0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #80 -: Декември 22, 2011, 09:19:23 am »
Стефке, не си пускай така мейла душа :)
цвети, махаш интервалите и вместо at- кльомбата :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #81 -: Декември 22, 2011, 11:00:46 am »
Дотук съм изпратила снимки на Стефи, Мармотче, Северина и Мишето, които ми дадоха имейли, и на Мини (взех имейл от ФБ).
Изпратила съм също на Пешек, Зори и Нуну - ползвах имейлите от профилите ви тук.
Нека тези, на които съм изпратила проверят и ми пишат, ако не са получили.

Имам снимки още на:
-Ели и Стефчо на Гери,
-къдрокосото Боре на Delica,
-малкия рокер Йосиф на Инке Тинке,
-две страхотни кукли, които мисля, че са на Ини,
-дечицата на Mary, обаче разпознавам само Вяра :oops:, ако може малко помощ как да разпозная и батко й :)
-Ники на Жаси
-Марти на Jam
-остават още 5 момченца, които ми е трудно да идентифицирам - три са на около 4год възраст, двете малко по-малки. Две от по- големите са на Каси момчетата, обаче кои двама от въпросните трима :) От по-мъничките едното момченце би трябвало да е Алекс на Mary - кой ще ми помогне, моля :lol:

Моля да ми кажете имейли, където да ви изпратя снимките, тъй като в профилите си нямате посочени или аз не мога да ги виждам! Ако пропускам някого, да казва!
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 11:04:53 am от tzvetenze »
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #82 -: Декември 22, 2011, 11:44:16 am »
tzvetenze на Божидара, ако имаш някоя снимка моля да ми я пратиш на io78@abv.bg ще съм ти много благодарна.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #83 -: Декември 22, 2011, 14:09:34 pm »
Цветенце, злато си ти!
Аз не мога хич да пея, но виж на следващото парти, акоискаш един бели денс ще ти изтанцувам (много ме бива :lol:)
veni.venu@abv.bg ми е мейла :))))))
[/url][/url]
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #84 -: Декември 22, 2011, 14:48:16 pm »
tzvetenze на Божидара, ако имаш някоя снимка моля да ми я пратиш на io78@abv.bg ще съм ти много благодарна.

Йоанна, Божидара с една лилава рокличка на ситни цветчета ли е?
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #85 -: Декември 22, 2011, 15:14:55 pm »
Имам някакъв проблем с абв-то, понякога става така, ще опитам по-късно пак - затова не сте получили още.

Джам, линковете, които си ми пратила, ми отварят една и съща страница във ФБ, с една и съща снимка :)

Питам тук, моля, който си разпознае детенцето, да ми помогне:

- кой е елегантния младеж с бяла ризка с якичка и пуловерче без ръкави на червени, бели и едно тъмно синьо райе, също беше изключително весел и усмихнат :)

- на Каси младежите трябва да са и двамата със сиви блузки, нали?

- кое е русото момченце със сиво панталонче и тъмен суитчър с бели надписи по ръцете, единият от надписите прилича на MILANO, майка му също е с руса коса и черно палто

- и накрая остана едно тъмнооко и тъмнокосо момченце, с блузка с якичка на червени и бели райета - Джам, мисля, че това е детето от твоите линкове, т.е на Elora_Cat, само дето сега явно е постриган и няма тази дълга чуплива коса

Извинявам се, че се налагат такива описания, обаче инак няма как да ги разпозная :)
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #86 -: Декември 22, 2011, 15:22:52 pm »
първия младеж, по описание ми прилича на Неда на момченцето.
а другото със синия суитчър с надписа е на Аля от Биоконцепт (рекламодатели наши)
по описание аз съм до тук. нямам ФБ на работа. :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #87 -: Декември 22, 2011, 15:31:16 pm »
- кой е елегантния младеж с бяла ризка с якичка и пуловерче без ръкави на червени, бели и едно тъмно синьо райе, също беше изключително весел и усмихнат :)

това е детето на Nedda.

ревящото русо момиченце от третата снимка отзад напред в албума - това е детето на severina

четвъртото детенце отзад напред, мисля, е на elora_cat
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 15:33:11 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #88 -: Декември 22, 2011, 15:41:23 pm »
tzvetenze на Божидара, ако имаш някоя снимка моля да ми я пратиш на io78@abv.bg ще съм ти много благодарна.

