентуално тогава може да пуснем контролна спермограма. При мъжете показателите се влияят по-бавно.
Ами да знам ,но на опаковката пише че резултат може да се очаква след 60бр сашета,а ние сме изпили 15 до сега,защото той пие по 1 на ден.
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.

Можете ли да пуснете линк към тази добавка? Каква е цената му?


http://www.mldtrading-bg.com/index.php?objid=206
Виж линка,там има контакти и партньори,има за по големите градове ,кои аптеки го предлагат,на мен ми се наложи да дам поръчка и на следващия ден си ги взех.Успех!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Дааа, хем да се запиша, хем и мен това ме интересува. Гледах в framar.bg цената му е 26 лв, но го няма в наличност  :?
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Дааа, хем да се запиша, хем и мен това ме интересува. Гледах в framar.bg цената му е 26 лв, но го няма в наличност  :?
Звънни в най-близката ти и удобна аптека и ги попитай дали могат да ти го поръчат и кога могат да ти го доставят. Аз така направих. Аптеките не го поддържат, но по складовете го има.
Благодаря, така и ще направя  :wink:
Момичета ,аз от аптеки Санита го взех за около 18-19 лв.Поръчах и на следващия ден ми го донесоха (моля модераторите ,ако е вид реклама да изтрият името на аптеката)Но просто разликите в цените са огромни и ако може да си спестим нещо,нека си помогнем.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Някой правил ли е контролна спермограма след тримесечно лечение с този препарат, за да видим как се движат показателите?  :ask:
Моят мъж също го пие по 2 на ден. Заради брой на спермитата. Той също се чуства мнг добре от тях и ги пие с кеф!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Здравейте момичета,
изписаха го и на моят мъж,но забравихме дали трябва да се въздържа от алкохол докато го пие.Имате ли идея? На вас казаха ли ви? Говорим за 1-2 бири или 100 гр.ракия,де........
о на нас не са ни казвали за въздражание от алкохол. Моят мъж си попийва и не мга да го лиша от пиене 3 месеца
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Аха.А от колко време го пие?Правили ли сте след приема спермограма?
ами не сме правили контрола - пие го вече 2 месеца
Записвам се и аз в тази тема,момичета.Искам да ви питам има ли го свободно по аптеките това лекарство?Смятам да го закупя и аз на моя мъж.
Дааа, хем да се запиша, хем и мен това ме интересува. Гледах в framar.bg цената му е 26 лв, но го няма в наличност  :?

първо да кажа и аз гледам във фрамар, но там цените винаги са малко по високи
иначе аз го купих на моя за 17 лв от аптеката на България и Гоце Делчев(до Глобул)- това за София, но и там се наложи да го поръчам
иначе малко инфо за тези които още не са го пили - прахчета, които се разтварят във вода и са с приятен плодов вкус
Съдържание:
Мyo-Inositol
Vitamin E
L-Carnitin
L-Arginin
Folic Acid
Selen
Моят мъж също го пие по 2 на ден. Заради брой на спермитата. Той също се чуства мнг добре от тях и ги пие с кеф!
и моя така с кеф ги пие :) сутрин и вечер
иначе на листовката пише по 1 на ден, но на него му писа доки по 2, а и като гледам май на всеки го изписват по 2 сашета на ден, въпреки че пише да не се превишава дозата
Моят мъж също го пие по 2 на ден. Заради брой на спермитата. Той също се чуства мнг добре от тях и ги пие с кеф!
и моя така с кеф ги пие :) сутрин и вечер
иначе на листовката пише по 1 на ден, но на него му писа доки по 2, а и като гледам май на всеки го изписват по 2 сашета на ден, въпреки че пише да не се превишава дозата

и от мен запис.Моят мъж също пие по две прахчета на ден,чувства се много добре.Пие ги вече 2 месеца ще правим контрола като наближи инвитрото.Успех на всички
Момичета, да ви дам отзиви за Андроситола, в Бургас трудно го намирам, но мъжит ми го започна Февруари месец. От Март, включихме и Бърканицата, фолиева и витамин Ц. Май месец, края бях бременна, за съжаление не можах да задържа плода или по-скоро не се разви бременност  :? :?. Контролната спермограма на тримесечието показа повишена бройка и дори беше мръднала с малко морфологията, дали е случайност, не мога да кажа, факт е , че заченахме. Лошото е , че не беше успешна бременност. За съжаление, при мъжки фактор, знам че се получават много дефектни ембриончета и шанса за неуспешна бременност е голям, но ние не се отказваме, продължаваме борбата.



