0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #660 -: Ноември 25, 2010, 20:56:13 pm »
Телефона не знам, но ако отидеш на място в МД на 6 ет. или на 14 ет. ще можеш да си пуснеш генетични. За 14 ет. съм сигурна, че е без записване.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #661 -: Ноември 25, 2010, 21:04:23 pm »
Телефона не знам, но ако отидеш на място в МД на 6 ет. или на 14 ет. ще можеш да си пуснеш генетични. За 14 ет. съм сигурна, че е без записване.

благодаря,а вярно ли е, че на 6 ет. изследванията са безплатни или информацията ми е грешна?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #662 -: Ноември 25, 2010, 21:15:43 pm »
Remi G.,

ние правихме генетични изследвания ноември 2009г. при д-р Хаджидекова в Майчин дом, ет.6.

Тогава изследванията бяха безплатни, но записваха часове за след 2 месеца.

На бланката с резултати пише - Катедра по медицинска генетика, тел. 9520 357, email: dragatoncheva@yahoo.com

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #663 -: Ноември 25, 2010, 21:55:26 pm »
Къде е този Майчин дом в София ли е???
Момечета мислите ли, че ще ме карат да правя нови имонологични изследвания при положение, че последните които съм правила в началото на годината бях добре, но до следващото инвитро ще е минала едан година близо???И колко струват пормивките ако резултата от бипсията не е добър, моят резултат още не е излезнал!!!???
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #664 -: Ноември 25, 2010, 22:22:39 pm »
Да МД в София. Аз ги правих януари 2009, записах си час 3 месеца по-рано, но като отидох за резултатите исках да запиша час на 2 жени и ми отказаха, можело само платени, после пак правеха безплатни и вече и аз не знам как е. При всички случай се чака ако са безплатни.

Аз повторих имунологичните преди последното икси, старите бяха от малко повече от година и бяха ок.

Промивките ги плащах по 20 лв.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #665 -: Ноември 26, 2010, 09:09:48 am »
Здравейте!Пуснах генетични във вторник на 6 ет.а 10 дни по -рано на 14 ет.В момента на 6 ет. не записват защото не знаят как ще почиват по празниците,а изследването ще бъде готово през януари.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #666 -: Ноември 26, 2010, 10:21:26 am »
А докторите от клиника малинов ще ги вземат ли под внимание тези изледвания от друга клиника????Обикновенно искат в нашата клиника да са направени изследвания!Аз лично съм си правила безплатни изледвания за спин и васерман и хепатит В и С в ХЕИто в Стара Загора и нямаше проблем като ги дадох  в Малинов!Но за имонологичните незнам!???
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #667 -: Ноември 26, 2010, 10:23:48 am »
Да МД в София. Аз ги правих януари 2009, записах си час 3 месеца по-рано, но като отидох за резултатите исках да запиша час на 2 жени и ми отказаха, можело само платени, после пак правеха безплатни и вече и аз не знам как е. При всички случай се чака ако са безплатни.

Аз повторих имунологичните преди последното икси, старите бяха от малко повече от година и бяха ок.

