0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2011, 12:36:08 pm »

Рали, това за къртичините също ли е за запушени тръби? Има ли значение пола на къртицата и какво е яла последните 48 часа?  osi_19



Разбира се, трябва да е мъжка къртица. Ерго, намираш си къртичината, хващаш къртицата, проверяваш дали има съответните атрибути, и ако ги има - клечиш. А за храната - задължително ананас, нал знайш  :lol: А, разбира се, може и зеле вряло в мляко за двоен ефект  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2011, 12:46:16 pm »

Рали, това за къртичините също ли е за запушени тръби? Има ли значение пола на къртицата и какво е яла последните 48 часа?  osi_19



Разбира се, трябва да е мъжка къртица. Ерго, намираш си къртичината, хващаш къртицата, проверяваш дали има съответните атрибути, и ако ги има - клечиш. А за храната - задължително ананас, нал знайш  :lol: А, разбира се, може и зеле вряло в мляко за двоен ефект  :lol:
А това зеле колко трябва да се вари бре? Да не вземем да го преварим, че ефекта ша са прецака!  :lol:
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2011, 12:46:40 pm »
Мария, при теб има ли установен проблем изобщо, че над зелки да клечиш? Поне от досегашните ти постове не съм останала с такова впечатление.

Пеше, кажи мъжът ми над кво да клечи, че да се подобри сг, че иначе аз колкото и да си клеча, файда няма да има.

*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2011, 12:47:09 pm »
А относно приятелката ти, която била 'стерилна' пък забременяла и съвета ти да се успокоим...способна съм на физическа саморазправа със следващия, който ми го каже! :witch:

Миме, две сме, аз също съм готова на физическа саморазправа.

Мария, на нито една от нас не и е кеф, че знае толкова и го е научила на база личен опит.Не го правим с цел зааяждане, а с цел да се осъзнаете на време и да търсите причината на проблема.

*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2011, 12:50:16 pm »
Мария, при теб има ли установен проблем изобщо, че над зелки да клечиш? Поне от досегашните ти постове не съм останала с такова впечатление.

Пеше, кажи мъжът ми над кво да клечи, че да се подобри сг, че иначе аз колкото и да си клеча, файда няма да има.
За мъжки стерилитет едно време са измислили Спасовден  :wink:
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2011, 13:02:35 pm »
Танитхен, никой не казва за зелката, та и аз се чудя  :ask:

Близ:witch:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2011, 13:16:37 pm »
Рали, то може би трябва някой от ходжите или врачките да те светне за рецептата за зелката, знам ли  :lol:
Ех, навремето като имах тръби де блях, та не клечах - будала голЕма съм  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2011, 13:47:51 pm »
 :jump12: :jump12: :jump12: mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8 Обещах да не изгрубявам преди 2 дена затова слагаме катинара на тази тема...Приятно клечане на всички и успех разбира се към целта за бебо...В крайна сметка това е най важното... :jump12: :jump12: :jump12:Приятно ходене и по врачки и по ходжи,виждам сега,че и това стабилно отричате и сте подложили на бъзици,но съм обедена че е като с фолка "всички крият,но го слушат"...Май тва си е балканския синдром и няма да се промениме...По лесно е да си говориме колко сме велики и как не правиме това и онова,а в същото време се криеме - аджеба някой да не ни види... :jump12: mf_bounce8
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 13:53:36 pm от Мария Мървакова »
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2011, 14:08:39 pm »
Мария, балканският ни манталитет за съжаление няма да се промени, докато все още някои от българските жени предпочитат да клечат над зелки, да си слагат тампони със заешка мас, да пият отвари от "чудодейни" билки, да си дават парите по ходжи, врачки и баячки, отколкото да посетят клиника по репродуктивно здраве и да се доверят на специалистите.
Не си губи времето с бабини деветини, а отиди на лекар, все пак сме  в 21 век!
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2011, 14:11:31 pm »
Мецани, и да спреш да ходиш на концерти на поп фолк звездите от Металика!

Ох, това, че всички слушали фолк, но се крият, много ме развесели. :jump12: :jump12:

*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #30 -: Февруари 21, 2011, 14:16:36 pm »
Аз довечера съм на концерт на рок динозавъра Милко Калайджиев.,,, :blob10:

Мария, хайде моля те спри със своето блогърско поведение. Пускаш тема след тема, коя от коя по-абсурдна и грамотна, казваш на хората какво да ти отговарят, даваш гениални идеи да си пускаме Скайповете тук в публичното пространство... Хайде малко набий спирачки...
Мицани ти е казала правилно-спри да се занимаваш с глупости, а посети специалист по репродуктивна медицина!
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #31 -: Февруари 21, 2011, 15:22:07 pm »
Аз довечера съм на концерт на рок динозавъра Милко Калайджиев.,,, :blob10:
Аз дискографията му си изтеглих снощи и сега съм в екстаз. :D

.
А защо новите във форума си мислят, че ние ветераните завиждаме как те са открили топлата вода и зелките.
*
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #32 -: Февруари 21, 2011, 15:56:22 pm »
Ох, ама наистина много мъка има по тази земя...
Танитхен, никой не казва за зелката, та и аз се чудя  :ask:

Близ:witch:
Определено няма точни инструкции за употреба! :lol: :lol:
Колко време се вари, на къв огън, бърка ли се, ако да - в ква посока, сменя ли се посоката, да не вземе да се пресече...и т.н
Марийче, мойто момиче, бегай веднага да си правиш цветна снимка, че като попрочетох постовете ти - ти снимка още нямаш, а си седнала над зелки да клечиш, ако мислиш че клечането ще ти спести снимката - едва ли.
То и мъжа ти няма спермограма, въобще - не се занимавай с глупости, ами се хващай в ръце и действай в правилната посока, защото времето тече и за съжаление само в едната посока!
И да подскачаш и да не подскачаш - това е!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Някой опитвал ли е това???
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2011, 16:53:03 pm »
ох, къде е сега сладката Marie да се порадва носталгично... :)
има няма преди 6 години се веселихме на нейните хумористични творби на тема клечане над варена зелка и къртичина.

Мървакова, само със зелка няма да стане. пусни търсене за къртичината - в комбинация със зелката резултатите са още по-добри.

с това мисля да приключим тази тема, колкото и да ви е интересна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!