0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Фетална морфология, кога и защо?
« Отговор #80 -: Май 14, 2014, 16:10:42 pm »
Здравейте, от Варна съм и се чудех дали можете да ми препоръчате добър специалист за ФМ?
Момичетата от Варна ходят при доц. Балев.

Re: Фетална морфология, кога и защо?
« Отговор #81 -: Май 15, 2014, 08:36:04 am »
Здравейте, от Варна съм и се чудех дали можете да ми препоръчате добър специалист за ФМ?
Момичетата от Варна ходят при доц. Балев.

Мерси Ники, и аз с предната бременност ходих при него, нямам забележки. Сега ЖК ми е в Майчин дом, а там се плаща пакет за цялото следене, просто се чудих дали няма да стане много ако отида при двама специалиста в рамките на седмица.


Re: Фетална морфология, кога и защо?
« Отговор #82 -: Януари 26, 2022, 09:54:34 am »
Dolphin,[/b)   

Понеже не успях да си запиша час по-рано за доц. Томова, отидох при д-р Врагалева за първата ФМ в 11 гс и 4 дни. Там единствено не се чакаше с месеци. Тогава тя видя аномалия на едното бебе, която беше несъвместима с живота, щеше да изкара до 5-6 месец и имаше риск да загине и здравото бебе. Както писах другото бебче беше здраво. Благодарение на това, че отидох толкова рано на ФМ и д-р Врагалева видя проблема при едното бебе, направихме редукция, макар и късно в 13 гс, но в крайна сметка сега се радвам на моята сладка бебка. Не ми се мисли какво щеше да стане ако бяха видели този проблем по-късно, когато вече нямаше какво да се направи.

Здравейте! Виждам, че сте писали отдавна, но можете ли да споделите каква аномалия е видяла докторката?
Бременна съм с близнаци и пропуснах първата морфология, понеже доктора ми нищо не каза само за пренатален  тест и аз малко се обърках БХС и ФМ, защото на всякъде се пише почти заедно се пускат двете изследвания и гледат резултата и от двете. Сега съм малко в шашната да не стане нещо почти 18-та седмицата съм и ми е много притеснено.
« Последна редакция: Януари 26, 2022, 10:02:55 am от Мацинка 33 »