0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1940 -: Август 01, 2006, 18:56:17 pm »
дравейте момичета!бихте ли могли да погледнете графиката ми и да ми кажете дали съм имала овулация че нещо не мога да я разбера тъй като съм нова и ми е още неясно благодаря вие неясно благодаря ви
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1941 -: Август 01, 2006, 19:31:37 pm »
Здравейте момичета! Според вас това понижение на БТ днес /27.07./, може ли да се възприеме като имплантационен спад? Като цяло през първата фаза БТ беше доста ниска и сега се отчита двуфазност дори и при темп.36,8. Възможна ли е бременност при 36,8 -36,9? Благодаря
Здравей, искам да те попитам защо си отбелязала положителен тест за ову на 15тия ден от цикъла и овулация чак на 20тия? И мисля че температурата ти е ниска за бременност, но знае ли човек? Нали затова е чудо. Дано да е станало. Късмет.
защото наистина теста за овулация беше абсолютно + на 15-и ден а после -.Това е последния път, в който си купувам тестове за овулация, пълен боклук са и не особено надежден метод /поне за мен/. Повече вярвам на БТ. Когато забременях преди 5 месеца, отново имах + тест , а овулацията... след 100 години.Можете да ми видите бременната графика -на потребител "pimpa". А този месец вече е ясно, че не съм бременна,ЧХГ=0 с кръвен тест.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1942 -: Август 01, 2006, 21:56:46 pm »
дравейте момичета!бихте ли могли да погледнете графиката ми и да ми кажете дали съм имала овулация че нещо не мога да я разбера тъй като съм нова и ми е още неясно благодаря вие неясно благодаря ви
В графиката ти според мен има двуфазност. А колко дни обикновено е цикълът ти?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1943 -: Август 01, 2006, 22:05:55 pm »
дравейте момичета!бихте ли могли да погледнете графиката ми и да ми кажете дали съм имала овулация че нещо не мога да я разбера тъй като съм нова и ми е още неясно благодаря вие неясно благодаря ви