Промивките ги плащах по 20 лв.
Благодаря Мира_ Мими!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #668 -: Ноември 26, 2010, 11:46:24 am »
А докторите от клиника малинов ще ги вземат ли под внимание тези изледвания от друга клиника????Обикновенно искат в нашата клиника да са направени изследвания!Аз лично съм си правила безплатни изледвания за спин и васерман и хепатит В и С в ХЕИто в Стара Загора и нямаше проблем като ги дадох  в Малинов!Но за имонологичните незнам!???
Честно да ти кажа на мен като ми каза д-р Стаменов генетични и имунологични го попитах може ли в Плевен , че ми е по-близо и той каза , че за генетичните няма проблем , но имунологичните държи да бъдат направени при тях!И така веднага след назначените от него изследвания пуснах имунологичните в Малинов , а генетичните оставих за Плевен , като за последното съжалих в последствие , защото ме разкатаваха здраво докато станат , но това е друга тема!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #669 -: Ноември 26, 2010, 12:32:23 pm »
с риск да ми се изсмеете  :oops: ще ви попитам - след трансвер съм , пия естрофем, утогестан , фолиева киселина,фраксипарин. док. ми каза да не пия кафе , кола и др газирани напитки, но за чай нищо не каза. как мислите дали мога да си пийвам поне чай от мащерка, риган и жълт кантарион?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #670 -: Ноември 26, 2010, 13:35:34 pm »
Привет,
при първия ми опит не пиех кафе-беше неуспех. Сега си пия по едно слабо кафенце сутрин, кола не пия, шоколад не ям/ама не ми се и яде де/. Чакаме две бебета и всичко е наред. Не изпадай в крайности. Ако ти се пие кафе-пийни си, ама малко и слабичко, или пък безкофеиново. Ако се вторачваш във всяко нещо, по-зле става. Това според мен де! Успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #671 -: Ноември 26, 2010, 13:47:38 pm »
Аз имам впредвид генетичните,а имунологичните само в клиниката при доц.Балтаджиева.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #672 -: Ноември 26, 2010, 15:56:09 pm »
с риск да ми се изсмеете  :oops: ще ви попитам - след трансвер съм , пия естрофем, утогестан , фолиева киселина,фраксипарин. док. ми каза да не пия кафе , кола и др газирани напитки, но за чай нищо не каза. как мислите дали мога да си пийвам поне чай от мащерка, риган и жълт кантарион?
Доколкото си спомням, мащерка не бива да се пие заради риск от контракции.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #673 -: Ноември 26, 2010, 16:30:42 pm »
Е моята бременост беше за кратко 24.11 се 4у пулса взех си снимка бях мн.щастлива.През нощта изхварлих плода,нямах болки нито контракцци.Присъединявам се към клуба на Къди
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 16:38:34 pm от AZZIA_BO »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #674 -: Ноември 26, 2010, 16:35:11 pm »
AZZIA_BO много съжалявам  :( съчувствам ти сигурно чувството е едно от най-ужасните!  :balk_145:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #675 -: Ноември 26, 2010, 16:35:36 pm »
Моят тест е отрицателен, оставам член на голямото семейство Надежда. Благодаря на екипа на цялата клиника, че ме подкрепят!
Съжелявам дано др.път да имаме пове4е късмет
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #676 -: Ноември 26, 2010, 16:37:25 pm »
AZZIA_BO много съжалявам  :( съчувствам ти сигурно чувството е едно от най-ужасните!  :balk_145:
Успокоението ми е 4е бяха 6 седмици а НЕ 6 месеца
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #677 -: Ноември 26, 2010, 16:58:10 pm »
AZZIA_BO съжалявам мила знам какво си изпитала  :balk_146: :balk_144:
Аз дори не стигнах до там -на 23.10. ми беше трансфера на 08.10. кръвния ми тест показваше 15,30 след два дни беше 26,27 от клиниката ми казаха да продължа лекарствата и че стойността ми е много ниска ,след няколко дни повторих теста и стойността беше 82,64 пак се обадих и пак ми дадоха надежда и ми казаха да запиша час за преглед след 10 дни ,което е сега в неделя .Но реших в понеделник на 22.11. да направя нов тест и стойността беше 95,45 за шес дни не  беше дори удвоена ,пак звънях но пак ми казаха да не спирам лекарствата .Във вторник получих зацапване а от вчера се засили и като се обадих и обясних подробно ми казаха да спра лекарствата но в недела да отида да ме видят да не е извън маточна.Ако знаеш сега как се моля да не е това и имам своята надежда че не е . :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146:
Трябва да сме силни и да гледаме напред щом сега видяхме  :bfp1: убедена съм че при следващия ни опит ще стигнем и до финала  :bori_007: :bori_004:
Наистина е много гадно да се случи на която и да е от нас но трябва да продължим напред.
Аз това и правя вече си мечтая за следващия опит.
и ЕДИНСТВЕНО ЗА КОЕТО СЕ ОБВИНАВАМ Е ЧЕ НЕ НАПРАВИХ ИМУНОЛОГИЧНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ .нО СЕГА КАТО ОТИДА ЩЕ ПИТАМ ДОК. КАКВО ДРУГО ДА ИЗСЛЕДВАМ.
Много успехи на всички които са в процедура и стиснати палци на тези от вас които са в очакване на  :bfp:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #678 -: Ноември 26, 2010, 17:03:18 pm »
МРАВЧИЦА И КАМБОЗОЛА,  благодаря ви за отговорите. бях чула нещо за една от тези билки, но не бях сигурна за мащерката ли се отнасяше или за ригъна.АЗИА много съжалявам, но бъди силна :bighug:.вярвай, че следващия опит ще бъде успешен
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #679 -: Ноември 26, 2010, 17:19:35 pm »
AZZIA_BO, наистина съжалявам за случилото се.
Бих ти казала, че трябва да имаш кураж и вяра да пордължиш, но първо ти трябва да повярваш в това и ще се справиш убедена съм.