0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #980 -: Януари 05, 2011, 07:55:32 am »
По повод това, което Кети е писала искам да добавя моите наблюдения. Моята ваничка имаше дошълнително към нея нещо като хамак. Ако намеритре такава , взимайте я. Просто няма такова удобство. Слагате бебето да лежи в хамака и поливате отгоре, а водата тече долу във ваничката. Много е лесно. Ето я тук нашата( ама при нас е по-евтина): http://babyoka.co.uk/products/bathtime/164-1324-655-fisher-price-rainforest-baby-bath.html Много съм доволна от нея. След като порастне се маха хамака и могат да сядат ( тя си е отдолу ортопедична ваничка). Ивана беше в хамака почти 3 месеца.Сега съм му свалила долният  край и тя пак седи на другият, че да и седи като възглавничка на главата.
Иначе съм напълно съгласна за уреда за дишане, че е излишен ( а и казват, че често прави грешки и свири без причина) и съм 100% ЗА видеомонитора. Това е невероятно улеснение - аз като я оставя да спи и си седя в офиса с часове и не я мисля да ходя да я проверявам, защото ми е непрекъснато пред очите.
Ние спим с цели костюмчета ( така ли се казват? :-) ) - много са удобни, защото няма опасност от събуване.

За температурата на млякото - Кети от бибероните на шишето ще да е било. Или от нещо друго, но не мсиля че е от температурата, защото аз на Ивана от съвсем малка и давам или хладно мляко ( от хладилника, като чакам няколко минутки - възмутила съм всички баби :-) ) или с вода на стайна температура. Тя не знае какво е да пие топло мляко въобще ( освен като я кърмех :-) ).

Боби
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 08:11:16 am от Bobbie »


  
*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #981 -: Януари 05, 2011, 09:52:08 am »
Момичета гледайте Гала,дават за раждането.

Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #982 -: Януари 05, 2011, 09:54:29 am »
Сарапче милика,ще стискам палчета да си добре и ти и бебко,ако си е избрал датата тва няма спиране иххихихихх  :D.Пиши как се развиват нещата ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #983 -: Януари 05, 2011, 10:03:02 am »
 osi_13 как са принудени да се обучават нашите АГ, на някакъв макет от часовете за труд и творчество  osi_13 за разлика от колегите си в белите страни.
*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #984 -: Януари 05, 2011, 10:08:04 am »
Този Angel care ми се струва много практичен за силно притеснителни мами.Виждам два основни плюса.Единия,че мама ще  се чувства по-спокойна/ако е от притеснителните/,а другия при "специални" бебчета.Моя приятелка ако имаше такова щеше да има мнооого по-малко бели коси.Първите месеца нейното бебче имаше проблеми и я бяха предупредили да я наблюдава за дишането...


Еййййй,сега прочетох за видео наблюдението. 8O какво е това,ясно,камерка,но колко е голямо,като бебефон ли.Извинете ако сте го писали някъде,пропуснала съм :oops:

Тизу зимен сезон много взе да ме дразни.Май се оказва,че не се храня както трябва.Вече съм +8.Е ако качвам по кг на месец,както съветват по книгите, ще влезна в границите."Яжте повече зеленчуци и плодове"...Добре де,аз плодове ям,ама пък трябвало явно да се внимава и с тях,нали са сладки.Зеленчуци?!Кои са хубавите за сезона...моркови,зеле...другото все от туршии...соленооооо  8O

Не съм побъркана,хора,просто съм убедена в това,че не трябва да се отпускаме...Живота продължава и след раждането...На 35,36 ако му изпуснем края след това ще е по-трудно ,от колкото на 25
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 10:30:27 am от didon »
*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #985 -: Януари 05, 2011, 10:29:00 am »
Момичета, май май и аз скоро ще гушкам бебче  :lol: Според док ще е по-рано защото вече шийката ми е изгладена и до следващата седмица дано устискам...още малко. Бебчето е добре - едричко е - измериха я над 3,5кг но май ще е там някъде. Вчера вечерта имах контракции и даже се стреснах да не раждам вече...че преди не ми се беше случвало това втвърдяване на корема и направо се ошашках как ще разпозная истинските от подготвителните  :ask: Благодаря на Лиско и Фибо за споделеният опит  :bighug:
saraapl стискам палци и при вас всичко да мине гладко  :hug2:
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 10:52:54 am от yoanna »
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #986 -: Януари 05, 2011, 10:37:31 am »
yoanna дано всичко мине както искаш..И аз именно заради такова втвърдяване на стомаха съм в болницата..Контракции на 5 минути кажи речи.. Ох дано мине всичко добре-сега си чакам доктора да видим какво ще ми каже-дали ще ме пуснат или тук под наблюдение.До после милички
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #987 -: Януари 05, 2011, 11:10:55 am »
Кой ще пусне новата тема ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #988 -: Януари 05, 2011, 11:31:51 am »
yoanna дано всичко мине както искаш..И аз именно заради такова втвърдяване на стомаха съм в болницата..Контракции на 5 минути кажи речи.. Ох дано мине всичко добре-сега си чакам доктора да видим какво ще ми каже-дали ще ме пуснат или тук под наблюдение.До после милички


Къде искаш да ходиш бе мила,няма ли да раждаш??? :D
*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #989 -: Януари 05, 2011, 12:07:32 pm »
Охооооо ,Йоани,Сарич много бързо действате....дано всичко е наред ,ще ви мисля и двете,ей  :bighug:Аз много да не приказвам,че и мен ме е обзело едно предчувствие ,че няма да устискам до февруари,но ще видим другата седмица :D :
Фибс ,Кети ,Боби благодаря за спеделеното :wink:
Цитат на: sami123 [/b
[/color[/i]lik=topic=44424.msg784352#msg784352 date=12941748
Добре дошла в нашата тема! Точно за тук си, но май напосредък са доста наближаващите финала и се вълнуват от доста бебешки теми и бременните теми останаха назад, въпраки че на мен ми е интересно без да ме вълнува особено  :lol:
Сами,надявам се да не прозвучи като заяждане ама си мисля,че и това е част от бременелските вълнения ... :lol: :wink:
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 12:10:20 pm от moniks_s »

*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #990 -: Януари 05, 2011, 12:15:56 pm »
Ехеее момичета всички ли се засилихте да раждате днес? Някаква борба и конкуренция надушавам  :lol: Шегувам се естествено. Пожелавам бързо и безпроблемно раждане на всички, при които моментът почти настъпи!

Хайде някоя от "финалистките" да пуска новата темичка.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните № 70
« Отговор #991 -: Януари 05, 2011, 12:34:01 pm »
Мисля че се справих с пускането на новата тема -заповядайте http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44645.0