0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,момичета.След около 300 номера ще излезе и нашата последна заповед от фонда.В нова клиника ще правим опита и съм малко притеснена как ще протече.По-точно отсъствието ми от работа,защото досега съм имала достатъчно платена отпуска и съм си пускала даже и по 1 ден.Днес трябваше с колегите да разпределим всичките дни отпуска до края на годината,аз имам 38 дни и ги нашарих по 1-2 седмици в месец,защото не трябва да се дублираме.Въпросът ми е знаете ли дали може да се променят датите и как ще ме посъветвате да процедирам?Аз дори незнам кога започваме самия опит.
*
Цеци, питането ти е за отпуската така ли?  Ако да, имаш право да правиш разместване.

Можеш да си формулираш въпроса в тази тема:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37038.300  тя е точно за такива въпросчета - за всичко :)
Момичета, новините са чудесни, очаквам да ми се обадят до две-три седмици, но имам питане, ако не съм в България за датата на получаване на заповедта, може ли съпругът ми да я вземе?
*
Момичета, новините са чудесни, очаквам да ми се обадят до две-три седмици, но имам питане, ако не съм в България за датата на получаване на заповедта, може ли съпругът ми да я вземе?
Мъжът ти може да вземе заповедта, в нея фигурират и неговите имена. 
 
 
*
Здравейте момичета! Искам да ви попитам кога се счита за начало на процедурата по фонда поставянето на блокажа или първия ден от стимулацията? Още се разправям с едни биопсийки и се притеснявам вече кога ще започваме,че да не ми изтече срока на удължената заповед.
*
Здравейте момичета! Искам да ви попитам кога се счита за начало на процедурата по фонда поставянето на блокажа или първия ден от стимулацията? Още се разправям с едни биопсийки и се притеснявам вече кога ще започваме,че да не ми изтече срока на удължената заповед.

От блокажа
*
Ако ще си по дълъг протокол, поставянето на блокажа се счита за начало на процедурата.
А какво представлява поставянето на блокажа?
Жената по своята същност е ангел, отрежеш ли и крилата ще полети на метла:)))
*
Чиполита, такъв въпрос е за текуща тема в АРТ форума. :lol:

При дълъг протокол се поставя блокаж -инжекция от предходния цикъл около 20-ти ден т. нар. агонисти. Така се блокира хипофизата да не произвежда хормони, а се разчита при стимулация на подаваните лекарства за разтеж на фоликулите.
« Последна редакция: Април 02, 2011, 16:01:43 pm от Тара »
Днес май на никой не са эвъннали.Колко трудно минава в очакване..
Има нещо такова, защото аз постоянно следя,но днес никой не се похвалил.Май почнаха да се бавят нещата   :(
Здравейте момиче,

Аз също съм в чакащите. Следя редовно форума за одобрените, но ми прави впечатление, че от някойлко дни никой не пише, че е одобрен! :?
*
Уффф как бързо вървяха номерата миналата седмица...тази какво става не знам! Някой ако се обажда във фонда случайно да пита до къде са стигнали! Нали все пак не всички момичета пишат във форума... :?
Сега се свързах с фонда, казаха, че са до около номер 8200 . Аз съм 8243 и съм одобрена но вероятно следващата седмица щели да успеят да ми се обадят на коя дата да си получа заповедта.
« Последна редакция: Април 06, 2011, 14:37:20 pm от marion »
*
Сега се свързах с фонда, казаха, че са до около номер 8200 . Аз съм 8243 и съм одобрена но вероятно следващата седмица щели да успеят да ми се обадят на коя дата да си получа заповедта.
Не казаха ли защо не се обаждат  :( вече 3 дни???
Здравейте,
Преди малко звънях във Фонда, с въпросът до кой номер са стигнали, отговорът беше 8200. Попитах ги дали има забавяне с прозвъняванията, тъй като от няколко дни няма инфо за нови номера, отговорът беше: "Няма никакво забавяне, всичко се движи с нормално темпо, ние все пак ви даваме инфомация за приблизителните номера, а не за конкретните:("
Е момичета, това е, успех на всички и кураж :goodluck:
Вероятно наистина всичко си върви с нормално темпо, но след историята през миналата есен, всяко внезапно прекъсване на обажданията изглежда тревожно.Вече си е направо игра на нерви!




My first, my last, my everything!
*
Надежда11 благодаря за инфото! Всички сме тревожни и напрегнати, особено когато номерът ни е наближил.До моя има около 300 номера и съм напрегната! Задавам си едни въпроси "Този месец ли ще е, другия ли" Уффф...чакането побърква, но няма друг начин...
DariD, до моя номер остават 500, жената днес ми каза, че ще почакам поне още месец, тъй че ти имаш шанс до края на април- стискам палци :balk_602: Чакането е наистина мъчително, дано обаче мечтата ни се сбъдне :babyflips:
Здравейте. Искам да ви попитам, дали заповедта покрива прегледите в клиниката и ако да - колко прегледа покрива?
Жената по своята същност е ангел, отрежеш ли и крилата ще полети на метла:)))