0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #680 -: Ноември 26, 2010, 17:40:48 pm »
AZZIA_BO, наистина съжалявам за случилото се.
Бих ти казала, че трябва да имаш кураж и вяра да пордължиш, но първо ти трябва да повярваш в това и ще се справиш убедена съм.
:good_post:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #681 -: Ноември 26, 2010, 19:42:12 pm »
evita, ти първи опит ли ще правиш? Питам, защото виждам, че са ти препоръчали имунологични и генетични изследвания. Аз съм при д-р Персенска, но тя едва след първия опит ми препоръча имунологичните, а за генетични нищо не ми е казаала. Аз мисля да ги правя на своя глава, но след Нова година.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #682 -: Ноември 26, 2010, 21:29:26 pm »
evita, ти първи опит ли ще правиш? Питам, защото виждам, че са ти препоръчали имунологични и генетични изследвания. Аз съм при д-р Персенска, но тя едва след първия опит ми препоръча имунологичните, а за генетични нищо не ми е казаала. Аз мисля да ги правя на своя глава, но след Нова година.
Втори опит , но ми ги поискаха след първият.Успех Мая!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #683 -: Ноември 26, 2010, 23:44:04 pm »
AZZIA_BO, наистина съжалявам, преживяла съм го в 8 г.с. и за съжаление знам какво е чуството. Но искрено вярвам, че рано или късно всяка една от нас ще успее.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #684 -: Ноември 27, 2010, 10:54:55 am »
Дано вси4ки коите не успяхме да имаме пове4е късмет през следва6тата година.Аз няма да се откажа,не се отказваите и Вие.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #685 -: Ноември 27, 2010, 12:49:35 pm »
Дано вси4ки коите не успяхме да имаме пове4е късмет през следва6тата година.Аз няма да се откажа,не се отказваите и Вие.
:good_post:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #686 -: Ноември 27, 2010, 19:57:03 pm »
Няма отказване борбата продължава.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #687 -: Ноември 27, 2010, 20:07:12 pm »
Сьс сигурност процедури по фонда не по4ват в момента-може би до след Нова Година.Аз все пак по4нах стимулация-много ми се иска и се надявам на Коледно 4удо!Успех и вяра желая на вси4ки в трудната борба!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #688 -: Ноември 28, 2010, 19:13:54 pm »
а от кога ще излизат ваканция ?  и дали ще има някой дежурен там или въобще няма да се работи ? аз  трябва някъде около 10 да си направя тест и да знам дали да ходя в клиниката или в др. лаборатория
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #689 -: Ноември 28, 2010, 19:18:19 pm »
Аз разбрах,че ще почиват от 15.12 :) Успех!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #690 -: Ноември 28, 2010, 21:49:14 pm »
Интересува ме как са организирани прегледите и новите назна4ения по време на стимулация-преглед,хормони и след 12.30 разбира6 как продьлжава6,или не сам разбрала правилно?Необходимо ми е да знам,за да мога да се ориентирам как да процедирам на раб.си място.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #691 -: Ноември 28, 2010, 21:50:50 pm »
Интересува ме как са организирани прегледите и новите назна4ения по време на стимулация-преглед,хормони и след 12.30 разбира6 как продьлжава6,или не сам разбрала правилно?Необходимо ми е да знам,за да мога да се ориентирам как да процедирам на раб.си място.
Хормони,преглед,инжекции.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #692 -: Ноември 28, 2010, 21:57:10 pm »
Хормони и преглед до обяд, за новите инжекции освен на обяд след 12:30 може и вечер след 17:30.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #693 -: Ноември 28, 2010, 23:31:16 pm »
момичета отдавна не сьм писала ,защото бях в процедури,но при мен днес е 14 ден от трансфера-уринарен о, вьв вторник ще ходя на крьвен но и той няма да е по-различен.това ми беше 2 опит ,пьрви-мисед в 10 гс ,а и последен от фонда ,януари ставам на 43 сигурно сьм каката тук.но не сьм се отказала ще пробвам докато не ме изгонят поради старост
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #694 -: Ноември 29, 2010, 10:32:31 am »
Здравейте,момичета!В събота правих кръвен тест(14-ти ден) и е отрицателен.Нареждам се на опашката с надежда през 2011 година.На всички момичета в процедури и очакващи тест им пожелавам много по-голям касмет от моя!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #695 -: Ноември 29, 2010, 13:49:41 pm »
rutsasveta i bobi78 ,не бързайте да взимате прибързани решения и  да спирате лекарствата и да се отчайвате!14-ти  ден е много рано още! и то уринарен тест. изчакайте поне още 5-6 дни и пак опитайте
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #696 -: Ноември 29, 2010, 14:03:56 pm »
момичета а вие колко време след ЕТ  се връщате на работа?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #697 -: Ноември 29, 2010, 14:37:03 pm »
Седях си в къщи една седмица, живота ми е динамичен и липсата на ангажименти повече ме изнервя.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #698 -: Ноември 29, 2010, 15:36:30 pm »
Аз този път от пункцията си ползвах 1 месец болничен и честно казано изтрещях.но пък октомври беше много студено и имаше и много болни не че сега няма и се предпазих от вируси.Първия път си ходих на работа.И двата опита са ми неуспешни.За третия пак бих седяла в къщи с леки разходки,по-спокойно ми е.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #699 -: Ноември 29, 2010, 15:57:09 pm »
IOLII, аз първия и втория път си седях у нас до теста. Сега само 3-4 дни си бях у нас и после тръгнах на работа. И трите път бях с отрицателен резултат, така че не мога направя каквито и да е изводи. Един единствен път забременях естествено (съвсем случайно и изнендващо за всички), но за съжаление в 8 г.с. нямаше сърдечна дейност и последва абразио. Както се сещаш, тъй като изобщо не подозирах, че мога да забременея, нито съм си променяла ритъма на живот, нито нищо, а всъщност точно тогава стана. Така че както ти се чустваш по-спокойно и комфортно, така и постъпи. Няма универсални рецепти дали трябва да се лежи, да се почива и т.н., за да се увеличат шансовете за успех. Ако предпочиташ да си ходиш на работа и така се разсейваш повече, то няма смисъл насила да седиш в къщи.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)