Йоанна, Божидара с една лилава рокличка на ситни цветчета ли е?
да, последната снимка с дядо Коледа


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #89 -: Декември 22, 2011, 16:47:00 pm »
И ние да благодарим за хубавото парти. Ако знаете какви премеждия имахме докато стигнем, но си заслужаваше :D. Като се прибирахме, Мия ми каза, че е било много хубаво партито. Големи танци бяха. Напълни ми се душата като видях колко много усмихнати душички ни заобикаляха. Ще се опитам да изпратя снимки довечера.
<br />[link=http:
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #90 -: Декември 22, 2011, 20:01:04 pm »
Благодаря, мисля, че вече се ориентирах кой на кого е!  :)

Очаквам да ми дадат мейл Инке Тинке, Mary, Elora_Cat и Каси. Разбира се, тези от тях, които също са правили снимки на дечицата си с Дядо Коледа и са им хубави, моите няма да са нещо повече от техните :) Но помня, че имаше и такива, които не носеха апарати.

Всички останали - изпратила съм ви снимки, ако има някой да не е получил - да ми пише.

П.П. Не виждам снимки на малката София на Ники, а снимах уж всички дечица - Ники, вие не останахте ли за Дядо Коледа?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #91 -: Декември 23, 2011, 07:30:22 am »

 :flower:Цвете, много благодаря за снимките,
за труда и усилието на всички който снимахте   :flower:Нинко:flower:Гери!
Сега ще си имаме спомени от това незабравимо събитие!



- кое е русото момченце със сиво панталонче и тъмен суитчър с бели надписи по ръцете, единият от надписите прилича на MILANO, майка му също е с руса коса и черно палто

Цвете, за ТОВА ЦЪК ли момченце питаш!?
Майката е представител на една от фирмите рекламодателки,
запознахме се на миналото Коледно парти и на ДРЗ Варна беше,
много искаше снимка, но аз нямах фото!
Беше си забравила апарата...как да стане да и намерим координатите!
Аз съм много добър физиономист, но имена не помня и правя едни преименувания
често попадам в комични ситуац :oops:ии!Ще я намеря на снимка от ДРЗ Джам и Стефи вероятно я знаят поименно!
Момченцето иначе се казва Филип, това име ми е на сърце и няма как да го сбъркам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #92 -: Декември 23, 2011, 08:48:44 am »
Цветенце, и от нас огромно благодаря за снимките. Особено тези с дядо Коледа, понеже от нашия апарат имаме само 1 :oops:
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #93 -: Декември 23, 2011, 08:49:46 am »
Мишкееее, нали съм писала по-горе кое е това дете бре :lol: :lol:
Цвети, прати снимката на моя мейл, аз ще й я изпратя на Аля :)
и аз благодаря, страхотни са снимките на моите принцеси :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #94 -: Декември 23, 2011, 09:44:26 am »
Мишкееее, нали съм писала по-горе кое е това дете бре :lol: :lol:
Цвети, прати снимката на моя мейл, аз ще й я изпратя на Аля :)
и аз благодаря, страхотни са снимките на моите принцеси :)

 :lol: е нЕма такъв заплес...
Стеф, пиши ме руса и това е!  :lol:
Нека да е весело, ако ще и на мой гръб!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #95 -: Декември 23, 2011, 09:58:48 am »
сърдечни благодарности на Цвета за вниманието и труда!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #96 -: Декември 23, 2011, 12:10:23 pm »
Цвети, и тук Много, Много ти благодаря! За вниманието - да снимаш всички дечица поотделно, както и за отделеното време да разпратиш снимките на всички ни по мейл! Аз също намям качествена снимка на детето с дядо Коледа от нашият апарат. Та вече имам благодарение на теб :wink:
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #97 -: Декември 23, 2011, 12:18:41 pm »
И аз много благодаря за снимките, весели празници, здрави дечица и щасливи родители.
Дано на следващото тържество има още много дългочакани бебенца.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #98 -: Декември 23, 2011, 14:52:43 pm »
О, аз чак сега виждам, че се издирва мейл.Ето го :tdyaneva@yahoo.com
Благодаря много!
Просто не ми остана време до сега да пооправя моите снимки от двата апарата, единия с който снимаше Вени и другия, с който снимах аз. Ей сега тези дни ще ги оправя. Междувременно, който иска да пита за негови снимки- ще ги пращам по мейл.
На severina й изпратих.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #99 -: Декември 23, 2011, 15:50:30 pm »
пращай и на мен ако ни има някъде :)