0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #820 -: Декември 08, 2010, 19:55:34 pm »
Току що си записах час за преглед на 10 ден от МЦ след хистероскопия/за 13.01.2010/.Предният път след втората промивка ми казаха , че искат да видят как се възстановява лигавицата ...Така ми хрумна следното питане след колко време след хистерото ви се възстанови лигавицата , за да знам евентуално какво да очаквам ?

П.С.Казаха ми че започват работа на 10.01.2010 год.и ако имам изненади в цикъла да звъня от 10-и натам , за да променяме дата евентуално.
След втората промивка, ме извикаха на 10 ден от м.ц за проследяване на лигавицата.
Въпросът е дали е възстановена след първият цикъл или не?
Евита , в моя случай бих отговорила -да , възстановена е !
След хистерото правих една промивка.На втората д-р Стаменов ми каза ,че няма нужда и мога да почна вторият си опит веднага .Всичко обаче е строго индивидуално !
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #821 -: Декември 08, 2010, 19:55:49 pm »
Дидомира, аз имам 2 ЗЕТ, но и двата са неуспешни, единият на 13 или 14 ден,а сега последният на 17 ден. Изобщо не се притеснявай за точно на кой ден ще си.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #822 -: Декември 08, 2010, 20:05:40 pm »
Дидомира, аз имам 2 ЗЕТ, но и двата са неуспешни, единият на 13 или 14 ден,а сега последният на 17 ден. Изобщо не се притеснявай за точно на кой ден ще си.
Благодаря ти!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #823 -: Декември 08, 2010, 21:41:27 pm »
Евита , в моя случай бих отговорила -да , възстановена е !
След хистерото правих една промивка.На втората д-р Стаменов ми каза ,че няма нужда и мога да почна вторият си опит веднага .Всичко обаче е строго индивидуално !
Това именно питах , благодаря ти !
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #824 -: Декември 08, 2010, 23:15:56 pm »
Момичета много се притесних като чета, на всички са ви изписали промивки или нещо друго след хистероскопията, а на мен нито промивки ми казаха нито лекарства :?. Махнаха ми 2-ва полипа и ми казаха да отида на контролен на 9-ти ден от следващия цикъл.Чудна работа, вие какво мислите?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #825 -: Декември 09, 2010, 07:07:52 am »
zuzana,след моята хистероскопия , с която ми махаха полип също нямах назначени лекарства и промивки!
Спокойно!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #826 -: Декември 09, 2010, 08:56:05 am »
Момичета много се притесних като чета, на всички са ви изписали промивки или нещо друго след хистероскопията, а на мен нито промивки ми казаха нито лекарства :?. Махнаха ми 2-ва полипа и ми казаха да отида на контролен на 9-ти ден от следващия цикъл.Чудна работа, вие какво мислите?
Мисля ,че имаш късмет и док е преценил ,че нямаш нужда от промивки.
Успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #827 -: Декември 09, 2010, 09:11:35 am »
Привет!Моята хистероскопия беше през май и също ми отстраниха полип.Нямах назначени промивки и лекарства и всичко е ок, така,че всичко е индивидуално.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #828 -: Декември 09, 2010, 09:27:11 am »
И при мен беше така нямах никакви промивки след хистерото!!!
Момичета, в понеделник се обаждах в клиниката на секретерките да им кажа, че още не са ми се обадили за резултата от бипсията докторите, те ми казах да не се притеснявам, че ще се обадят, но все още няма обаждане, доста време мина на 25,11, беше биопсията ми!!!Чудя се дали няма да оставят обаждането след нова година нали ще излизат в отпуска!!!????
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #829 -: Декември 09, 2010, 10:22:52 am »
И при мен беше така нямах никакви промивки след хистерото!!!
Момичета, в понеделник се обаждах в клиниката на секретерките да им кажа, че още не са ми се обадили за резултата от бипсията докторите, те ми казах да не се притеснявам, че ще се обадят, но все още няма обаждане, доста време мина на 25,11, беше биопсията ми!!!Чудя се дали няма да оставят обаждането след нова година нали ще излизат в отпуска!!!????
А защо не пуснеш смс на спешният телефон , обясниш за какво става въпрос и те ще ти звъннат предполгам?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #830 -: Декември 09, 2010, 10:27:39 am »
И при мен беше така нямах никакви промивки след хистерото!!!
Момичета, в понеделник се обаждах в клиниката на секретерките да им кажа, че още не са ми се обадили за резултата от бипсията докторите, те ми казах да не се притеснявам, че ще се обадят, но все още няма обаждане, доста време мина на 25,11, беше биопсията ми!!!Чудя се дали няма да оставят обаждането след нова година нали ще излизат в отпуска!!!????
А защо не пуснеш смс на спешният телефон , обясниш за какво става въпрос и те ще ти звъннат предполгам?
Писах съобщение на Персенска защото тя ми прави биопсията и и звъннах веднъж, но нищо!!!Много ме учудва това мълчание и започвам да се притеснявам!!!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #831 -: Декември 09, 2010, 10:28:43 am »
Според мен, спешният телефон е за спешни случаи. А резултат от биопсия не е такъв.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #832 -: Декември 09, 2010, 10:33:31 am »
Според мен, спешният телефон е за спешни случаи. А резултат от биопсия не е такъв.

