0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Някой опитвал ли е това???
« -: Февруари 21, 2011, 01:38:56 am »
Момичета някой опитвал ли е с прясно мляко и зелка...1 зелка се нарязва на ситно без да се намачква и се слага в 1 л. прясно мляко да заври.След това съдаржанието се исипва в кофа и се сяда върху нея  :oops: тялото се увива с одеало за да се запази топлината и така се седи до истиването на съдържанието...Ако пари много се понадигате...Демек това е парна баня за безплодие,дори чух че помагало при леко запушени тръби...Някой опитвал ли е тази рецепта момичета???Нека сподели...
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 01:43:35 am от Мария Мървакова »
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2011, 01:49:18 am »
Здравей мила , аз я знам тази рецепта и я чух от моя приятелка която е знае от майка и(те са нямали 5г деца), след като я е направила , майка и забременяла.След като чудото не ставаше и при тях 2 г решила и тя да е направи след 2 пъти  и при нея стана чудото.Тогава аз я казах на сестра ми  ,защото и при тях се бавеше бебчето и след 2 пъти и при нея стана.Може би всичко е съвпадение , но ставаше тогава.Дано ако някой го опита да има същия ефект.Аз самата също я опитах този месец дано и при нас да стане  прекрасният ефект.Успех на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 01:51:19 am »
Пламъче този месец и аз ще я опитам не мисля изобщо да се мотам...Аз я бях чувала още преди 3 години от една стара баба...Ще видиме дано помага....Дано чудото стане...Чувала съм,че изпаренията от млякото и зелката в комбинация буквално отваряли пътищата и правели по лесен пътя на  :pleasantry: .Имаше и нещо че се отварял и малкият таз,но да не говоря на изуст...Ще го изпробвам на 100% ...Ако някой още го е пробвал споделяйте момичета....
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 01:54:04 am от Мария Мървакова »
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 01:51:47 am »
Ами дано ,после ще споделяме отзиви тогава тук. :)
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 01:53:40 am »
 :D
В тази тема момичетата се шегуват с още куп подобни рецепти-   http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=9098.0
 Предполагам няма да навреди зелката и клечането над нея ,но не вярвам и да помогне...
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 01:57:56 am от Mikona »
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 01:55:41 am »
:D
В тази тема момичетата се шегуват с още куп подобни рецепти-http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=9098.0
Предполагам няма да навреди зелката и клечането над нея ,но не вярвам и да помогне...
Микона линка не е пуснат както трябва коригирай го с интервали,че нещо немога да го копирам... http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=9098.0 това ли имаш в предвид Микона???Успях да го копна,че и 5 пъти си редактирах поста...
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 02:02:15 am »
И аз май успях да го оправя :D
А относно подобни рецепти,мисля че при тях ефекта е по скоро на  психиката-тоест да ни накара да повярваме че ще успеем :D,При моя случай обаче-мъжки фактор,ако накарам мъжото да клечи се чудя дали ще подейства :D
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 02:07:51 am »
И аз май успях да го оправя :D
А относно подобни рецепти,мисля че при тях ефекта е по скоро на  психиката-тоест да ни накара да повярваме че ще успеем :D,При моя случай обаче-мъжки фактор,ако накарам мъжото да клечи се чудя дали ще подейства :D
Мъжо вика да клечи хахахаххахахаа....
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2011, 06:10:19 am »
И според мен ефектът в тези процедури е по-скоро на психическа основа.  :D
Но пробвай - поне ще е весело, а и няма да навреди.
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2011, 09:50:18 am »
О ще опитам аз на "БАБА щуротиите".И аз мисля,че няма да навреди...Би навредило при бременност,но при мене такава няма :(
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2011, 10:16:28 am »
 8O

При липса на овулация.. съответно зряла и годна яйцеклетка, която да би могла да се оплоди или пък твърде къса ЛФ, например.. зелката със сигурност ще да е безсилна.
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 10:18:27 am от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2011, 11:07:51 am »
Вие ако искате си клечете,но не пипайте мъжете, моля. Има си причина мъжките репродуктивни органи да са извън тялото, те трябва да се охлаждат, а не да се нагряват. Като му "сварите" плувците какъв ефект очаквате?
Личното си мнение за подобни рецепти ще ви спестя, че е грубо. Но все пак комбинирайте на "БАБА щуротиите" с посещение при специалист по репродуктивна медицина. В дългосрочен план излиза по-евтино и ефикасно.
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2011, 11:12:30 am »
Вие ако искате си клечете,но не пипайте мъжете, моля. Има си причина мъжките репродуктивни органи да са извън тялото, те трябва да се охлаждат, а не да се нагряват. Като му "сварите" плувците какъв ефект очаквате?
Личното си мнение за подобни рецепти ще ви спестя, че е грубо. Но все пак комбинирайте на "БАБА щуротиите" с посещение при специалист по репродуктивна медицина. В дългосрочен план излиза по-евтино и ефикасно.

