0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Полагат ти се 6 бр. ехографски прегледи и 10 бр. хормонални изследвания.Това е след започване на стимулацията обаче.
Жената по своята същност е ангел, отрежеш ли и крилата ще полети на метла:)))
здравейте момичета,няма ли раздадени заповеди тази седмица.Аз сам номер 8526 от 07.07.2010 год.
Здравейте, момичета, искам да ви питам, ако по време на опит финансиран от фонда не се получат добри яйцеклетки или ембриони и не се стигне до транфер, в рамките на срока на заповедта прави ли се нова стимулация /с доплащане/ или опита приключва?
« Последна редакция: Април 07, 2011, 08:57:35 am от desofina »
*
За съжаление опита приключва. Вчера една приятелка тук от Зачатие така приключи и отива да подава нови документи!  :( Много е тъпо, но...
Хм, да кофти е значи, защото може да се окаже, че чакаме по близо година за одобрение от Фонда за наполовина свършена работа. Особено, когато се прави опит за пръв път и не се знае как ще реагира организма риска е по-висок. В този ред на мисли дали не е по-добре да се направи някаква процедура /ЕЦ или с малка стимулация/ преди опит по фонда, за да се знае какво може да се очаква. То ясно, че е индивидуално и всеки си преценя, но аз си разсъждавам. Вашето мнение какво е?
Честито на одобрените ,желая ви успех.Искам само да споделя нещо, което ми направи впечатление- "katrinpavlov" с номер 8229-подадени документи на 26.06-е одобрен.Аз съм номер 8282,/документите ми ги подадоха от Клиника Селена гр.Пловдив /и на 25.06 ми се обадиха от клиниката да ми кажат номера.Въпросът ми е :Възможно ли е при по-рано подадени документи да има тъкава разлика в номерта.Или другият вариант е и на katrinpavlov документите да са подадени от някоя клиника и да са се обадили по-късно да кажат номера ?  :ask: :ask:
Здравей,
Документите не съм ги подавала лично, а ги оставих в клиниката. Следващата седмица като се обадих на лекаря да питам какво е станало той ми каза номера.Така , че точна дата на подаване незнам наистина.Но беше някъде около 26-ти. Съжалявам, че съм объркала някого.
Правилно беше да напиша само месеца и годината
*
Ами не е точно така.
Когато имаме направена стимулация и нещата не се развият добре, можем да си платим сами лекарствата, а не да използваме заповедта от фонда за стимулация само.
Ееее, супер това ми беше мисълта и на мен. Благодаря Стефи :D
 Можете ли да ми кажете адреса, на който се получават заповедите на одобрените?
Заповеди се получават в кабинет 23 на 11 етаж от д-р Лалев.

гр. София, бул. "акад. Иван Гешов" 15,
Център по хигиена
На стр.6 т.е. съвсем скоро Аничка е дала необходимото инфо.
Какво стана с тези заповеди??Май нещо се забавиха нещата. :( :(
Защо да са се забавили? Вече минаха 8300 номер. До края на април ще се получат още заповеди. Предполагам до края на месеца ще раздадат заповеди до номер 8350.

От 1-ви до 20-ти април стават раздадени 400 заповеди. Не ми се виждат малко.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 19:50:10 pm от anichka.bs »
*
Еййй как ми се иска да станат 8500 до края на месеца  :oops:
За 10 дни има такава вероятност. Не ми се дават прогнози.
здравей те момичета някой може ли да ми каже каде в Варна мога
да си направя всички изследвания за началото на инвитрото и каде е
по евтино.
здравей те момичета някой може ли да ми каже каде в Варна мога
да си направя всички изследвания за началото на инвитрото и каде е
по евтино.

Тони-30, аз си правя изследванията в лаборатория Статус. Намира се в сградата на стоматологията, на 3тия етаж. Не знам дали е по-евтино, аз там си правя почти всичко от доста време и съм що-годе доволна. Успех с процедурите!   :pleasantry:
Момичета, някой нещо ново да каже за Владимиров и фонда?
 
*
здравей те момичета някой може ли да ми каже каде в Варна мога
да си направя всички изследвания за началото на инвитрото и каде е
по евтино.

Тони-30, аз си правя изследванията в лаборатория Статус. Намира се в сградата на стоматологията, на 3тия етаж. Не знам дали е по-евтино, аз там си правя почти всичко от доста време и съм що-годе доволна. Успех с процедурите!   :pleasantry:
toni-30,аз си правя изследванията в лаборатория Лаборекспрес,която се намира до Медицинския Университет на ул.ген.Столипин 18 - http://www.laborexpres.com/contact.html
Това е лабораторията с най-ниски цени във Варна и до сега не съм имала някакви грешки там.