0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
проблем
« Отговор #20 -: Юни 16, 2006, 11:26:38 am »
Не е нормално един хирург да няма поне един познат добър лекар гинеколог.
Имам ли проблем???
« Отговор #21 -: Юни 16, 2006, 13:37:04 pm »
След като форума е свързан със здравни проблеми мисля че  неминуемо ще се коментират и лекарите.
*

    Anonymous

Имам ли проблем???
« Отговор #22 -: Юни 16, 2006, 13:47:50 pm »
Струва ми се че много задълбахте за неща които са далече от това което ви попитах и приехте доста на лична основа някои думи.В началото бях впечатлена от съпричастността,  начина по които се говори тук но сега ...... едва ли бих попитала отново нещо.Слава богу мисля,че не е нещо сериозно защото защото съм с нормална менструация този месец.БЛАГОДАРЯ на Starlet и Тamara за точните думи и мисля, че вие реагирахте най - адекватно на моя въпрос!!!
Бъдете здрави!!!
Целувки!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Имам ли проблем???
« Отговор #23 -: Юни 16, 2006, 15:22:49 pm »
Цитат на: Anonymous
Струва ми се че много задълбахте за неща които са далече от това което ви попитах и приехте доста на лична основа някои думи.В началото бях впечатлена от съпричастността,  начина по които се говори тук но сега ...... едва ли бих попитала отново нещо.Слава богу мисля,че не е нещо сериозно защото защото съм с нормална менструация този месец.БЛАГОДАРЯ на Starlet и Тamara за точните думи и мисля, че вие реагирахте най - адекватно на моя въпрос!!!
Бъдете здрави!!!
Целувки!!!

Ясно. Питаш нещо, но очакваш да чуеш точно определен съвет. И който ти го даде, става фаворит, на него благодариш, неговият съвет е адекватен. Типично щраусово поведение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Имам ли проблем???
« Отговор #24 -: Юни 16, 2006, 15:24:08 pm »
Цитат на: Ilianaf
След като форума е свързан със здравни проблеми мисля че  неминуемо ще се коментират и лекарите.

Следиш ли логиката на въпроса или просто пишеш като за първо участие? Става дума за лекаря като пациент, какво има да се коментира?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

Имам ли проблем???
« Отговор #25 -: Юни 16, 2006, 15:52:49 pm »
Meli ти май си в цикъл не спираш да хапеш и да се заяждаш
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Имам ли проблем???
« Отговор #26 -: Юни 16, 2006, 16:00:20 pm »
Цитат на: Anonymous
Meli ти май си в цикъл не спираш да хапеш и да се заяждаш


Аз пък напълно подкрепям Мели и не мисля, че е възпитано да отправяш подобни забележки, ако критикуваш или не ти харесва нечие мнение има други, много по-смислени начини да изразиш несъгласието си, като се аргументираш, например, вместо да постваш подобни лишени от разум и чувство за такт думи. А и защо не се регистрираш, а пишеш като гост?
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Anonymous

Имам ли проблем???
« Отговор #27 -: Юни 16, 2006, 16:03:50 pm »
А защо тя се опитва да наложи своето мнение ???
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Имам ли проблем???
« Отговор #28 -: Юни 16, 2006, 16:04:38 pm »
Цитат на: Anonymous
Meli ти май си в цикъл не спираш да хапеш и да се заяждаш

Аз по принцип си хапя както по време, така и извън цикъл. Но е за добро, повярвай ми.  За твоето добро, не за моето.:)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Имам ли проблем???
« Отговор #29 -: Юни 16, 2006, 16:08:44 pm »
Цитат на: Anonymous
А защо тя се опитва да наложи своето мнение ???


Госте, правичката да си кажа, не ми се влиза в излишни разправии и конфликти, не това е целата на форума, а да си оказваме взаимно подкрепа и помощ. Често спорим, не винаги сме съгласни една с друга, това е съвсем естествено. Вероятно всеки се опитва да наложи своето мнение, защото го смята за най-правилното; ти също имаш тази възможност, но използвай смислени аргументи, а не търси "под вола теле", както се казва, кой е в цикъл и кой не - ми се струва глупаво да обсъждаме, не мислиш ли?
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Имам ли проблем???
« Отговор #30 -: Юни 16, 2006, 16:09:32 pm »
Цитат на: Anonymous
А защо тя се опитва да наложи своето мнение ???

Защото е правилно. От любов към хората, от уважение към тяхното здраве, от съпричастност, защото не искам да допускат грешки, защото ме боли, когато виждам как невежеството побеждава ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Имам ли проблем???
« Отговор #31 -: Юни 16, 2006, 17:08:15 pm »
Цитат на: Anonymous
Здравейте мили дами,
Искам да споделя проблема си и да ми дадете съвет.

Питам и отговор не искам :roll:  така ми звучиш мили Госте.

Неразбирам  8O  8O   8O защо въобще се правят коментари от този род
Цитат на: Anonymous
Meli ти май си в цикъл.
и какво общо има цикъла на Мели с твоят проблем. Нали идеята ти е била да споделиш и потърсиш съвет :roll:  нима не ги получи, защо тогава пусна пост :?:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Anonymous

Имам ли проблем???
« Отговор #32 -: Юни 16, 2006, 17:11:00 pm »
Последното нещо което искам е да създавам конфликти и разправии.Мисля че всеки изказва мнение и е хубаво да си ги зачитаме.Полезно е да има спор, но доста повърхностно е да се залавяме за отделни думички от където всъшност тръгна всичко/"тъпчат с лекарства"/
Поварвайте не съм с лоши чувства към никой тук просто ставаше въпрос за конкретния проблем.
Чао!
Много слънчице за почивните дни за да може да има дълги разходки!!!
Имам ли проблем???
« Отговор #33 -: Юни 16, 2006, 17:43:50 pm »
Цитат на: Anonymous
А защо тя се опитва да наложи своето мнение ???


Само новодошъл би обвинил Мели в това. Госте, тук хората обикновено изрично търсят мнението й.  И има защо.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Имам ли проблем???
« Отговор #34 -: Юни 16, 2006, 17:51:12 pm »
Хе, хе! :D Аз си мисля, че госта вместо да сподели собственият си проблем, почна да търси проблеми в другите и май това се оказа основният му проблем. Ох, че объркано го написах. :lol:  :lol:  :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Имам ли проблем???
« Отговор #35 -: Юни 16, 2006, 20:52:39 pm »
Цитат на: Anonymous
Meli ти май си в цикъл не спираш да хапеш и да се заяждаш



Госте много грозно прозвучаха думите ти! :balk_149:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Имам ли проблем???
« Отговор #36 -: Юни 16, 2006, 23:34:05 pm »
Предлагам да направим анализ на темата, това е едно полезно упражнение.

Значи влиза нерегистриран потребител с въпрос "Имам ли проблем" (отминавам без коментар неуважителното отношение към форума, което се демонстрира с липсата на регистрация и някакво име, за да можем все пак да се обръщаме някак към автора на темата). Такъв въпрос би имал смисъл и логичен отговор, ако питането е примерно "пролактинът ми е трикратно завишен" или "в еякулата на партньора ми няма сперматозоиди". В такъв случай форумът би отговорил дружно - ами да, имаш проблем.

Но драгият гост представя някаква оскъдна база данни, върху която трябва да разсъждаваме. Как точно да го направим? Ние тук нямаме ясновидски способности и не виждаме през монитора има или няма проблем. Може и да няма никакъв проблем, а може и да има някакъв, от който се умира бързо и болезнено. Затова и отговорите са разнопосочни и всички са прави. При това положение как човекът, задал въпроса, стига до решение? Прави таблица и пише - 4 отговора да ида на лекар, 2 - да не отида. Да, ама двата да не отида по ми харесват. Смешно.

От друга страна дали драгият гост е прочел ТАЗИ ТЕМА, а също така и какво пише отдолу на форума - "Мненията във всички форуми са на наши посетители, затова при вземане на решение или предприемане на действие под влияние на тях, задължително се посъветвайте с лекуващия си лекар !!!"[/u] Това нищо ли не означава? Не е ли ясно?

Всеки форум има някакво ниво. Нашият, смея да твърдя и силно вярвам, е на малко по-високо от екзистенциалния въпрос "Да ида ли на лекар или да чакам да падне тавана". Така че, госте (или гости, знам ли ви колко сте), не принизявайте форума, много моля. Отдавна сме надраснали това ниво.

И, за да не ставам груба, защото мога, щраусът като си зарови главата в пясъка нали се сещаш, госте, какво става със задника му?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Имам ли проблем???
« Отговор #37 -: Юни 16, 2006, 23:39:43 pm »
Анонимен, въздържай се от лични нападки. Следва триене!