0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #20 -: Декември 06, 2011, 19:13:03 pm »
Една възрастна, но запазена  :lol:
И аз така  :lol: :lol: :lol:.
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #21 -: Декември 09, 2011, 14:34:50 pm »
Може ли някой да обясни къде се намира този адрес. В бгмапс излиза, че е накрая на София :(...

мешко, зависи от кой край на софия гледаш картата ;)

сградата със залите е буквално срещу кино Арена Запад, много близо до метростанция "Вардар" - от другата страна на бул "Тодор Александров".

това е на 10 минути път с кола от Президенството, не бих го нарекла "на края на София"... :)
Джам, благодаря за обяснението. Ами аз всъщност живея на място, откъдето пеша можеш да стигнеш до централната част на София за ок.20-30 мин., но до нас метро никога няма да има. Реално, за да стигна до това място, трябва да сменя 3 транспортни средства, което го превръща в далечна и неудобна дестинация. Все пак май намерихме начин да сведем транспорта до 2 и сигурно ще дойдем. :)
<br />[link=http:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #22 -: Декември 09, 2011, 15:13:49 pm »
meshko, такситата също са опция, ако има много прекачвания. в събота привечер движението не е така натоварено.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #23 -: Декември 11, 2011, 10:30:53 am »
Трима възрастни :wink:

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #24 -: Декември 13, 2011, 16:24:05 pm »
И още една възрастна, но запазена!;-))))
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #25 -: Декември 13, 2011, 17:28:21 pm »
И мен ме бройте.
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #26 -: Декември 14, 2011, 09:00:48 am »
парти тайм  :party:

ох, нямам търпение вече да идва събота :lol: :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #27 -: Декември 14, 2011, 12:41:03 pm »
момичета, ще има нужда от двама опитни търговци в началото на партито  :lol:

да продават календарите, сувенирите на Зачатие и за билетчетата от коледната томбола.

аааа, пропуснала съм да спомена, че ще има и коледна томбола с награди? :lol:


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #28 -: Декември 14, 2011, 15:58:14 pm »
момичета, ще има нужда от двама опитни търговци в началото на партито  

ако все още се търсят хора - аз бих могла
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #29 -: Декември 14, 2011, 23:18:27 pm »
момичета, ще има нужда от двама опитни търговци в началото на партито 

ако все още се търсят хора - аз бих могла
Ще трябва да укротявам дзверо за фотосесията, иначе на драго сърце :D
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #30 -: Декември 15, 2011, 10:18:24 am »
момичета, ще има нужда от двама опитни търговци в началото на партито  :lol:

Ако ме искате, ме вземете :lol:  за търговец де. Ако Мрънчо Мрънчев започне да пищи, някой ще ме замести за малко ( тайно се надявам да спи ).
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #31 -: Декември 15, 2011, 11:30:18 am »
Евентуално ние ще носим календарите, колко по-рано трябва да сме в София, за да може да ги оставим на момичетата , които ще ги продават, а и трябва да се разпределят за тези , които са поръчали. Понеже ще пътуваме от Пловдив.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #32 -: Декември 15, 2011, 11:57:26 am »
elora,

ако имате възможност да сте към 17:15 - 17:30 най-късно на адреса, ще бъде добре. за да има време да се разтоварят и да се разпределят, та да видим какво остава.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #33 -: Декември 15, 2011, 12:45:28 pm »
И аз мога да съм търговец
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #34 -: Декември 15, 2011, 13:47:03 pm »
благодаря ви, момичета, значи на място ще си разпределим задачите.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #35 -: Декември 15, 2011, 17:41:37 pm »
А търговците към колко часа да дойдат?
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #36 -: Декември 15, 2011, 21:56:24 pm »
всички в 5 часа да са на линия :lol:
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #37 -: Декември 15, 2011, 23:12:54 pm »
Сега , ако някой ми обясни от Пловдив като идваме как да намерим мястото, това бизнес сграда ли е или търговска сграда, на кой етаж е, или само един е етажът, сигурно задавам тъпи въпроси , но не съм от София ,а и не съм идвала до сега.
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #38 -: Декември 16, 2011, 08:18:11 am »
всички в 5 часа да са на линия :lol:

не ми е възможно в 17  :(
но щом дойда, веднага се включвам да помогна, за каквото е нужно!
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #39 -: Декември 16, 2011, 09:05:25 am »
Елора, най-добре го виж на картата на София, защото с обяснения няма да стане. Виж по адрес къде се намира, а сградата лесно ще я познаете - на 4-5 етажа е и си пише БУЛМАР, входа е един, залите са на партера, като се влезе в ляво :)