0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Току що разбрах ,че съм спечелила. На 18.12 имах рожден и това е прекрасен подарък за мен. Благодаря много на сдружение Зачатие, както и на всички клиники включили се в инициативата. Нека следващата година се родят много дългоочаквани бебчета, а Коледа 2011 бъде най- щастливата за нас
*
Честито на всички спечелили!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Честито на всички, които са спечелили! Пожелавам им успешни процедури и лечения с положителни резултати! Поздравявам отново екипа на Зачатие и всички клиники, лекари и хора, които помагат да се сбъдват мечти!
Благодаря ви много за наградата! Безкрайно съм щастлива, че съм една от спечелилите и желая на всички момичета много късмет. Дано всички процедури са успешни и се родят няколко сладки бебета. Благодаря на Зачатие за хубавата Коледна инициатива!
Благодаря , Благодаря Благодаря........... Няма ги думите с които да изкажа какви са чувствата в мен ......Искам да напиша толково неща ...Сбъднахте една мечта...и върнахте толкова много надежда ........в този момент обичам всички  и благодаря ......Дано Ви се случват най-хубавите неща............
Весели Коледни и Новогодишни празници и усшешна Нова Година с много сбъднати мечти за Всички!.
................Нашите започват да се сбъдват....благодарение на екипа Ви!!!!!!!!!!!!!
Честита Нова година!
Пожелавам на сдружение "Зачатие" много здраве, щастие и много сбъднати мечти!
Благодаря Ви още веднъж за наградата!

На спечелилите момичета късмет в процедурите и на финала здрави и хубави бебенца!
*
Честито на всички спечелили! Пожелавам ви успех момичета! Нека новата 2011 ни донесе много зачатски бебета!
Честито на спечелилите!
Пожелавам успешни процедури ,момичета !!
Дано следващата Коледа и Нова година бъдат за вас най-щастливите ,най-вълшебните празници заедно с вашите слънчица!
Успех!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Момичета, нека ако някоя от вас спечелилите успее да забременее да сподели тук в темата.
*
Разбира се, че ще споделим - само нека успеем! :lol:
Силно стиснати палци за успешни процедури ви желая ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Момичета някоя от вас получи ли си наградата,защото аз спечелих лекарства за инвитро стимулация,но все още не съм си ги получила.


*
Здравей Мария,
чакам договора за дарение от фирмата която дари лекарствата, след това ще ви изпратя договори за дарение на вас с указания от къде да си вземете лекартвата.
изивнявам се за забавянето.
Благодаря много за информацията.Притесних се да не би аз нещо пак да не съм разбрала.


*
Договорите за дарение са готови и съм ги пуснала по пощата, така че момичетата които спечелихте лекарства от фирма МЛД, проверявайте си пощенските кутии :wink:
В договора съм описала къде ще си получите лекарствата, като е хубаво да се обадите на посочения телефон, за да уточните подробностите. :)
Успех!
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Днес получих договора за дарение,за лекарствата от фирма МЛД.Благодаря още веднъж и се надявам да се похваля по нататък  :)

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Днес получих договора за дарение,за лекарствата от фирма МЛД.Благодаря още веднъж и се надявам да се похваля по нататък  :)

Успех Лиди:)
*
Време е да завялат "късметлийските" бебета от тази тема!! Айдееееее,пишете!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Здравейте!

В края на месеца започваме нашия инвитро опит при д-р Йосиф Димитров.
Стиснете едни палчета за успешно начало и хубав бебешки  :bori_007: и/или :bori_004:финал.

Успех и пишете тук до къде сте стигнали.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Пожелавам ти успех Вики! Нека с тази процедура се сбъдне вашата мечта!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън