0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #40 -: Декември 16, 2011, 09:54:03 am »
Елора, наистина, вижте картата в bgmaps.

но като допълнително указание - като пристигате от Пловдив, навлизате по Цариградско шосе и карате все направо без никакви отклонения - през Орлов мост, по бул. Руски, после покрай президенството, продължавате направо по бул.Тодор Александров и там вече се ориентирате по картата къде точно да завиете наляво.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #41 -: Декември 17, 2011, 14:00:58 pm »
Страшен късмет - снощи мъжа ми се прибра сополив и днес и двете момичета точат сополи :(
Та весело изкарване от нас, няма да можем да дойдем.

Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #42 -: Декември 17, 2011, 22:27:36 pm »
Беше прекрасно!
Стефи, Джаме, Мини, и въобще всички, които го организираха, огромно благодаря :D
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #43 -: Декември 17, 2011, 22:37:37 pm »
момичета, моля, изпращайте снимките от партито на zachatie@gmail.com
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #44 -: Декември 17, 2011, 22:53:02 pm »
Да, наистина беше прекрасно и много вълнуващо, както си го представях!
Благодарности на момичетата от Зачатие за перфектната организация и за всеотдайността им!  :flower:
А децата - нямам думи просто. Всички са толкова прекрасни и на живо са хиляди пъти по-красиви!
Щастлива съм, че нашите лекари също бяха част от тази емоция!
Съжалявам, че не можахме да кажем довиждане, но Ади е още малка и проявява много внезапни капризи...
 :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #45 -: Декември 17, 2011, 23:35:47 pm »
Аз се чувствам прекрасно размазана!
Стефи ме разплака и беше права, децата бяха много, много!
Чудесна глъчка, несравнима с нищо друго!
Щастливи деца, очи на родители пълни със сълзи
и виновниците за това на едно място, ами уникално е това изживяване!

Благодаря ви за тези мигове, ще ме топлят до другата КОледа!
Щастлива съм да бъда част от вас!

И извинете, но Жорко на Миси ми се усмихна!
За мен това бе специална чест!
Весела Коледа!

П:П:- липсваха ми само няколко младежки, но една Лисица особено!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #46 -: Декември 18, 2011, 08:31:36 am »
децата се забавляваха изключително добре и бяха много! онези от възрастните, които наблегнахме на мокрия бюфет, също се забавлявахме много добре ;) другата година, обаче, не ми се иска да виждам срамежливи татковци, стърчащи самотно из коридора :)

и накрая, бих искала да поднеса моите искрени извинения на всички, които бяха ухапани от сина ми снощи във вихъра на веселбата, защото не съм сигурна, че успях да приема всички оплаквания  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #47 -: Декември 18, 2011, 08:58:49 am »

и накрая, бих искала да поднеса моите искрени извинения на всички, които бяха ухапани от сина ми снощи във вихъра на веселбата, защото не съм сигурна, че успях да приема всички оплаквания  :lol:

Ние сме били пропуснати... :wink:

В този ред на извинения...
Аз се извинявам на всички малки бебанковци пометени от Калина и мен гонейки я!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #48 -: Декември 18, 2011, 10:52:44 am »
Ама за мен беше чест да бъда ухапана-приемам го като израз на приобщаване към глутницата!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #49 -: Декември 18, 2011, 12:03:34 pm »
страхотно беше партито,огромни благодарности на организаторите!
 На Жорко много му хареса,тази сутрин се събуди ,гушкайки пингвинчето подарък. :DКаза,че искал пак да го водим на това парти ,защото било много весело.Освен това си намерил и приятел - Марти,та явно и той е не е бил от ухапаните. :D
<br />
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #50 -: Декември 18, 2011, 14:02:17 pm »
А, Мише, Далето каза, че Калина вече й е приятелка :lol: Нищо че в по-голямата част от времето си вардеше играчките, но явно сме в такъв период на :Това мойто" :? Иначе много се впечатли и тя от дядо Коледа и особено от факта, че й е подарил шкоколад" :lol: Павинчето "Джиджи" /така го кръсти/ също е на особена почит днес подредено на дивана с останалите бебета :lol:
Я и тук да попитам - една черна шапка с козирка да е намирал някой? Голямото дете си я забрави някъде по закачалките :lol:
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #51 -: Декември 18, 2011, 14:05:24 pm »
Нинче, ние си тръгнахме последни, но изобщо не обърнах внимание. Ако му е на път на мъжа ти, да мине през седмицата тя жената е постоянно там и ще проверят.
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #52 -: Декември 18, 2011, 14:08:48 pm »
Нинче, ние си тръгнахме последни, но изобщо не обърнах внимание. Ако му е на път на мъжа ти, да мине през седмицата тя жената е постоянно там и ще проверят.
Не му е особено на път, но ще му кажа, ако толкова държи на нея, да ходи да си я дири.  :wink:
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #53 -: Декември 18, 2011, 14:21:33 pm »
ако искаш и телефон ще ти дам, жената е много точна и ако я е намерила със сигурност я е прибрала.
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #54 -: Декември 18, 2011, 15:32:04 pm »
Стефу, не се притеснявай. Ще го питам първо. Благодаря!
*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #55 -: Декември 20, 2011, 00:20:58 am »
Ето и малко снимки от мен:
http://dox.abv.bg/files/listtree
Чак сега успях да ги прегледам и да кача тия, които що годе стават :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #56 -: Декември 20, 2011, 12:24:24 pm »
Ето и малко снимки от мен:
http://dox.abv.bg/files/listtree
Чак сега успях да ги прегледам и да кача тия, които що годе стават :oops:

nunu, не си дала правилния линк.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #57 -: Декември 20, 2011, 12:44:36 pm »
Eй,мацки,нали ще има специална тема със снимки за партито?? Щото,то е хубаво да видим иние иначе ще се разсърдим! :wink:както се разбира,а то вече се поздразбира,щом организацията е "Зачатие",било е много,много весело!! :lol:Искаме да видим,искаме да видим....... :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #58 -: Декември 20, 2011, 13:54:40 pm »
Eй,мацки,нали ще има специална тема със снимки за партито?? Щото,то е хубаво да видим иние иначе ще се разсърдим! :wink:както се разбира,а то вече се поздразбира,щом организацията е "Зачатие",било е много,много весело!! :lol:Искаме да видим,искаме да видим....... :D

Рачо, има албум със снимки - качен е на страницата на Зачатие във Фейсбук.
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.295501443825114.65666.146978115344115&type=3
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за посещение на Коледното тържество 2011
« Отговор #59 -: Декември 20, 2011, 14:08:25 pm »
Уфффф,ама аз не ползвам ФБ :( ще помоля някой да ми ги изпрати! :D
/www.mamaibebe.com][/url]