0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тема на бременните №75
« -: Април 14, 2011, 15:36:50 pm »
Честита нова тема , мили момичета !Да се напълни с много нови  бременни , безпроблемни бременностти  и ревливи бебоци около термин !

*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #1 -: Април 14, 2011, 15:47:43 pm »
Честита нова тема! Много, много нови бременелки, лека бременност и раждане на останалите :) ! :cloud9:






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #2 -: Април 14, 2011, 16:48:21 pm »
Честита нова тема! :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 16:52:51 pm »
Честита тема момичета и лекоооо раждане :) срещите с малките чудеса да са много приятни :)
Туцинка айде показвай кой е наред да се стяга  :D Сърбят ни ръчичките да пускаме теми в Честито :)
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 17:14:58 pm »
Привет и от мен.
Да ни е честита новата темичка и дано се напълни с много нови бременилки.
Ето го и списъчето:

ПРИСТИГАМЕ   
 yahoo_17 stork-boy


mira_mimi – 19.04.2011
Nadine – 27.04.2011 планово секцио
tucy – 29.04.2011
elle22 – 03.05.2011 планово секцио

ЧАКАЩИ  preggo

Elena B – 19.05.2011
Желязкова – 19.06.2011
didon – 07.07.2011

*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #5 -: Април 14, 2011, 17:41:01 pm »
Честита нова темичка, мили момичета  :P
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #6 -: Април 14, 2011, 17:51:33 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 Ухилена съм като зелка ,защото се видях в списъка...Ако с датата нещо се промени ще свиркам.
 Сега да доложа за прегледа от ЖК.То там много много не се разбира ,но това което разбрах е ,че все още ни е любимо да стоим с дупето и крачката надолу.Момчето си се е разположило като полумесец  ,с главичката надолу,дупето от дясно на корема,а крачетата баш отляво,та да ми се пишка често често :)
 Иначе размера на главичката и подбедрените костички са си точно отговарящи за седмицата и док каза,че ако се обърне мога да го родя и естествено,независимо от начина на зачеваме.
 Пфу,отново мухата на колебанието в главата започна да жужи.Макар че си мисля,че малкото раче ще си е седалищно разположен до края.Метнало се е на мен още от сега го виждам  :lol:

 Точно си мислех,че и доктор съм избрала за секциото ,а мъжа ми ме посрещна преди малко с приказките: "абе ти знаеш ли изобщо при д-р Славчев в МД колко ще ти излезне раждането.Ако е  сума пари по-добре да родиш в Токуда.Нали и там ти препоръчваха хирург"
 Стана ми много мило от думите му.Милия,не знаех,че го е грижа .Не го показва...но явно ме мисли.

 Хайде , чакаме новите бременелки.Стига са се крили,ами да се вписват бързо бързо.Няма да ги чакаме да станат за раждане и тогава да им честитим  :lol:
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #7 -: Април 14, 2011, 18:08:02 pm »
Дидон, споко имаш още време ще се обърне. При мен как в началото на 9-ия месец момата беше с дупето на долу, а сега вече се е врътнала както трябва - с дупето на горе :D. Сега само се надявам да й е достатъчно тясно че да не може да се врътне отново с дупето на долу :D.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #8 -: Април 14, 2011, 18:18:02 pm »
Здравейте и от нас! :D
Честита нова темичка, сигурно това ще е последната тема, в която пиша още 2 в 1.  :D
И нашата мома е седалищно, но утре сме на преглед да видим дали ще се е обърнала.
Дано да има още много бременни момичета и леко раждане на тези, които им наближава прекрасният момент.  :D
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #9 -: Април 14, 2011, 18:20:42 pm »
Дидон, аз като се сетя навремето Славчев (2002-ра година) как ми взе 75 лв. за УЗ, не знам какви суми ще иска за секцио... Прав е мъж ти ;) знаеш, че викам силно за Токуда хихихи.
Има време да се обърне човекът, не се бой, но тогава - дупе да ти е яко - ще трябва отново да взимаш решение  :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #10 -: Април 14, 2011, 19:22:13 pm »
Честита нова темичка! и дано да има много нови бременелки  :balk_7: preggo
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #11 -: Април 14, 2011, 19:54:54 pm »
дидон, че какво общо начина на зачева с раждането? ако си ок с нормалното раждане, дано се обърне човека има си време. стискам палци.

честита нова темичка.

по повод кърменето в ранните седмици - поне до 6тата седмица трябвало да се кърми на поискване, и не не може да се прехрани детето, за да няма проблем с производството на мляко.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #12 -: Април 14, 2011, 20:19:34 pm »
Цвете, за теб не е сигурно, но аз със сигурност няма да дочакам тема 76 2в1  :D. Днес се чувствах мнооооого изморена. Още в 11 ми се доспа и май целия ден дремех  :lol: Проверих си чантата, допълних някои дребни нещица и на видно място сложих списък какво трябва да се свърши преди да ни изпишат, че не се знае дали ще се сетя да дам инструкции от родилното.

Някой пита за имунологичните, аз последно правих контрола в 20 гс, тогава беше и последното вливане.
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #13 -: Април 14, 2011, 20:46:25 pm »
 Еленкааа, в БГ за разлика от другите страни , водят инвитрото като предпоставка за секцио.Ако настоявам за естествено раждане,няма да ми го откажат, но иначе ще ми дадат индикации за секцио дори и да няма друго ... Нали бях писала преди време,за сега при мен са леко комплексни нещата:две коремни операции с предпоставка за сраствания,възраст от 37 към момента на раждане ,инвитрото и малък шишко в корема на мама,но пък главичката му е нормално голяма...

 Камбозолка,хихихихи , уцели право в десятката...да ми е яко дупето ако отново ще трябва да взимам решение па и да се нагласям психически...Ам то доста позаякнало, като го гледам в огледалото , Ша понесе  :lol:
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #14 -: Април 14, 2011, 21:04:14 pm »
Ехаа, оставам на 2ри ред в списъка! Честно, днес вече щях да се разкапя, от нищо: ходих да пийна кафенце със сладък племенник, после до Токуда за запис и после лежах 2 часа на кино. Крачка без колата не съм направила, не карах аз дори, а още в началото на филма имах чувството, че ще издъхна; още ми е зле, а лежа вече 2ри час; май е крайно време да си стегна сака, пък аз все се подмотавам :-) Мира, стискаме палци за теб значи!

И още нещо да призная, като ми тръгнало на откровеност: секциото някак си още не успява да ме уплаши, само нямам търпение да видя бебо (ИЗВЪН мен, да подчертая, разделени!). Обаче само като си помисля за кърменето - лошо ми става! Чета книжката "Хранене на бебето" и направо ме втриса от ужасиите с разраняванията, и захапванията и т.нн  8O Дори картинките с позите за кърмене ме плашат  :oops:
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #15 -: Април 14, 2011, 21:24:02 pm »
Цоп и аз в новата тема. Имам доста време докато се видя в списъчето, то 24 Август си е бая далече  :P

*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #16 -: Април 14, 2011, 22:24:02 pm »
Кой пита за нови попълнения? :D
Ако знаете колко ми е приятно да съм ново попълнение в тази тема, всъщност знам, че знаете. :D
Бременна съм с близнаци след 3 опит ИКСИ и както се вижда от лентичката ми съм доста далеч от притесненията за кърменето и събуването на обувките, но ви следях с интерес в предната тема. :wink:
Честити бебчета на вече родилите мами и успешно и леко раждане на всички които ги очаква дългоочакваната среща с мъниците. yahoo_17
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #17 -: Април 14, 2011, 22:33:47 pm »
 Eheeee,Транкаааа...така те искам и теб и другите положителни тестчета...Ако знаеш колко бързо ще станеш адски близо до всички тези трепети ...пожелавам ти от все сърце  безоблачно бременеене и чудесен финал
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #18 -: Април 14, 2011, 22:43:01 pm »
дидон, може би заради коремните операции, но пък то и секциото си е такава и доколкото знам предишни коремни операции са си усложнение при секциото, но щом така са казали докторите, те би трябвало да знаят най-добре. ти решила ли си си какво искаш, или понеже от самото начало така си си знаела си за секцио? не че смятам, че секциото е кофти само питам, иначе бебетата ни са като всички останали :)

транка, честито хубава и безоблачна бременност.
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #19 -: Април 14, 2011, 22:49:34 pm »
Честита нова темичка!
Туци,ама списъка кога стигна до юли месец?! :o
Моя бебо май ще го правим учен хахаха.На предния изпит ми изкара 5-ца(доцента не посмя да се заяжда с мен).Днес пък ходих да преподавам в училище.Ама като ме видяха с коремчето,накараха ме да си седна удобно,та даже и "асистент" си имах,да пише на дъската вместо мен :)
Ама се чудя,дали бебо няма да стане пък акробат :lol: Че не се спира и е голямо шило-едно на ръка,ама напоследък се опитва да ми използва пикучния мехур като трамплин :D

транка,честито от мен,мила,лека и безпроблемна бременност.
[/url]