Точно така. Относно резултата от биопсията по възможност запиши час за коментар или иди лично без час.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #833 -: Декември 09, 2010, 10:44:21 am »
Току що записах час за януари.Винаги са били изключително любезни по телефона,но днес освен часа си пожелахме и весели празници и въобще всичко е коледно и празнично и с много добро настроение! tree2a :occasion10:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #834 -: Декември 09, 2010, 10:54:04 am »
Според мен, спешният телефон е за спешни случаи. А резултат от биопсия не е такъв.

Точно така. Относно резултата от биопсията по възможност запиши час за коментар или иди лично без час.
Знам, че спешния телефон не е за резултати от биопсия, но Персенка изрично ми каза, да не си записвам час за коментар, а да се обадя на секретарките, след което, те ще ми се обадят, това ми каза!!!Така, че засега ще чакам, благодаря за отговорите няма проблем, ще се уредят нещата сигурна съм!!!Весели празници на всички!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #835 -: Декември 09, 2010, 11:16:42 am »
 osi_13 загуби ми се поста.
Пак да питам, кога беше миналата година празника на клиниката?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #836 -: Декември 09, 2010, 11:17:33 am »
До колкото разбирам  ве4е има дата за старт на  работата на клиниката след Нова Година и това е десети януари.Така ли е?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #837 -: Декември 09, 2010, 11:38:02 am »
Според мен, спешният телефон е за спешни случаи. А резултат от биопсия не е такъв.

Точно така. Относно резултата от биопсията по възможност запиши час за коментар или иди лично без час.
А спешният телефон за какво е според вас ?Когато няма друг начин да разбереш нещо важно как да стане ?Ако биопсията не е важно нещо , то едва ли щеше да се прави ... И да не забравяме , че колкото и нещо да е спешно и използвайки въпросният телефон в доста от случаите не се стига до някакъв резултат !!!

На мен ми казаха , че първата работна дата за клиниката след нова година е 10.01.2010 год.!
Празникът на клиниката мисля че съвпадаше със Св.Мина и ако не греша тази година беше на 11.11.2010 г. ...
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 11:40:30 am от evita1717 »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #838 -: Декември 09, 2010, 11:38:55 am »
Да, Вали. Аз вече си записах час за д-р Сигридов за 17, за нула време графика му се е запълнил за 1 седмица напред  :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #839 -: Декември 09, 2010, 11:48:36 am »
До обяд въпросният телефон е в ембриолозите не виждам как те ще помогнат. След това същият този телефон е в някой от лекарите и имайки предвид натовареността на графика едва ли като звъннеш може веднага да ти дадат сведение за биопсията. Не знам какво да ви посъветвам.
Евита,четейки постовете ти оставам с впечатление, че недоволството ти спрямо клиниката е доста по-голямо от удовлетворението, че се лекуваш при един от най-добрите специалисти. Не искам да се превръщам в PR на Малинов, но подобни изявления биха заблудили доста момичета особено новите.

П.С. и в никакъв случай нямам желание да влизам в лични конфронтации.