0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #20 -: Юни 07, 2011, 11:45:06 am »
Малко офф - купихме си нахут, Димитър щял пастет да прави от него, но така си стои - какво е това фалафели?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #21 -: Юни 07, 2011, 11:51:54 am »
Малко офф - купихме си нахут, Димитър щял пастет да прави от него, но така си стои - какво е това фалафели?

кЬОфтета от смлян нахут :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #22 -: Юни 07, 2011, 12:00:45 pm »
Аааааа  :lol: Ние си ги правим от соя...ммм, да си оближеш пръстите просто :)
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #23 -: Юни 29, 2011, 21:46:01 pm »
Здравейте, БИО - вода за бебета има ли някой знае ли или по скоро каква вода да давам на бебе?
*
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #24 -: Юни 30, 2011, 17:41:56 pm »
Не съм чувала да има био вода (което естествено не значи, че няма). Аз купувам Девин изворна - с розов етикет от раждането на сина ми. В началото я преварявах, но към 6-тия месец спрях да изварявам бибероните и спрях да преварявам и водата. Има вода за бебета на Hipp,  но излиза доста скъпо. Има и една (може и да са повече) българска фирма за бебешка вода. Тя обаче е от тези безвкусните дето аз не мога да ги пия.
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #25 -: Юни 05, 2012, 17:09:39 pm »
Напоследък доста нашумя понятието "био" продукт. Лично аз смятам, че доста предприемчиви хора намериха пазарна ниша, предполагам обаче че има и добри за нашето ежедневие хранителни и козметични продукти. Отварям тази тема с молба към всички, които ползват такива да споделят опита си- от къде си ги набавят, с какво са полезни и т.н
Ето аз например постя, за да си набавя обаче сух нахут за фалафели, които исках да си направя, а да не купувам от кварталният дюнерджия трябва да си ги набавя от био магазин.
Интерисувам се също така от продукти за почистване /ползвах Фрош, на които пише че са биоразградими, но мисля че отдавна е останал само надписа/, козметични продукти за баня най-вече- сапуни, шампоани приложими при деца, както и храни.

Така..аз като фенка на био продуктите няма как да не се включа.
Вчера (о4.06.2012) имаше на езерото Ариана изложение на български биопродукти. Това ще бъде до 6-ти юни. Но там бяха набленали на био храни, а относно био продуктите за почистване и био козметика има онлайн магазини за био и еко продукти. Аз от там примерно си купувам био козметика и други неща (като соларно зарядно за телефон). Има интересни неща :)
Re: Био продукти- какви и от къде да купуваме
« Отговор #26 -: Юни 05, 2012, 20:49:15 pm »
Тези дни имах повече време за моткане в Карфур (обикновено там минавам много набързо, защото е задушно) и видях, че имат цяла редица с био-храни. И повечето са произведени във Франция. Купих си био оцет :oops: