0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #20 -: Май 24, 2011, 00:23:24 am »
Много съжалявам,Доника79...
Какво казаха лекарите,изследва ли се абортивен материал?
(тромбофилия и лаб.показатели на щит. жлеза как са ти)
Насочи се към клиника със специалисти.
И защо си пила  по 10 хапчета фол.кис.?
*
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #21 -: Май 24, 2011, 17:29:31 pm »
minie_mouse а кой те консултира в Щерев? Има вече имунолог ли там?
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #22 -: Май 25, 2011, 11:15:16 am »
minie Да ,направиха хистология,но не ми дават никаква информация.В епикризата също нищо не пише.Каква е тази държава нашата,незнам.По какъв начин да си търся правата,незнам.За какво ги правят тези изследвания,когато не дават информация на пациента.Правила съм почти всички генетични и имунологични изследвания.Тромбофилия нямам.а за клиника по стерилитет -аз от 3,4 години ходя при специалист.За фолиевата кисел.-не я усвоявам добре,затова я пия по 10.Сега съм си пуснала микробиология,хламидия и микоплазма,да видим дали там ще излезе нещо.Според лекаря аборта е вследствие на инфекция.
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #23 -: Май 26, 2011, 10:21:32 am »
Как не  ти дават информация, това са твои изследвания, не вярвам да има подобна практика на покриване тук?Ти в България ли си?
Инфекция може да е  причина  за  един аборт, дано причина излезе. За да вземеш мерки.
ИМунолог само в Малинов има мисля. Аз имам само  двойни стойности на анти-анексин 5,затова като отидох на  първия си преглед в "Щерев"  д-р Александров изрази мнение за евентуална терапия при пол.тест, а в това  време ходех и при Кременски за  изследвания и той също се изказа,така че не съм търсила имунолог в София( а доц. Конова така и не ми отговори).
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #24 -: Юли 08, 2011, 10:37:01 am »
Здравейте и от мен! Аз също бях в твоето положение. Резултатите от хистологичното ги взех без проблеми от отделението където лежах. Сега хода в КИРМ Плевен при доц. Конова / имунолог/ и д-р Бързашки /АГ/ и съм много доволна.
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #25 -: Август 28, 2011, 18:58:34 pm »
  Здравейте, искам да ви попитам кой ви насочи към имунологични и генетични изследвания? АГ ли? Аз съм от малък град и уж ходя при най-добрия лекар в областта. Тази година имам 2 спонтанни аборта в 7г.с. и в 6г.с. И двете ми бремености са след стимулация с Клостилбегит, но знам че той не може да се пие много пъти. Имаме правена спермограма, хормонални изследвания и всичко е наред. Но не става. Естествено след като направих втория аборт се поразрових и прочетох, че Клостилбегит се назначава само след правена ЦС, за да се види дали няма запушване, но тази информация ми беше “спестена“ от моя лекар и естествено сега го смених. За тези изследвания /имунологичните и генетичните/ взема ли се направление от някъде? Съжалявам, на някой моите въпроси може да прозвучат смешно, но съм много отчаяна и нз какво да правя! Ще ви бъда благодарна за информацията!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #26 -: Август 28, 2011, 19:17:51 pm »
Тези изследвания не се поемат от ЗК, така че не ти трябва направление. Може да посетиш някоя от специализираните клиники в близост до твоя град и там да ти назначат необходимите изследвания.
*
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2011, 19:23:37 pm »
Здравейте, момичета. Бихте ли ми дали някакви координати за връзка с д-р Конова, защото искам да си уговоря консултация. Ще ви бъда много благодарна.
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2011, 08:33:19 am »
здр. КИРМ Плевен - телефон за информация и записвания на часове 064 804 790 и 0888771370. приемни дни на Доц. Конова: вторник, сряда, петък от 09:00 - 18:00ч.

Всичко за клиниката ще намериш тук www.ivfpleven.com

Доц. д-р Емилияна Конова, д.
Адрес: гр. Плевен, бул. “Скобелев” 20

тел.: 064 804 790

е-mail: eikonova@abv.bg, info@ivfpleven.com

 
*
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #29 -: Октомври 11, 2011, 11:15:47 am »
Момичета бихте ли ми дали актуални координати на дац. Конова от гр. Плевен, за да си запиша час за преглед.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Търся имунологична консултация
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2011, 12:25:50 pm »
Доц. д-р Емилияна Конова
Адрес: гр. Плевен, бул. “Скобелев” 20

тел.: 064 804 790