0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #100 -: Февруари 26, 2012, 00:04:23 am »
Прекрасни сте!
Толкова се радвам на снимките ви! Качай по-често.

П.С. Ти ФБ нямаш ли си?
[/url][/url]
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #101 -: Февруари 27, 2012, 00:58:47 am »
Душе, Стефи, Йоанче, Вени, мерси мнооого!  :) Мммууааа! :) :kiss:

Разбира се, че имам ФБ... :wink: Лесно се открива, но на който не му се търси (както напр. мене ме мързи), да ми пише на лични и ще му го пратя...  8)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Чандра и семейството и плюс една принцеска - Ура!
« Отговор #102 -: Февруари 27, 2012, 04:44:05 am »
Съгласна съм - Аниша прилича на мама и излъчва щастие.

Хората, които се обичат, си приличат! Бъдете щастливи!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте мили момичета! :)
Пиша ви днес, защото знам, че за много от вас в събота форума е "почивен"...  :D Утре ще измине една година, откакто Аниши дойде у дома! :) Ако имаше как да ви видя на живо, щях да ви почерпя всичките реално... но засега ще трябва да се ограничим с виртуалното... :)


Сякаш вчера беше деня, в който социалната ни се обади по телефона, за да ни каже, че е изпратила писмо...  :D Бяхме много развълнувани и някак убедени, че това e нашето детенце... Въпреки малкото информация и още преди да сме я видели изпитвахме рядка сигурност, която не се забравя... :) Спомням си, как съпругът ми в трепета си не знаеше какво да попита социалната по телефона и зададе въпрос съвсем не във връзка със здравословното състояние, ами: "А как изглежда тя?" Социалната: "Няма как да ви отговоря на този въпрос, все пак това е въпрос на вкус"... Той: "Добре де, на вас харесва ли ви?" А тя: "Всяко дете е хубаво"...  :D Единственото, което знаехме за бебето беше, че е здравичка, в кой дом се намира, произхода и че е на 5 месеца. Но това мъничко същество успя да ни направи щастливи и да открадне сънищата ни още, преди да се срещнем......:) Една седмица след това стояхме пред снимката и, ухилени до уши като полу-идиоти и бяхме готови да подадем документите на секундата. Подадохме ги на следващия ден (17.02.2011)... но се наложи да почакаме до делото... Чак три месеца след това, на 26.05.2011г. Аниша спинка за първи път у дома...  :D Еееех...  :D Толкова съм щастлива да си спомня... :) Ето, това са две снимчици: от първата среща и от деня на изписването: Първа среща
А това е Аниша в момента: Усмивка на 20месеца
(паролата е Chandra)

Наздраве, момичета и благодаря на всички вас, че ви има и за подкрепата! :)
А ние след някой и друг месец мислим да поработим за братче или сестричка на детето... Най-напред чрез ИКСИ...

Приятен ден и хубави събота и неделя!  :)
 
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Чандра,пожелавам ви всички следващи години да са от прекрасни по-прекрасни с вашата Аниша и нейното/нейните братче/та или сестриче/та!
Бъдете щастливи!

Разкошно детенце.Да е жива и здрава и да носи безкрайна радост на маме и тате.
*
Чандра, прекрасна е :D
Да расте усмихната и много здрава!
И успех в бъдещите начинания :wink:
Много хубаво семейство сте!
*
Честит ви празник, мила, макар да съм сигурна, че след идването на Аниша, всеки ден е празник за вас! :) Бъдете много щастливи! Силно стискам палци за братче или сестриче, а защо не и двете! Цунки на малката принцеса и на голямата! :)))

Ехеее, честита годинка :) Толкова бързо ли мина?
Да ви е жива и здрава прекрасна Аниша, много да я слушата, тя вас - умерено, че да ви е по-весело  :lol:
Целувки на цялото ви семейство :)
[/url][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
:balk_16: Честит Празник!

Искрите в очите на трима ви с заразителни!
Целувки за прекрасната Аниша,
а за мама една голяма прегръдка!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Честит празник и от мен!
Малкото сладкишче да расте здрава и усмихната!
Прекрасно семейство сте!
Честит празник и от мен! Както винаги от снимките виждам щастие,спокойствие и сигурност в очичките на Аниша! Дано се сбъдне и тази ви мечта за по -голямо семейство.Бъдете щастливи!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Честит празник и от мен!
Много,много радост и щастие в семейството ви
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Парси, Цвете, Перличка, Душе, Вени, Мишанта, Иве, Захарче, Типин... благодаря ви от сърце♥ за страхотните пожелания!  :D Ох, то не е точно Празник... Ние по принцип не смятахме да отбелязваме тази дата специално... Но от няколко дни ни е едно такова приповдигнато и хубаво на душата от спомените... Каквото и да вършим, все си разказваме по някое: "Помниш ли това? А помниш ли онова"... и усмивката не слиза от лицата ни...  :) Как да не споделя и с вас... Дата си е, все пак - специална за нас... След малко отиваме при приятели на барбекю - ще хапнем, ще пийнем, ще се повеселим, децата ще поиграят... :) ... и ще празнуваме, но като всеки друг път... :) Наздраве и огромно мерси!  :) ♥♥♥
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Честит празник, мила Чандра! Винаги с огромно вълнение чета новините около теб!
Не пишаш много често напоследък или просто пишем в различни теми!;-)
Невероятни снимки, много мило детенце е Алиша. От сърце ти пожелевам семейството ви да се учеличи с братче или сестриче в най-скоро време!
Бъдете все така щастливи, усмихнати и обичащи се!
 :cuddle:
*
как да не е празник  :lol: Празник си е и още как!!! Страхотно се преборихте Чандра, заслужихте си най-голямата награда с букли  :wink:. Бъдете живи и здрави и все така щастливи  :lol:
В очакване ....
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Аууу, каква е сладуранаааа! Наистина прилича на теб, Чандра :oops: :D Елле много хубаво го е казала - хората, които се обичат - си приличат. Честит празник, много щастие ви пожелавам и успех с правенето на братче/сестриче :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
честито и от нас  :D- мен моята прекрасна дъщеря  :bori_007: ще пусна тема с подробности щом дойда на себе си от толкова щастие
целуваме ви
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*
Честит празник, Чандра!
Аниша изглежда безкрайно щастлива, че сте се намерили!!!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Таитска, Фусти, Секс, Оливия, Фий, много ви благодаря, момичета!:)♥

Фий, хайде разказвай вече, че ме изгаря любопитството...  8)

Иначе ние мислим да направим едно последно ИКСИ, но чак след лятната почивка... Не залагам много, но защо пък не... Имаме още един опит, платен от касата и сме си решили, че това е и нашата граница... Като дойде време за това, ще пиша... :)

Хубава вечер!  :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."