0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #340 -: Юни 12, 2012, 10:23:09 am »
Фани, заемам се да счупя метлата на тази твойта вещица и да ти запиша час за майчинство за новата година  :balk_602: :balk_600:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:

Хахаха,добре,добре,сега ти я пращам по DHL метлата,ти се заемай да я чупиш :bighug:Благодаря ви милички,стискам палци и за вас.Догодина всички дето не сме бременни още да сме по майчинство :goodluck: :bighug:




*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #341 -: Юли 05, 2012, 23:03:31 pm »
Мила, не е ли време за тестче вече?  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #342 -: Юли 06, 2012, 08:42:18 am »
 :wink:ЕДва се сдържам,но имам една психологическа граница от 42ри ден,защото винаги като съм забременявала около тези дни прокървявах и сега честно казано ме е страх,само се моля на Господ този път наистина да се получат нещата....УСпех на всички момичета,дано тази година донесе радост на всички чакащи :D




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #343 -: Юли 06, 2012, 09:59:41 am »
Много много стиснати палци и от мен  :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #344 -: Юли 06, 2012, 13:18:26 pm »
мила стискам  ги  силно,много  се надявам за теб!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #345 -: Юли 06, 2012, 13:18:51 pm »
мила това прокървяване не е хубаво и за да го има идва от някъде. По добре е щом ти се е случвало, да се знае от рано дали има бременност и да се предотврати следващия път.

Успех и силно стиснати палчета за хубави новини и  +резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug:

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #346 -: Юли 06, 2012, 13:52:47 pm »
Знам,че не е хубаво,повярвай търся причината от две години вече,предположенията са нисък прогестерон,некачествена яйцеклетка заради инсулиновата резистентност или завишени НК клетки.Т.к. първите две ги отмятам с хапчета,остана последното,но още не съм си правила изследването.Сложни се нещата и при двама ни със съпруга ми,на есен най-вероятно ще подаваме документи за ин-витро,а иначе-не спираме да се надяваме на чудо :DЧудо,което пожелавам на всички Ви милички!!!




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #347 -: Юли 06, 2012, 14:24:45 pm »
ще стане сладка, ще стане...хубаво е че си позитивна  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
раано или късно, всички ще се радваме на ревливи бебенца  :babyflips:

 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Fanny
« Отговор #348 -: Юли 17, 2012, 09:04:41 am »
А така :wink:ето още една многообещаваща графика.
Пожелавам ти чудото този път да се е случило , но още да не си го споделила с нас. :lol: :P
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #349 -: Юли 17, 2012, 09:32:44 am »
Успех!! :crossfingers: :balk_102:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #350 -: Юли 17, 2012, 13:53:26 pm »
 :youwom :bfp1: :bighug: :bighug:an:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #351 -: Юли 19, 2012, 13:11:04 pm »
Фани да не би да има  :bfp: и да си траеш.......???
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #352 -: Юли 19, 2012, 14:35:19 pm »
 :bfp:ЧАКАМЕ...
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #353 -: Юли 19, 2012, 14:41:48 pm »
И аз се нареждам при чакащите :lol: :lol: :lol:
 :bfp: :bfp:

Re: Графиката на Fanny
« Отговор #354 -: Юли 19, 2012, 22:40:59 pm »
 Хайде Fanny зарадвай ни миличка :cloud:. Станахме много чакащите твоето :bfp1: .Хайде покажи го вече :balk_91:.Успех сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #355 -: Юли 20, 2012, 09:28:05 am »
Ама вие с Анчето май сте се разбрали да ни държите в напрежение.
Хайде по нейния пример сега покажи ни  :bfp: :bfp:
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Fanny
« Отговор #356 -: Юли 20, 2012, 10:34:38 am »
Fanny,от все сърце ти  пожелавам да не стигнете до инвитрото!
И дано,това да е успешния ти  месец.
Знам какво е ,когато страхът е по-силен от радостта.
Просто се опитай да повярваш,че този път всичко ще е наред.
 :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #357 -: Юли 21, 2012, 11:29:35 am »
Здравейте миличките ми.Благодаря ви,че ме наглеждате.Последните две седмици бяха изпълнени със страх и притеснения,даже не успявам да се зарадвам.Всеки ден се моля на Господ този път всичко да е наред.Имаме си живо ембрионче с тупкащо сърчице,видях го в сряда.От други ден съм болничен,реших да не се правя на герой този път.Ще направя каквото зависи от мен,другото е Божа работа.Отговаря на седма седмица,леко е назад превид началото на цикъла ми,но имах късна овулация.Това,което се случи е ЧУДО,дори лекарите не вярват,което ме плаши още повече.Всяко ходене до тоалетната е ужас,гледам със страх салфетката...Знам,че трабвя да се отърва от тези чувства,но ми е трудно.Иначе съм Ок,гърдите са ми на периоди,един ден ме болят повече,друг по-малко.Повдига ми се само като си мия зъбите сутрин,единствено много ми се спи,будя се в 5.30 сутрин но през деня и привечер мога само да спя.Та така,изчаквах да споделя с вас,изчаквам да споделям с който и да било,просто имаме горчив вкус в устата с мъжа ми...Моля се за моето и за вашите чудеса!Не спирайте да се надявате и да се борите.За мен това е пета бременност надявам се вече да е успешна.От сърце Ви желая като дойде вашето чудо да нямате моите страхове,а да сте безкрайно безгрижни и щастливи!




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #358 -: Юли 21, 2012, 12:35:45 pm »
Fanny,браво че си решила малко да си починеш от работа.според мен ще се чувстваш малко по-добре,ако си обградена от хора оптимисти и никакви филми драми по телевизията  osi_1.Май съм пропуснала резултата ти за антифосфолипидните тела в постовете ти,защото не го видях.Изследвала ли си генетични за тромбофилия и кариотип,имунологични за НК клетки,ТАТ и МАТ за щитовидната и на съпружеското тяло морфология(днк фрагментация).Това са най-честите причини за неуспех.И ако направиш всичко съм убедена,че ще се чустваш по-спокойна!
Просто вярвай и всеки ден си повтаряй,че всичко ще е наред този път.Успех!
 :goodluck:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #359 -: Юли 21, 2012, 19:56:13 pm »
Ей сладуранке,честити ви :bfp: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: миличка. Разбира се че всичко ще е наред този път.Само спокойствие и положителни мисли и емоции,и разбира се повечко почивка :balk_125:. Ееееее,много се радвам обаче да знаеш сладка :balk_46:. Сигурна бях ,че тук има бебче. Хайде сега  да се успокоиш и лека  бременност. И на финала здравичко бебче. Много цунки и да се пазиш :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: :goodluck: :goodluck:.