Мисля че си имала ранна ОВУ около 10 ден.До тук графиката ти е много хубава!!
Явно имаш по-къс цикъл!!!!Колко е дълг по принцип(25-26?????)
Дано чудодто да е станало!Успех!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1944 -: Август 01, 2006, 22:12:32 pm »
м е като по часовник на 28 ден приемам утрогестан за първи месец през февруари имам 1 мисед през май закъснение 5 дни и + тест но уви дано  тоз път успея
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1945 -: Август 01, 2006, 22:22:34 pm »
Струва ми се, че ако М не дойде до петък, вече ще имаш закъснение. Стискаме палци да е от бебе!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1946 -: Август 01, 2006, 22:26:01 pm »
дано да е така ще изчакам до понеделник и ще тичам при лекарката да видим
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1947 -: Август 01, 2006, 22:29:55 pm »
Аа, в понеделник за лекар ще е още рано, може домашно тестче, или кръвен! :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1948 -: Август 01, 2006, 22:33:21 pm »
тез домашни нещо не ми вдъхват доверие през май те показаха полужителни  а пък ми дойде може и да е имало нещо но как мога да съм сигурна,а кръвния къде трабва да отида да го пусна и за колко време ще излезе.Благодаря ти
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1949 -: Август 01, 2006, 22:38:24 pm »
 :balk_133: :balk_134: никога не ми се е налагало да пускам кръвен ЧХГ тест, мисля все пак, че резултатът излиза още същия ден :balk_602:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1950 -: Август 01, 2006, 23:27:27 pm »
тез домашни нещо не ми вдъхват доверие през май те показаха полужителни  а пък ми дойде може и да е имало нещо но как мога да съм сигурна,а кръвния къде трабва да отида да го пусна и за колко време ще излезе.Благодаря ти
и аз съм против всичко домашно..
Не всички лаборатории правят кръвен,поне във Варна,иначе на мен резултатите ми излязоха за 3 часа и то в събота
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1951 -: Август 02, 2006, 10:33:00 am »
tosi, от кой ден взимаш утрогестан?
Можеш да си направиш другата седмица уринен тест и ако е положителен тогава да пуснеш и кръвен, аз поне така правя. Ако имам положителен уринен тест пускам два пъти кръвен през ден.  :crossfingers:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1952 -: Август 02, 2006, 11:50:30 am »
Можеш да си направиш другата седмица уринен тест и ако е положителен тогава да пуснеш и кръвен, аз поне така правя. Ако имам положителен уринен тест пускам два пъти кръвен през ден.  :crossfingers:
И какво са ти показвали кръвните тестове досега, когато си имала положителни уринни?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1953 -: Август 02, 2006, 13:49:31 pm »
alia, миналата година имах два пъти положителни тестове. Първият път втората чертичка беше много бледа, а кръвния тест беше 6. След 4-5 дни ми дойде. Два месеца след това отново имах положителен тест. Кръвния показа стойности на бета ЧХГ 96.60, след още един ден пуснах отново и вече беше 344,28. Отбелязала съм го и на графиките. Имах лека бременност, но за съжаление в 5-ти месец се наложи да я прекъснем заради сериозна аномалия на сърцето на бебето.  :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1954 -: Август 02, 2006, 17:28:45 pm »
alia, миналата година имах два пъти положителни тестове. Първият път втората чертичка беше много бледа, а кръвния тест беше 6. След 4-5 дни ми дойде.
Съжалявам, мила! :(
Аз имам 1 спонтанен аборт, но не съм правила кръвен тест, защото тук където живея, не правят. Странно ми става, че при кръвния резултатът е 6, а се е позитивирал уринния, нали на повечето уринн чувствителността е 25.
Или е различна мерната единица и съм се объркала?
А, за втория път ми звучи по-ясно.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1955 -: Август 02, 2006, 17:34:20 pm »
Странно ми става, че при кръвния резултатът е 6, а се е позитивирал уринния, нали на повечето уринн чувствителността е 25.
Или е различна мерната единица и съм се объркала?
А, за втория път ми звучи по-ясно.

Така е alia, на този тест втората чертичка беше толкова бледа, че вложих и малко фантазия, за да я видя. Но пък никога преди това не бях я виждала даже и така, затова веднага пуснах кръвен.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1956 -: Август 02, 2006, 18:01:07 pm »
утрогестана го взимам от 12 ден на м 2 по2 за 12 дни за първи месец го взимам преди него пих дуфастон
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1957 -: Август 02, 2006, 20:19:37 pm »
alia, миналата година имах два пъти положителни тестове. Първият път втората чертичка беше много бледа, а кръвния тест беше 6. След 4-5 дни ми дойде.
Съжалявам, мила! :(
Аз имам 1 спонтанен аборт, но не съм правила кръвен тест, защото тук където живея, не правят. Странно ми става, че при кръвния резултатът е 6, а се е позитивирал уринния, нали на повечето уринн чувствителността е 25.
Или е различна мерната единица и съм се объркала?
А, за втория път ми звучи по-ясно.
Когато при мен кървен тест показа ЧХГ 13....урин.тест показа бледа чърта!!! :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1958 -: Август 03, 2006, 10:44:41 am »
утрогестана го взимам от 12 ден на м 2 по2 за 12 дни за първи месец го взимам преди него пих дуфастон

tosi, питах от кога взимаш утрогестан, защото си мислех да не би от него да ти се е вдигнала температурата толкова рано, но явно си започнала да го взимаш след като се е вдигнала.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1959 -: Август 04, 2006, 08:36:11 am »
Здравейте, момичета! :D Бях се позагубила, но ходихме на море, та затова. По първоначални мои предположения Ову. трябваше да ми бъде там някъде, (окоро 19-20 юли)  но темперятурата не мръдна до днес. Това значи ли, че пак ми е късна овулацията? Миналия месец беше чак на 28-я ден, а цикъла ми продължи 42 дни. Известно време пих лекарства и може би заради тях нещо са се прецакали нещата в тялото ми. Но дали има овулация въобще?