0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #80 -: Октомври 18, 2010, 12:26:05 pm »
Аз нямаше как да отида след прегледа, защото беше в събота 20:00ч и днес звъннах по телефона. Не съм чакала да ми дойде, защото Д-р Стаменов ми каза да изчисля и да се обадя по телефона. И днес така и направих! Може би ако не ми се обадят за декември ще отида на място!
Дидомира, ти все пак направи ли хистероскопията или чакаш сега? Аз за ЦС нямах никакви проблеми записаха ми веднага час, но тя става бързо за 5 мин....
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #81 -: Октомври 18, 2010, 12:35:59 pm »
Аз нямаше как да отида след прегледа, защото беше в събота 20:00ч и днес звъннах по телефона. Не съм чакала да ми дойде, защото Д-р Стаменов ми каза да изчисля и да се обадя по телефона. И днес така и направих! Може би ако не ми се обадят за декември ще отида на място!
Дидомира, ти все пак направи ли хистероскопията или чакаш сега? Аз за ЦС нямах никакви проблеми записаха ми веднага час, но тя става бързо за 5 мин....
Миличка , аз съм след неуспешн втори опит ин витро. Минала съм вече през всичко ,и остана биопсията . Имам замръзени ембриончета .
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #82 -: Октомври 18, 2010, 12:42:36 pm »
DariD, ние май сме с подобни проблеми :).
На мен ми предстои лапаро с хистероскопия. Имам хидросалпингс /и съмнения за ендометриоза/.
Но имам записан час за следващия месец.
Просто ме помолиха да сметна кога да ми сложат датата за манипулацията и аз горе-долу сметнах.
Хубавото е, че като е комбинирано плащаш 980 лв, излиза по евтино, отколкото ако плащаш двете по отделно.
Успех!!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #83 -: Октомври 18, 2010, 12:58:13 pm »
Emilli5 за хормоните не знам защо ги пускаме от лабораторията ми казаха че нямали общо с биопсията.Моите резултати излязоха на 3 ден но аз звънях на секретарките и когато бяха готови писах смс на др.Персенска и след около 2 часа ми се обади за да ги коментира,стискам палци всичко да е наред с резултатите.Момичета исках да ви попитам след първата инжекция за стимулацията на кой ден викаха на първи преглед 3-4-5,че съм забравила а в четвъртък започвам и искам да си планувам почивен ден ако е на 5 ден.
Мерси дано да са добре ,4е много ме е страх какво ще излезе.При теб как е резултата какво ти казаха какво следва да правиш сега.А стимулация ли ще по4ваш ако си по къс протокол незнам как е аз бях по дълак.Успех ще стискам палци този ти опит да е със  :bfp: :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2010, 15:18:59 pm »
Момичета ,някой би ли могъл да ми каже ,какво струват промивките след хистероскопия ?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2010, 15:41:58 pm »
DariD, ние май сме с подобни проблеми :).
На мен ми предстои лапаро с хистероскопия. Имам хидросалпингс /и съмнения за ендометриоза/.
Но имам записан час за следващия месец.
Просто ме помолиха да сметна кога да ми сложат датата за манипулацията и аз горе-долу сметнах.
Хубавото е, че като е комбинирано плащаш 980 лв, излиза по евтино, отколкото ако плащаш двете по отделно.
Успех!!!
Да и аз съм с хидросалпингс на едната тръба а другата запушена! Ти кога успя да си запишеш часа за операцията за другия месец? Започвам да мисля, че сбърках като се обадих по телефона...като че ли на място човек има по-голям шанс!  :(
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #86 -: Октомври 18, 2010, 15:50:45 pm »
Валерия, на мен след хистероскопията ми направиха 2 промивки х 20 лв. всяка.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #87 -: Октомври 18, 2010, 15:59:44 pm »
Благодаря Felindra
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #88 -: Октомври 18, 2010, 20:19:18 pm »
Здравейте, момичета
От доста време чета форума, но за първи път решавам да пиша и то най-вече, защото видях няколко момичета с моя проблем
И на мен ми предстои лапароскопия с хистероскопия и имах записан час за този месец. Имах час, но не и операции, защото иначе "безгрешния" ми цикъл реши точно сега да ми направи номер и да закъснее:(
Както и да е...И сега съм на изчакване, без значение, че имах час - бях за тази седмица, но няма никаква надежда, сега съм и за другия месец, но съм 3-та резерва, а за декември доколкото разбрах още не записват часове...
 

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #89 -: Октомври 18, 2010, 20:23:40 pm »
Здравейте, момичета
От доста време чета форума, но за първи път решавам да пиша и то най-вече, защото видях няколко момичета с моя проблем
И на мен ми предстои лапароскопия с хистероскопия и имах записан час за този месец. Имах час, но не и операции, защото иначе "безгрешния" ми цикъл реши точно сега да ми направи номер и да закъснее:(
Както и да е...И сега съм на изчакване, без значение, че имах час - бях за тази седмица, но няма никаква надежда, сега съм и за другия месец, но съм 3-та резерва, а за декември доколкото разбрах още не записват часове...
 


Аз мислех утре да се обаждам за записване за декември! На мен днес не ми казаха коя резерва съм  :(
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #90 -: Октомври 18, 2010, 20:29:52 pm »
Здрасти, DariD
На мен ми казаха да се обадя в началото на другия месец за дати за декември, но пробвай и пиши, моля те, ако има нещо ново
Аз много настоявах да ми кажат колко човека освен мен има на изчакване за датите ми и една от секретарките най-накрая ми каза
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #91 -: Октомври 18, 2010, 20:38:47 pm »
mzita ти на място ли ходи или по телефона? Уфф не знам голяма борба ще е.. :D Ти датата за този месец, която ти пропадна кога я записа? Дано успееш колкото може по-скоро! :balk_81:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #92 -: Октомври 18, 2010, 21:07:43 pm »
Уж се бях подготвила да е трудно, ама като гледам какъв зор е само, за да се запишем за операция, само мога да си представя какво ще е нататък...Но и с това ще се справим  :D
Записах си часа в началото на септември за 15 октомври
А сега за смяната на датата звънях по телефона
Ти за кога си записана за изчакване?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #93 -: Октомври 18, 2010, 21:30:41 pm »
За между 3-ти и 5-ти ноември. А ти?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #94 -: Октомври 18, 2010, 21:44:27 pm »
11-12 ноември
Стискам ти палци  :goodluck: :goodluck: :goodluck: за утрешното обаждане!
Бъди много настоятелна да ти кажат колко човека чакат освен теб
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #95 -: Октомври 18, 2010, 22:10:13 pm »
11-12 ноември
Стискам ти палци  :goodluck: :goodluck: :goodluck: за утрешното обаждане!
Бъди много настоятелна да ти кажат колко човека чакат освен теб

Аз имам час за 12.11. за хистеро !Успех и на двете!!!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #96 -: Октомври 18, 2010, 22:15:25 pm »
Евита, късмет на теб на 12-ти Пък може и да се видим в операционната :D :D :D или пък скоро след това!!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #97 -: Октомври 18, 2010, 22:17:17 pm »
Евита, късмет на теб на 12-ти Пък може и да се видим в операционната :D :D :D или пък скоро след това!!!
Дай Боже всичко да е наред! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #98 -: Октомври 18, 2010, 22:27:06 pm »
Желая ви много много късмет!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #99 -: Октомври 18, 2010, 22:39:46 pm »
Принципно клиниката почива втората половина на декември, може би затова не записват часове още за тогава. Успех желая на всички!