 Абсолютно вярно!
 Моята баба също е имала проблеми със забременяването повече от 10 години.И тя клечала над разни корита.Е, има три дъщери,от които едната е майка ми,но си мисля че ако тогава е имало специалисти по репродуктивна медицина,по-скоро би отишла при тях...
 Успех!
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2011, 11:14:42 am »
Сигурно има причина да има специалисти по репрудоктивна медицина, иначе всички щяхме да клечим.Много ми е интересно как точно ще ми отпуши, запушената тръба, но не искам да се замислям над това.Може да пробвате и с къртичина ако ще ви помогне на психиката.Аз лично предпочетох да се насоча към специалист вместо да отлагам проблема във ремето.

*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2011, 11:24:41 am »
Взехте нещо да спамите а???...Попитах само някой дали е опитал и това...Отговорите е хубаво да са збити ясни и кратки ми се струва на мене...Да или Не...Взе да ми писва по старите потребители да се правят все на учени...Е не сте Богове не го забравяйте...Всеки ден ли ще има тука негативизми...Ясно е че никой няма да кара мъжете да правят каквото и да е...Спрете се бре....Ако ще казвате нещо смислено давайте,ако ли не просто прегледайте и продължавайте натам из темите... osi_6
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2011, 11:45:37 am »
И като получиш 10 отговора ДА и 54324245 НЕ какво печелиш? Темата може да си я пуснала ти, но форума се чете от още много други момичета. Някои от тях все още много неориентирани в дебрите на стерилитета. За тяхно добро би било, не само да видят отговор НЕ, но и да разберат защо. За да не губят време и надежда в ..... меко казано неудачни методи за преодоляване на проблемите.
За себе си не смятам, че съм казала нещо несмислено. Това първо. И второ, ние старите не сме богове, но знаем много повече от новите. За съжаление обикновено от личен и болезнен опит. Ако мога да го спестя на някого ще го направя.


« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 11:47:25 am от Pesheck »
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2011, 11:55:02 am »
Като сте тръгнали със зелките, що не опитате барем и с клечането върху прясна къртичина по новолуние! За предпочитане е къртичините да са подветрени на някоя казарма пълна с новобранци!!!!
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 11:56:56 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2011, 12:10:41 pm »
Ех, тази зелка бе - няма, няма и някой се сети за нея! :lol:
Аз обаче имам 2 въпроса:
1. Защо точно зелка?
2. Защо мляко?
Не може ли просто да си правиш някакви загряващи процедури?
да, а и всеки ден нова зелка или грееш старата...пък и така до кога? Докато си докараш някоя инфекция?
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2011, 12:14:55 pm »
Ех, тази зелка бе - няма, няма и някой се сети за нея! :lol:
Аз обаче имам 2 въпроса:
1. Защо точно зелка?
2. Защо мляко?
Не може ли просто да си правиш някакви загряващи процедури?
да, а и всеки ден нова зелка или грееш старата...пък и така до кога? Докато си докараш някоя инфекция?
Може и с греяна ракийка, по- сгряващо е. :lol:

[/url]
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2011, 12:30:07 pm »
Мен това за позапушените тръби ми стана интересно ... И се чудя как може да сме толкова непрактични-ние даваме пари за ин витро, а за половината сума ще си купим няколко тона зеле и няколко бидона прясно мляко....
:ask:
Рали, това за къртичините също ли е за запушени тръби? Има ли значение пола на къртицата и какво е яла последните 48 часа?  osi_19

Мария, старите не са тук да спамят! За съжаление това със зелката и млякото съм го правила и аз веднъж...преди 11 години, когато Интернет беше мираж и се доверявах сляпо на кварталната гинеколожка (която след преглед на коремен ехограф ми каза, че тръбите ми са проходими). Не вярвам в 2011 г., когато всяка двойка ползва Интернет и има неограничен достъп до информация (стига да има желание да я открие) някой да хукне да клечи над зеле с мляко, къртичини. А относно приятелката ти, която била 'стерилна' пък забременяла и съвета ти да се успокоим...способна съм на физическа саморазправа със следващия, който ми го каже! :witch: