0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
С разрешението на мама Чандра, разделям темите, защото Аниша трябва да си има специална тема за поздрави  :lol:
Целувки още веднъж за всички
Фуси


Здравейте! :)

Чудих се, къде да споделя Новината, без да съм оф-топик и си избрах тази темичка... Стори ми се най-подходяща... - все пак е някакво продължение... :)

Най-накрая дойде и нашата принцеса у дома. В момента е осем месечна, но с нея се запознахме, когато беше на 5 месеца. Преди 3 месеца и половина получихме писмото... и често казано почти бяхме сигурни, че ще е Тя, още преди да я видим... Подадохме исковата молба и документите на следващия ден след първата ни среща... Но явно Бог си беше решил, че трябва да изпита търпението ни още малко, защото девойката се оказа в окръг, в който осиновителните дела се бавят изключително много, понякога до 6 месеца... Тези, които са наясно вече с процедурата, са се досетили, че става въпрос за Стара Загора...  8) (Ако някой ще осиновява от там и мога да помогна с опита си, насреща съм...)...

И тъй започнаха нашите срещи с момата, почти ежедневни... Бяхме наели и квартира в селището, в което се намира домът...Прекарвахме по 7 - 8 часа на ден заедно... Това създаваше неудобства на персонала в отделнието, защото с някои имахме сериозни проблеми... въртяха се досадни интрижки... Но за наша огромна радост се запознахме и със сестричките и лелките от дневния център за деца, който се намира също там - те са невероятни жени и станахме добри приятелки... Благодарение на тях имахме възможност да ходим всеки ден в дневния център, да използваме дюшечетата за игра, люлките, да се радваме на детски песнички и шарени картинки и висулки... Така се развихме много бързо, заякна вратлето, започнахме да се обръщаме, да опитваме да пълзим, да се изправяме, да гукаме... Всички тези прекрасни моменти намаляваха трудностите от очакването да насрочат дата за делото... Но и делото дойде, най-накрая :) Бяхме подготвили целия набор от документи наново, за да няма "издънки"... Всичко мина за 5 минути. Беше много вълнуващо!

Сега сме вече у дома. Тя е просто прекрасна! :)И тъй като вече се познаваме добре, почти не е имало период на адаптация и за нея и за нас... От три дни сме заедно у дома, няма проблеми със съня, хапва си добре, усмихната е, много игрива и общителна... Много-много не и хареса да я къпем, но ми се струва, че проблемът НЕ беше в институционалното отглеждане, а в нашата несръчност...  :lol:

Това е засега, благодарим на всички, които ни подкрепяха морално през целия този път...  :)
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 12:16:54 pm от Fussii »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
 :D Чандра поздравления мила - Честита Малка Принцеска !!!! :balk_46:
Нека да ви носи само радост и щастие.
 Много се радвам за вас - сега сте едно истинско семейство - мама, тати и бебка !!!



Uploaded with ImageShack.us
« Последна редакция: Май 29, 2011, 10:56:14 am от Melody01 »
*
Чандра,

не намирам думи, но ти знаеш какво искам да ви пожелая  :D

Прегръдки от сърце, отдавна не бях плакала от радост...
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Лелеее, Чандра, толкова се радвам за вас! Да ви е жива и здрава принцесата и много, много да ви радва! Толкова труден път изминахте и ето, че изгря слънцето и на вашата улица! Много съм щастлива, прегръщам ви мнооооооого силно!  :D
*
Чандра, благодаря ти че сподели частица от щастието си с нас :P
Човек има нужда от приказки, особено истински!
Честита ви малка принцеса вкъщи!
« Последна редакция: Май 29, 2011, 13:57:21 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
ЧЕСТИТО и от мен за пристигането вкъщи!! :D

Желая безпроблемна адаптация на бебка и...на мама и тате! :)

Браво за последователността, за показаната толерантност във всяко отношение и за това, че споделяш процедурата така, че да е в помощ и на други кандидат-осиновители.

ЖЕЛАЯ МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ!!!
*
Чандра, честита ви сбъдната мечта! :D Да сте здрави и щастливи, само усмивки да ви носи вашата дъщеричка!

П.П. И с къпането и с всичко друго - скоро ще се справяте перфектно, на никой не му се получава идеално от първия път... :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Чандра, бъдете щастливи! В момента май не ми идват повече думи. Толкова се радвам за вас.  :bighug:

*
Честито щастие, Чандра. Предстои ви цял живот щастие заедно.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Щастие в края на дългия път към топлината на една детска усмивка!



Благодаря ти Мамо Чандра за щастливите сълзи който изплаках днес...
Усетих отново онази тръпка на първото докосване до децата ми,
съпреживявайки вашето щастие...Туп, туп, туп ще правят сърцата ви заедно!
Много вълнуващи и спиращи дъха моменти ви чакат!
Бъдете здрави!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #10 -: Май 29, 2011, 15:41:18 pm »
Честита дъщеричка, Чандра!

Толкова добра новина скоро не бях получавала. Искрено и силно се радвам за вас. Пожелавам ви цял живот щастие!
*
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #11 -: Май 29, 2011, 21:59:43 pm »
Хайде, официално и тук, честито, миличка! Честита ти малка принцеска в къщи! Честита ти слънчева усмивка! Честита ти дъщеричка, мамо! Знаеш колко много се радвам за вас! Бъдете много щастливи тримата! И ... мамо ... как се казва принцеската? :wink:

Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #12 -: Май 29, 2011, 22:06:05 pm »
Честита принцеса, Чандра!  :D
Да ви е жива и здрава!
*
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #13 -: Май 29, 2011, 22:28:15 pm »
Честито, Чандра!  :D Толкова радостна вест, бъдете здрави!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #14 -: Май 29, 2011, 22:52:09 pm »
 :D :D :D Бъдете здрави, щастливи, сплотени и се обичайте!Сега вече...е друго,животът е пред вас! :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #15 -: Май 29, 2011, 23:34:35 pm »
Много се радвам за вас,откога чакахме тази  новина.Най-важното,дочакахме я с усмивка!
Исках тук да ти напиша много неща,но уви,някак ми се струва невъзможно да опиша вълнението си...треперят ми ръцете :)
От тук на сетне за вас грее нова светлина,небето ще е по-синьо и дните по-шарени!
Изживейте ги максимално и пълноценно,с усмивки и звънлив детски смях!

Целувки
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #16 -: Май 30, 2011, 00:17:27 am »
Чандра, много се радвам да прочета тази прекрасна новина:)
Бъдете здрави и много усмихнати с малкото ви момиченце.

Много се радвам:)Много:)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #17 -: Май 30, 2011, 01:12:05 am »
Чандра, честита ви дъщеричка! Много се радвам да прочета тази новина :D Бъдете много здрави и щастливи! Сигурна съм, че ще се справяте чудесно. Както каза Jbrul, на никого не му се е получило пт първия път :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #18 -: Май 30, 2011, 01:46:10 am »
Чудесна новина, мила Чандра  :D
Да ви е живо и здраво слънчицето!
Бъдете много щастливи!  :D
  :bighug:
Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #19 -: Май 30, 2011, 06:05:27 am »
Много съм радостна!!!От цялото си сърце ви желая да сте живи,здрави и вечно щастливи!!!
Целувки!!!