0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #780 -: Декември 05, 2010, 20:49:21 pm »
Да,естествено,4е и хормоните са мн.важни.последните 3 дни ме следяха всеки ден иказваха,4е 6те из4акаме,докато позволяват хормоните.Притеснява ме това,4е в десния яи4ник фоликулите са по принцип по-големи,а в левия-по 13,14 мм,макар,4е там са пове4е на брои!Но-каквото е писано!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #781 -: Декември 05, 2010, 20:59:10 pm »
изобщо не се притеснявай...Аз не съм привърженик на многото фоликули/яйцелкетки/.Имах опит с 18 фоликула и сътветно 18 яйцеклетки,само от един яйчник/аз съм с един/...Оплодиха се всичките и на трети ден ми направиха трансфер по "спешно"...пуголовно спираха да се делят...

При последния опит,имах 4 по-големи фоликула и съответно май само в тях имаше читави яйцеклетки,защото ми казаха 4тири,от тях първоначално се оплодиха три.На втовия ден,когато отидох да говоря с ембриолозите и по-късно след обяд ми се обадиха,казаха,че и четвъртото е почнало да се дели...

оф,много дълго стана,просто искам да кажа да не се притесняваш изобщо.Нали знаеш,за едно прекрасно бебче ти е достатъчна една,единствена яйцеклетчица... :)Кураж
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #782 -: Декември 05, 2010, 21:59:06 pm »
Моят син е от опит, при който яйцеклетки аспирираха само от единия яйчник - 5 бр., 4 оплодени, 3 трансферирани. Спокойно ;)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #783 -: Декември 05, 2010, 23:06:00 pm »
Благодаря ви,4е ме успокоявате!Истината е,4е си трябва и голяма доза кусмет,ние сме и с мьжки фактор,нелек!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #784 -: Декември 06, 2010, 07:41:18 am »
На 8 декември съм на оперативна хистероскопия за премахване на полип. Най-после успях да се доредя, след постоянното "записана сте на изчакване". Не съм си представяла, че ще съм толко доволна от факта, че ще ме оперират :wink:
Надявам се януари да направя ЗЕТ. Успех на всички!

И аз за 8,9,10 съм на изчакване. Кога ти се обадиха? Ще взема да звънна и да видя какво ще ми кажат.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тем
« Отговор #785 -: Декември 06, 2010, 11:02:05 am »
Момичета, утре от 10.00 в "денят е прекрасен" по бтв гост ще бъде д-р Стаменов.
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 11:33:21 am от Дианче »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #786 -: Декември 06, 2010, 11:32:52 am »
Той утре има рожден ден.Да е жив и здрав и да продължава да помага.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #787 -: Декември 06, 2010, 12:26:45 pm »
Имам предложение!
Искате ли утре да пуснем специална тема във форума на Денят е прекрасен и да поздравим Доктора почти на живо. Предполагам, че ще се зарадва, те винаги четат от форума си.
Трябва да имате регистрация.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #788 -: Декември 06, 2010, 12:44:30 pm »
Съгласна
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #789 -: Декември 06, 2010, 12:47:17 pm »
Момичета,как става записването за д-р Сигридов?В кои дни и по кое време приема?
Моля за GSM номера на лични.
Благодаря!


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #791 -: Декември 06, 2010, 13:08:04 pm »
Утре, рано сутрин, ще пусна тема за поздрави в техния форум. Направете си регистрацията още днес, за а можете да пишете.

godgift, след + тест аз имах 2 прегледа при д-р Шефкетова и при д-р Персенска. След първия отидох да си запиша час и не знаех за кого, за д-р Сигридов ли, за другите лекари ли. Секретарката ми каза, че лекарите от инвитро отделението ще ми кажат кога трябва да си запиша час за д-р Сигридов и щом нищо не са ми казали ме записаха пак за тях. Така на 2-я преглед д-р Персенска ме предупреди да си записвам вече часове за Сигридов.
Часовете за него се записват пак при секретарката. Даже мен ме посъветваха да си запиша поне 2 часа напред, защото бързо се запълват. Личният му тел. ти го пращам.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #792 -: Декември 06, 2010, 13:18:21 pm »
Момичета,моля за GSM на д-р Стаменов.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #793 -: Декември 06, 2010, 13:26:29 pm »
Имам предложение!
Искате ли утре да пуснем специална тема във форума на Денят е прекрасен и да поздравим Доктора почти на живо. Предполагам, че ще се зарадва, те винаги четат от форума си.
Трябва да имате регистрация.

И аз съм съгласна.Имам и регистрация там.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тем
« Отговор #794 -: Декември 06, 2010, 13:28:28 pm »
Момичета, утре от 10.00 в "денят е прекрасен" по бтв гост ще бъде д-р Стаменов.


Аз съм сигурна че Ива и Мавриков казаха Д-р Стаменов, а сега чета във саита на предаването д-р Станчев.Предполагам че е правописна грешка. Сега ще питам и във форума на предаването, за да не съм ви подвела без да искам  :oops:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #795 -: Декември 06, 2010, 13:34:54 pm »
Дианче, нищо не намирам в сайта, пусни линк, моля те. Видях къде пише! Трябва да е грешка, не съм чувала за д-р Георги Станчев.
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 13:43:01 pm от mira_mimi »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #796 -: Декември 06, 2010, 13:42:49 pm »
Ето това е обощение на днешното предаване, като последнията абзац е за утрешното
http://www.btv.bg/shows/deniat-e-prekrasen/news/story/977175956-Denyat_e_prekrasen_praznuva_Nikulden.html
Иначе писах на е-пощата на предаването и чакам отговор.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #797 -: Декември 06, 2010, 14:28:47 pm »
Доктор Персенска или при който ти се падне прегледа казва кога и при кой да си запишеш час за следващия път.Аз си записах при д-р Михова,тъй като д-р Сигридов нямаше свободни.Предполагам ,че и тя ще ми допаде :)...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #798 -: Декември 06, 2010, 14:41:07 pm »
Момичета,свързах се с редакционния тел. на предаването , откъдето ми казаха,че госта е д-р Стаменов, и че в сайта е допусната правописна грешка.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #799 -: Декември 07, 2010, 01:02:50 am »
Дианче, нищо не намирам в сайта, пусни линк, моля те. Видях къде пише! Трябва да е грешка, не съм чувала за д-р Георги Станчев.

Аз също разбрах, че гост на предаването ще бъде доктор Стаменов.