0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #320 -: Април 18, 2012, 21:28:59 pm »
Честито и на теб Марги,с голямо закъснение от моя страна.Бъди здрава и дано на следващия Великден да можем да си разменим снимки на бебчетата ни,оооххх Дай Боже :bori_015:




*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #321 -: Април 20, 2012, 11:44:44 am »
мила    успех   през новия месец :goodluck: :eggsperm: :eggsperm: :eggsperm: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #322 -: Април 23, 2012, 20:03:11 pm »
Fanny много късмет и на теб кукло. Дай Боже това да е твоят месец  :bfp:. Пожелавам ти го от цялата си душа. Успех  миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #323 -: Април 24, 2012, 20:16:53 pm »
Благодаря ти Марти,Поли.Този месец не възлагам надежди,нещо и секс не ми се прави особено,ако вземе,че стане точно сега бих била много изумена.В четвъртък ще ходя на ендокринолог,че вече почвам да се чудя дали проблема ми изобщо е гинекологичен,може да имам проблем с щитовидната жлеза,знам ли,само TSH съм изследвала и то лятото,пък има и други неща,та ще видя и този доктор какво ще каже...не знам вече от кое храстче ще изкочи нашето зайче... :bonk:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #324 -: Април 25, 2012, 01:08:51 am »
мила много се радвам че си добре и продължаваш напред към целта,значи така.за лапароскопията се обадих в шейново и в петък ще ходя.казаха ми само направление от личната. номер 7 и кп 147 и се заплаща само престоя. ако не избираш екип.каза с направлението да отида там всеки ден до обяд ще ме прегледат и ще видят какво ще ме правят.мисля преди да го взема да отида и да видя какво ще кажат.утре отивам да пускам изследване за тромбофилия,но понеже ми е скъпо наведнъж питах дали може да ги пускам поетапно и казаха че може,те са четири общо. са 103лв.аз. утре ще пусна само един за 25лв.по-натам. и другите ще пускам един по един така е по-лесно.а това за мц което писа ти как. да го броя,знам че е така,но на мен. ми е. много слаб цикъла след кюртажа.общо взето така-първите 2 дни кафяво зацапване но не спира,а е постоянно,трети ден по-силно и вече примесено с червено и после още два дни като първите,но понеже не спира и само третия ден е като нормален мц и затова се бъркам,преди ми беше много силен,а сега едва едва върви.незнам какво става.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #325 -: Април 25, 2012, 10:27:56 am »
fanny ще ти стискам палци миличка утре при ендокринолога да няма никакви проплеми и да ни зарадваш с добри резултати и накрая на месец с едно прекрасно  :bfp: тестче  :pleasantry: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #326 -: Април 25, 2012, 11:11:02 am »
Фани, :bighug: :bighug: :bighug:-всичко ще се нареди!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #327 -: Април 25, 2012, 12:44:50 pm »
Много стиснати палци и от мен  :crossfingers:.Дано няма никакви проблеми и всичко да е наред
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #328 -: Април 25, 2012, 17:20:47 pm »
Фани, чудесата става когато най малко ги очакваме  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано те изненада хубавата новина.

А пускала ли си си хормони освен TSH и най вече прогестерон. За задържането на плода той е много важен и ако ти е нисък може за това да се получава така.


*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #329 -: Април 25, 2012, 21:03:50 pm »
Дано дано,всички се надяваме на чудеса тук :bori_015: :bori_005:
Beralentinia пускала съм хормони,даже по няколко пъти,но предимно половите хормони следяхме досега,от тези на щитовидната жлеза съм пускала само TSH два пъти,бил е в норма,но има и други за изследване.Ще видим утре ендокринолога какво ще иска.Стискайте палци :crossfingers: :bighug:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #330 -: Юни 02, 2012, 13:06:21 pm »
Фани, как си мила  :bighug:

Хайде този хубав месец юни да бъде вашият  :eggsperm:

стискам ти силни палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:

Re: Графиката на Fanny
« Отговор #331 -: Юни 02, 2012, 17:34:21 pm »
 Ей сладуранке ,как си мила? Записвам ти този месец за теб :bfp: да знаеш . Ще чакам само добри вести :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много гушки и късмет кукло :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #332 -: Юни 02, 2012, 20:32:36 pm »
Марги :bighug:Горе-долу съм миличка,земетресението,пък и вторичните след него много ни стресираха,с мъжа ми сме в София,на 7мия етаж и беше ужасно,последните две седмици почти не сме спали,още ни държи шока,само се моля на Господ да няма повече,пък лека полека ще се съвземем,важното е,че сме живи и здрави.Иначе се оказа,че имам инсулинова резистентност,пия си лекарствата и ограничавам някой храни,освен да отслабна би трябвало и да имам по-качествена овулация,така,че от тук нататък само здраве и спокойствие да има пък бебчето все някога ще дойде.Сега сме си взели кученце,голяма душица,та цялото ни свободно време е с нея,поне да ни резведрява и да не се вманиачавам толкова с бебето.Много късмет на всички и дано  :bfp: се увеличават все повече и повече :bighug: :bighug: :bighug:




*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #333 -: Юни 04, 2012, 18:18:17 pm »
Честито за кученцето мила , дано ви помогне да се чувствате спокойни и докато се усетите да ви честитим и бебче. :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #334 -: Юни 05, 2012, 08:44:32 am »
Благодаря ти мила и аз на това се надявам,дано Господ чуе молитвите на всички ни,като гледам колко бързо нарастват бременлииките,явно ги чува,но може би вървим по азбучен ред :wink:.Успех на всички чакащи :D




*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #335 -: Юни 05, 2012, 09:56:21 am »
Успех, пожелавам ти един месец на сбъднати мечти  :P


*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #336 -: Юни 05, 2012, 11:36:05 am »
мила пожелавам ти   да  приклещите  този месец   яй4ицето :sperm: :sperm: :sperm: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #337 -: Юни 11, 2012, 09:46:59 am »
Благодаря ти миличка,нещо изоставаме доста с  :heartbeat: покрай кученцето,но то ако е писано и едно  :heartbeat: е достатъчно,така,че въобще не го мисля.Мисля,че това лекарство ще ми помогне,вече започнах да отслабвам,сега ще ми се оправи и цикъла и остава да чакаме бебето,догодина вече смятам да излизам по майчинство по някое време,че няма за кога да се мотам,до 30тата си годишнина трябва да имам бебе :party:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #338 -: Юни 11, 2012, 10:15:09 am »
Фани пожелавам ти и силно стискам палци още този месец да имате приятна изненада  :goodluck: :bfp: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #339 -: Юни 12, 2012, 01:27:14 am »
Фани, заемам се да счупя метлата на тази твойта вещица и да ти запиша час за майчинство за новата година  :balk_602: :balk_600:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug: