0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2160 -: Септември 12, 2006, 18:51:21 pm »
Съжелявам, но не съм много на ти с форума Ще може ли да ми кажете как да я споделя Не откривам тези настройки   Благодаря
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2161 -: Септември 12, 2006, 18:56:45 pm »
lady_11, според мен всичко си е нормалко с лутеалната фаза. Така мисля защото цикала ми е 32-34дни. Не съм много чела по този въпрос, но мисля че е нормално да имам лутеална фаза от 14-16дни.
Сега като имаш предвит колко ми е цикъла, мислиш ли, че е добре лутеалната ми фаза? Тъй като не съм запозната, ще ми кажеш ли дали е нормално :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2162 -: Септември 12, 2006, 19:08:23 pm »
emi_v, не мога да обяснявам, но ще се опитам да ти помогна.
Влез в календара, в ляварта ти страна имам под меню, от него избираш "моя профил", в профила най-отдоло с дебелени букви те пита "Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители" там трябва да отметнеш. Е товае, надявам се да съм ти помогнала
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2163 -: Септември 13, 2006, 15:07:35 pm »
Погледнете и мойта графика- отначалото досега БТ не ми е спадала под 37 и 0 изведнъж днес стана 36 и 9 което може и дае признак ще иска да ми дойде м по рано от очакваното но предполагам че пак ще мине границата от 40 дена ,но все пак това добре ли е или не е че температурата ми е паднала под 37 най-после  8) :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2164 -: Септември 13, 2006, 17:59:13 pm »
Фантичка, изглежда, че овулацията предстои..., според моето скромно мнение  :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2165 -: Септември 15, 2006, 12:34:24 pm »
anna, благодаря ти! Мисля че сега може да я разгледате и ще съм благодарна на всеки ако каже мнението си за графиката ми
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2166 -: Септември 15, 2006, 15:38:42 pm »
Искам да ви покажа моята графика, и този месец нямам овулация. Досега БТ се движи сякаш всичко е наред, а ову няма. Защо ли се получава така?
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2167 -: Септември 15, 2006, 15:56:38 pm »
Здравей.Графиката ти изглежда добра(според мойто скромно мнение).Как останови,че нямаш овулациа?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2168 -: Септември 15, 2006, 16:11:57 pm »
ani_v - искам да ти кажа, че ако желаеш да си следиш овуто с БТ би трябвало малко постоянство от тоя страна, так по-лесно ще може да се види кой ден ти е било овуто. Според мен може да има бременност ако цикъла ти е редовно 27дни (спрямо от видяното в графиката на предишния месец), тъй като Т. трябва да падне 2-3дни преди лелката, а на теб не е паднала (пак казва, че ако цъкъла ти е родовен и е 27дни). Моля се да съм права и найстина да си бременна :crossfingers: :bighug:
boba, защо мислиш, че графиката ти се движи сякъш всичко е наред, а няма ову. За да е наред трябва да има ово, а според мен си имала офу на 10 ден, защото след това се покачва Т. Успех мила и дано всичко е наред и скоро да се похвалиш с така очакваните две чертички :bfp: :crossfingers:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2169 -: Септември 15, 2006, 17:05:03 pm »
Здравей.Графиката ти изглежда добра(според мойто скромно мнение).Как останови,че нямаш овулациа?
Проследихме на Узи фоликула расте но не се спука.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2170 -: Септември 15, 2006, 18:26:42 pm »
anna, отново ти благодаря :thankyousign: Наистина имам пропуски :? Цикълът ми е 27 дни и е редовен  и  искрено се надявам да си права  Ще пиша ако има резултат
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2171 -: Септември 16, 2006, 09:57:54 am »

Момичета, при мен 2-3 дена наблюдавам нещо странно, виждате ли че БТ ми е висока вече 20 ден и понякога я мерия вечер например към 23  и 30 или чак след полунощ и съм забелязала че вечер темепартурата ми спада до оло 36 и 7 а сутрин се качава до почти 37  и 4, което не е добре, а не мога да разбера вечер температурата тярбвали да е ниска или трябва да се вдингне млако над сутрешната  :) :?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2172 -: Септември 16, 2006, 11:18:21 am »
Фантичке,според мен вечер температурата трябва да е по висока.А сурешната да е по ниска все пак когато тялото е в покой температурата спада.Иначе графиката ти наистина е малко странна,дано да не е проблем.Успех мила.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2173 -: Септември 16, 2006, 15:06:14 pm »
Мила Фантичке, Ива Иванова е права за температурата. Защо не отидеш на лекар? Той ще може да ти помогне, ние може само да гадаем какво ти е. Моля се всичко да е наред :bighug:
Фантичке,според мен вечер температурата трябва да е по висока.А сурешната да е по ниска все пак когато тялото е в покой температурата спада.Иначе графиката ти наистина е малко странна,дано да не е проблем.Успех мила.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2174 -: Септември 18, 2006, 09:45:32 am »
Бихте ли погледнали и моята графика.Моля за коментар...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2175 -: Септември 18, 2006, 09:50:10 am »
Бихте ли погледнали и моята графика.Моля за коментар...

Хубава е, напълно е възможно да има бременност!:D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2176 -: Септември 18, 2006, 09:51:27 am »
Супер си е графиката.
Гледам че през повечето време си с главоболие и болки в кръста, раздразнителност. Това постоянното ти състояние ли е?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2177 -: Септември 18, 2006, 10:54:35 am »
Бихте ли погледнали и моята графика.Моля за коментар...
gery, и моята графика е подобна на твоята. Дано да имаме късмет този месец!!!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2178 -: Септември 18, 2006, 11:18:04 am »
BLACK_ROSE не ми е постоянно това състояние, много рядко ме боли глава по принцип, а кръста почти ,само по време на М и то първия ден, а този месец почти през ден имам болки в кръста което ме учудва.Много се моля дано да е станало, пожелавам и на всички Вас които се надявате да се получи...но ще чакаме няма начин, остават ми два три дни и ще се разбере.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2179 -: Септември 18, 2006, 11:24:18 am »
gery, и моята графика е подобна на твоята. Дано да имаме късмет този месец!!!
Цитат

Дано, стискайте палци...