0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #860 -: Декември 10, 2010, 22:46:36 pm »
Благодаря ви много за мненията




*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #861 -: Декември 11, 2010, 00:49:00 am »
Здравейте момичета, някой знае ли колко време горе долу след секцио, може да се направи следващ опит инвитро?
Благодаря ви предварително!


Препоръчват период на възстановяване 2 години.Това важи и за естественото забременяване...

това не е съвсем така. най-добре е да си се консултира с наблюдаващия гинеколог.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #862 -: Декември 11, 2010, 08:51:55 am »
Здравейте момичета, някой знае ли колко време горе долу след секцио, може да се направи следващ опит инвитро?
Благодаря ви предварително!


Препоръчват период на възстановяване 2 години.Това важи и за естественото забременяване...
това не е съвсем така. най-добре е да си се консултира с наблюдаващия гинеколог.

абсолютно точно. аз забременях след осем месеца, след секцио парва, под зоркото око на Стаменов. от него зная, че матката се възстановява от2 до 6 месеца. ако лекарите препоръчват да се изчаква то е защото организма компексно трябва да се възстанови. следвай съветите на личния си гинеколог
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #863 -: Декември 11, 2010, 15:55:38 pm »
Момичета, моля, ако някой има личен имейл на доктор Стаменов, да ми го прати на лични!

Много благодаря!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #864 -: Декември 12, 2010, 07:32:01 am »
Момичета,
Звънях за час миналата седмица, секретарката бе изнервена и каза че имали нова програма - да се обадя в началото на януари. Новата програма им я внедряваха когато бях около 15 септември ,октомври нямаха такъв проблемл Сега пак ли нещо променят ?
  От друга страна виждам че дават часове - вероятно на тези които са след хистеро или в процедури. Ако това продължа и не се докопам до лекаря ще се наложи да използвам спешния а не искам за такива случаи.
 Вие  как се справяте с тези секретарки и каква е таза нова програма вече 3 месеца .
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 07:33:41 am от swetlina »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #865 -: Декември 12, 2010, 07:41:25 am »
Аз звънях миналата седмица за час за консутация след неуспешен опит.Момичето беше много любезно и ме записа за 19.01.
Обясни ми ,че новата система е компютъризирана и много бавно зарежда та висях на телефона 20 мин., но пък имам час :wink:
Светлина, пробвай утре пак, аз вимаги звъня рано-9-10 часа, когато не са още изнервени.
Успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #866 -: Декември 12, 2010, 09:22:52 am »
В петък ми дадоха час за 20-ти януари,но аз бях на място в клиниката.Ако си от София,по-добре отиди там.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #867 -: Декември 12, 2010, 11:15:29 am »
swetlina помоли някое момиче от София да ти запише час

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #868 -: Декември 12, 2010, 16:46:00 pm »
Днес пробвах за 4ас и не ми се полу4и. :?
Трябва ми 4ас за 15.01


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #869 -: Декември 12, 2010, 17:29:05 pm »
Здравейте момичета.Днес ми е 6-и ден от МЦ и първи цикъл след хистерото.Та от снощи до днес нямам вече менструално течение , а едно тъмно кафяво на цвят ... 8O На някой случвало ли му се е нещо такова , защото ми е ужасно странно ?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #870 -: Декември 12, 2010, 17:48:53 pm »
Здравейте момичета.Днес ми е 6-и ден от МЦ и първи цикъл след хистерото.Та от снощи до днес нямам вече менструално течение , а едно тъмно кафяво на цвят ... 8O На някой случвало ли му се е нещо такова , защото ми е ужасно странно ?

След хистерото ми дойде първият месец само като зацапване, тъмно кафяво все едно ми цапаше само и беше доста оскъдно.Мисля,че е нормално това . После нещата се нормализират .
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #871 -: Декември 12, 2010, 18:16:10 pm »
Здравейте момичета.Днес ми е 6-и ден от МЦ и първи цикъл след хистерото.Та от снощи до днес нямам вече менструално течение , а едно тъмно кафяво на цвят ... 8O На някой случвало ли му се е нещо такова , защото ми е ужасно странно ?

След хистерото ми дойде първият месец само като зацапване, тъмно кафяво все едно ми цапаше само и беше доста оскъдно.Мисля,че е нормално това . После нещата се нормализират .
Много ти благодаря Дидомира за бързият отговор !  :bighug:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #872 -: Декември 12, 2010, 23:14:00 pm »
здравейте,аз съм в клиниката на 21ви ,този месец.Ако някой иска да му запиша час да пише...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #873 -: Декември 12, 2010, 23:49:28 pm »
evita, и при мен има промени в МЦ след хистерото. Първото беше по-оскъдно, а сега следващите 2 МЦ ми идват на по-малко дни-около 20/21. Започва едно леко зацапване, едва тече и после се започва същинското кръвотечение. Малко се притеснявам за това подраняване.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #874 -: Декември 13, 2010, 09:28:30 am »
evita, и при мен има промени в МЦ след хистерото. Първото беше по-оскъдно, а сега следващите 2 МЦ ми идват на по-малко дни-около 20/21. Започва едно леко зацапване, едва тече и после се започва същинското кръвотечение. Малко се притеснявам за това подраняване.
Майче не знам как ще са при мен следващите МЦ , защото току що приключи първата!Надявам се всички тези странности при нас да са нормални и да не говори за някакъв нов проблем.Не знам дали няма значение и какво е правено по време на хистерото ...Няма да гадая обаче, пожелавам ти успех и дано скоро успеем и ние! :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #875 -: Декември 13, 2010, 09:41:50 am »
А някои успял лие да си запише, час за започване на процедура м. януари, преди да му дойде цикъла?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #876 -: Декември 13, 2010, 11:57:10 am »
А някои успял лие да си запише, час за започване на процедура м. януари, преди да му дойде цикъла?

Аз се опитах да си запиша час, но ми казаха да звънна след 10 януари , когато ще съм сигурна кога ще ми е 20 ден от МЦ
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #877 -: Декември 13, 2010, 16:15:18 pm »
някои знае ли колко време след ЕТ е разрешен секса и въобще може ли да се прави или има риск за имплантацията
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #878 -: Декември 13, 2010, 16:35:17 pm »
някои знае ли колко време след ЕТ е разрешен секса и въобще може ли да се прави или има риск за имплантацията
По принцип зная ,че поне месец не е хубаво да се прави секс.Аз лично не бих рискувала,но всеки си преценява!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #879 -: Декември 13, 2010, 16:38:48 pm »
след успешен или неуспешен ЕТ?