0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lina_80, това е седмичната тема на пациентките на клиника Малинов
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45195.0, там ще получиш отговори на всякакви въпроси, които те вълнуват около предстоящата процедура, уточняващи изследвания и други подробности.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте милички,вчера си взех заповедта и съм регистрирана под №7466,а иначе съм 7650.Това са по малко от 184номера.Дано има парички за повече семейства.Дано.
Здравейте милички,вчера си взех заповедта и съм регистрирана под №7466,а иначе съм 7650.Това са по малко от 184номера.Дано има парички за повече семейства.Дано.

Нещо не ми стана много ясно защо имаш два номера входящи поясни
:* :* :*
*
Няма два входящи номера. Едната цифра е входящия и номер, а другата е номера на заповедта.
Здравейте,

Нормално ли е днес да са минали само 10 номера, на мен нещо не ми е ясно, да не съм пропуснала някоя новина? :(
*
И аз това констатирах  :(
Не забравяйте,че има одобрени,които не пишат във Форума.Освен това сметнете примерно ако 10 са писали тук и 10 не са потребители на форума-правят 20 одобрени на ден.20 работни дни в месеца по 20 одобрени на ден правят 400 одобрени за месеца.Нали казаха,че по толкова ще одобряват?
Тогава защо ги пишете тези тревожни постове не знам.Според мене всичко си е нормално.
« Последна редакция: Март 25, 2011, 06:51:19 am от мерилин »
Номерата вървят сравнително с едно и също и то добро темпо :crossfingers:
Здравейте,бих искала да попитам каква е процедурата, когато един от двамата е сменил личната си карта? Предолагам, че се изпраща копие от новата л.к. с "Вярно с оригинала", но не знам дали е само това. Подали сме документи в края на юни 2010 г. и чакам скоро да ми се обадят. Предварително благодаря.
*
да, изпращате копие на ЛК като пишете към кой входящ номер е :)
*
Mikrob4e, може да занесеш копието на личната карта и в деня на получаване на заповедта.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
на 30 март номер 7861 ще си вземе заповедта.на ден минават за заповед около 50-60души.онзи ден една позната си изтегли номера за по-рано и са и казали че има много хора по 50-60души на дин ама са и разрешили.
*
Mikrob4e, може да занесеш копието на личната карта и в деня на получаване на заповедта.

Наистина ли може в деня на получаването? Ние и двамата сме със сменени лични карти от декември месец. Нашия вх.номер е 8934 от 30.08.10г., имаме още 2-3 месеца да почакаме, но ако е необходимо ще изпратим копие на личните карти веднага, за да не ни направят някакъв проблем после  :ask:  притеснявам се.
« Последна редакция: Март 28, 2011, 09:48:09 am от sis_i »
*
Mikrob4e,не се притеснявай. Ние също сме със сменени л.к,обадих се до фонда и ми казаха при получаване на заповедта да занесем копия на новите.
« Последна редакция: Март 28, 2011, 10:05:21 am от roska »
Mikrob4e, може да занесеш копието на личната карта и в деня на получаване на заповедта.

Наистина ли може в деня на получаването? Ние и двамата сме със сменени лични карти от декември месец. Нашия вх.номер е 8934 от 30.08.10г., имаме още 2-3 месеца да почакаме, но ако е необходимо ще изпратим копие на личните карти веднага, за да не ни направят някакъв проблем после  :ask:  притеснявам се.

Sis_i, да няма някаква грешка? Да не би входящия ви номер да е от 30.07.2010 г., тъй като нашият е 8976 от 03.08.2010 г.?




My first, my last, my everything!
АЗ съм се подготвила психически към август,септември като гледам на къде вървят нещата моят N 10619 от 09.12.2010.Дай боже да стане по рано но едва ли. :(
*
Mikrob4e, да, няма проблем. През 2010 година масово се смениха лични карти. Когато подавах документи, си питах за личната карта. Моята беше валидна до октомври 2010 г. При обаждането на служителката от Фонда й бях казала за новата карта. Копието на новата карта занесох в деня на получаване на заповедта. Нямаше никакъв проблем.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Относно личната карта - като получите одобрение и ви се обадят, служителките питат дали имате нови лични карти и ако имате такива ви казват, че в деня на взимане на заповедта трябва да носите копие от новата лична карта.
Жената по своята същност е ангел, отрежеш ли и крилата ще полети на метла:)))
*
Благодрая ви момичета за отговорите, ще си носим копия на личните карти в деня на вземане на заповедта.
 barklet , права си миличка, сгрешила съм наистина, подадохме си документите на 30.07.2010г.  Еееее малко остана :) още около 780 номера ...