Желая ви късмет  :bighug:
Здравейте, момичета.
Ето и нашия опит с андроситола:
Мъжът ми го приема 3 месеца - лекува го д-р Кацаров. Вчера направихме контролна спермограма и броя на сперматозоидите с нормална морфология е паднал до 4%. При първата спермограма нормалната морфология му беше 18%. Може би имат значение доста фактори. За тези месеци от лечението той отказа цигарите по препоръка на доктора. Сега отново сме в задънена улица. Някой от Вас има ли представа с такъв показател в морфологията, какви са ни шансовете. Опитваме от година и половина.
Благодаря Ви:)
Виждам, че темата е стара, но за да не пускам нова , реших да пиша тук. На мъжа ми днес също му изписаха Андроситол за 3м.
Ще се радвам да споделите още мнения ако някой го е пил наскоро и има ли резултат.
<br />
*
При мъжа ми диагнозата е Олигоастенотератозооспермия. Той пие Андрозитол, в комбинация с Клостилбегит и има резултат по отношение на качеството.
През месец април, когато забременях за кратко, ембриолозите казаха, че качеството е много добро, но количеството все още е много малко.
« Последна редакция: Август 17, 2013, 20:01:16 pm от mgstra »


Благодаря ти ,mgstra
Ние днес го купихме. При нас обратно - количеството е много :), като става нещо като разводняване. като цяло в еякулата има достатъчно сперматозоиди, но ако се раздели на мл. , количеството в мл. е малко.  Сега пие и други лекарства заради инфекция, като заедно с тях започна и андоситол. Резулата ще го видим след 3 мес.
<br />
*
Благодаря ти ,mgstra
Ние днес го купихме. При нас обратно - количеството е много :), като става нещо като разводняване. като цяло в еякулата има достатъчно сперматозоиди, но ако се раздели на мл. , количеството в мл. е малко.  Сега пие и други лекарства заради инфекция, като заедно с тях започна и андоситол. Резулата ще го видим след 3 мес.
Минимумът е 3 месеца. Моят мъж го пие от януари месец.


Записвам се и аз да следя темата. ММ го пи 4 месеца, скоро ще правим контролна спермограма и ще пиша дали има подобрение.
Записвам се и аз в темата. Партньора ми се подложи на варикоцеле през 12,2012 г. След това направи тримесечен курс на лечение с Андрозитол. През юни спермограмата му от клиника за репродуктивно здраве беше отлична. Уролога, който го консултира сподели с нас, че това лекарство има остатъчен ефект и затова не предприехме втори тримесечен курс.

Здравейте! И аз да се включа. Имам едно момиченце на 6 год. Решихме да си правим второ, но не стана и отидохме на лекар. Първо аз , после и мъжът ми. Оказа се , че има проблем със спермограмата - олигоазоспермия или нещо такова. Не било фатално, но трябва време, за да я подобрим отново. Изписаха ни тези прахчета и още някакви антиоксиданти. Пие ги 5 ден. Пишете, ако някой има вече резултат.
Здравейте,
днес ми предписаха въпросните прахчета и изчетох темата с интерес.Имам въпрос- имат ли някакви странични ефекти/ примерно напълняване/ сколнен съм към трупане на килограми и просто се чудя дали имат такъв ефект.Още не мога да си възстановя теглото от преди близо година като пих медикамент с подобен страничен ефект.
Прахчетата съдържат ако не се лъжа(че беше отдавна) Л-карнетин, който дори помага за по-бързото разграждане на мазнините и до по-добър метаболизъм. Мъжа ми се чувствашемн. добре докато го приемаше. Дори малко отслабна.  Сега спермограмата му е идеална. Ние лекувахме и др. неща де, така че не мога да кажа дали само прахчетата са помогнали.
<br />
*
alexander0552, съставките са витамини и антиоксиданти, пий го спокойно. Между другото, отслабването може да има по-голям ефект върху сперматогенезата от този препарат.

Търсете причината за ниските показатели на спермограмата (ако това е причината да ти предпишат добавки). Оттам по-лесно и бързо ще изберете правилното лечение.
*
Здравейте момичета, аз също купих на моя андрозитол, но докато разглеждах подобните препарати попаднах на Спермотренд капсули с някаква африканска слива. Някой случайно да е ползвал такова чудо?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
В момента мъжът ми е на Спермотренд, но все още не мога да дам мнение. От първите 3 месеца лечение имаме малко подобрение в спермограмата, но той си биеше и инжекции. Урологът, който ни даде това лекарство, каза че е нов и много добър продукт.
*
Мерси poli_s, успех ви желая, дано да имате подобрение от тия препарати. Аз си ги пия без проблем, но мъжа ми все мрънка когато трябва да пие още някоя добавка и затова исках първо да проуча струва ли си преди да му добавя още някое хапче. Може би ще му го включа и това от другия месец - като ще е  да е  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети