0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честито на всички спечелили  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Водещи клиники даряват безплатни процед&#
« Отговор #61 -: Декември 19, 2010, 19:32:15 pm »
Честито на всички спечелили момичета и момче.
Нека тези ваучери ви донесат така желания подарък!
Цял ден се нося на вълната на емоцията от красивия коледен подарък, който получихме със съпруга ми....Благодаря! Благодаря на Зачатие, благодаря на всички клиники ! Сълзите постоянно напират в очите ми - сълзи на щастие, на надежда, на благодарност.....и на още хиляди чувства, които бушуват в мен.
Честито на всички и много, много късмет в процедурите!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Успех момичета, надявам се това да донесе сбъдване на вашата мечта.
На всички дарили тази година пожелавам весели празници и съм сигурна, че тази година ще са още по-доволни и щастливи, защото са дарили надежда. Бъдете здрави и носете само такива моменти на щастие.
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 20:24:55 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Честито на спечелилите!  :D Нека се родят много бебета!
*
Пожелавам до следващата Коледа спечелилите да се похвалят с хубави новини в тази тема  :D
*
Честито на всички спечелили!И нека тази Коледа ги изпълни с вяра и оптимизъм,а догодина да поставят повече коледни чорапчета...........
Весели празници на всички!
*
Радвам се много за всички спечелили момичета и момчета! Пожелавам на всички до една  успешни процедури!
Тъжно ми е, че не всички участници виждат имената си в тази тема и че не сме в състояние да помогнем на всички... Момичета, ние продължаваме да сме с вас и до вас по пътя. Пожелавам ви на всички много успех, много късмет и сбъдване на мечтата!
На всички пожелавам да сме здрави, щастливи, а догодина на Коледното парти да има десеторно повече бебета :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Успех на всички спечелили! Дано с тази помощ успеят да сбъднат мечтата си!
Честито на всички спечелили! :D
Весела Коледа! :)
Благодаря ви!

Честито на спечелилите! Дъжд от успехи!
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 20:15:57 pm от lemon »
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Честито на всички спечелили! Пожелавам успешни последни процедури и щастливи очакващи родители!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Момичета, сигурно ако някой ми беше казал преди седмица какво ще ми се случи щях да го набия. Така се бях отчаяла, че реших да се откажа. :(
Сега направо думите не ми стигат да напиша колко съм щастлива.
Да знаете върнахте ми вярата в магията на Коледа. Пиша и плача и не знам какво да донапиша.
Пожелавам на всички, които са спечелили, а и на тези, които не са да гушнат и те своята рожба през 2011.
              :bighug:
*
Честито на всички спечелили! Дано тази помощ сбъдне мечтите им! И голямо благодаря на всички дарители!

*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Благодаря на Зачатие и на дарителите! За пръв път ме изтеглят в жребий и още не мога да повярвам, но се надявам това да е голямата печалба в моя живот!
Пожелавам късмет и успех на всички спечелили и нека следващата година донесе щастие на всички!  :bighug:




*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
   :D Честито на всички спечелили,с пожелания за много бебчета!Благодарности на дарителите и Весела Коледа на всички! :D
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Честито на всички спечелили!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Честито на спечелилите:)
Пожелавам ви здраве и дано домовете ви никога вече не бъдат "празни".

Тази Коледа наистина беше вълшебна.

Честито и Весела Коледа!