0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #60 -: Октомври 15, 2010, 16:05:16 pm »
Да споделя нещо хубаво :) - днес пробвах да си сминя часа...и попаднах на много любезна секретарка, която направи всичко възможно и ме премести два дни по-напред в графика! Можело значи, ама требва да се поизнерви човек... При тази промяна хващам 10-ти ден от цикъла и се надявам нещата да се отпушат - стискайте ми палци!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #61 -: Октомври 16, 2010, 00:09:08 am »
Da se zapi6a i az v novata temi4ka.Otnovo se izvinqvam za latinizata kompa mi se prezaka ne6to. :oops:Dano me iz4etete .Da se pohvalq na 13.10. startirah makar i s leko zavi6en E2-64.Za sega sum na Puregon 450.Utre imam pregled i novi hormoni i moje bi i dopulnitelna injekzijka.Uspeh na vsi4ki koito sa v stimulaziq i na tezi koito im predstoqt.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #62 -: Октомври 16, 2010, 10:15:34 am »
Да се запиша и аз в новата тема, макар че нямам какво да споделя засега. Единствено мога да предложа на хората от други градове да пробват да потърсят хотелски апартаменти, те обикновено излизат по-евтино от хотел.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #63 -: Октомври 16, 2010, 10:20:54 am »
Цък! И аз тук...следя всичко с интерес! :wink:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #64 -: Октомври 16, 2010, 16:52:47 pm »
Здравейте момичета, и аз се записвам тук. Мина хистероскопията в Тутракан. Док каза, че имало някаква преграда в матката, която коригирал(не зная как точно). Когато говорих с д-р Персенска, тя каза, че от снимката не може да се каже 100%, че тръбата ми е запушена. При хистерото док е преценил, че не е нужно да я изолира. Така, че за хубаво или лошо не са ми изолирали тръбата. Ще се доверя на преценката му. Всичко наистина мина много леко. Ще чакам е нетърпение новия опит. Успех на всички.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #65 -: Октомври 17, 2010, 10:52:36 am »
Момичета някой може ли да ми дадете спешния телефон на клиниката , моля ви спешно е
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #66 -: Октомври 17, 2010, 11:00:27 am »
0884700704-Спешен телефон
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #67 -: Октомври 17, 2010, 11:02:34 am »
Благодаря
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #68 -: Октомври 17, 2010, 12:25:46 pm »
Emilli5 аз правих миналата седмица и цената беше 200 лв.като в нея влизат и хормоните.Аз бях изпила един аулин преди това около час и не усетих нищо абсолютно нищо.Успех ти желая и дано всичко е ок.
Здравей,мина и мойта биопсия поносима беше болката,но изсках да те питам,4е не разбрах кой хормони изследват и какво ти казаха ти ли да се обадиш или те ще ти звъннат като стане вси4ко готово.Твоите излязоха ли?Благодаря ти
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #69 -: Октомври 17, 2010, 13:12:41 pm »
emilli5, хормоните, които се изследват преди биопсия са Е2 и Прогестерон.

По принцип се записва час за коментар на резултатите от биопсията, но можеш да се обадиш или да пуснеш смс на докторите и те да ти съобщят въпросните резултати.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #70 -: Октомври 17, 2010, 14:05:18 pm »
emilli5, хормоните, които се изследват преди биопсия са Е2 и Прогестерон.

По принцип се записва час за коментар на резултатите от биопсията, но можеш да се обадиш или да пуснеш смс на докторите и те да ти съобщят въпросните резултати.
Meрси  те не ми казаха да си запиша 4ас а само да се обадя на секретарките да ми кажат резолтата а след това пък някой от док.ще ми звънели да ми кажат какво ще се прави по на татака.И на теб ли така ти казаха?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #71 -: Октомври 17, 2010, 14:21:07 pm »
Да споделя нещо хубаво :) - днес пробвах да си сминя часа...и попаднах на много любезна секретарка, която направи всичко възможно и ме премести два дни по-напред в графика! Можело значи, ама требва да се поизнерви човек... При тази промяна хващам 10-ти ден от цикъла и се надявам нещата да се отпушат - стискайте ми палци!


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #72 -: Октомври 18, 2010, 09:12:32 am »
Emilli5 за хормоните не знам защо ги пускаме от лабораторията ми казаха че нямали общо с биопсията.Моите резултати излязоха на 3 ден но аз звънях на секретарките и когато бяха готови писах смс на др.Персенска и след около 2 часа ми се обади за да ги коментира,стискам палци всичко да е наред с резултатите.Момичета исках да ви попитам след първата инжекция за стимулацията на кой ден викаха на първи преглед 3-4-5,че съм забравила а в четвъртък започвам и искам да си планувам почивен ден ако е на 5 ден.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #73 -: Октомври 18, 2010, 10:50:11 am »
Здравейте момичета,
Трябва да си запиша час за лапароскопия и хистероскопия комбинирано, обадих се по телефона, но ми казаха че оставам на изчакване...какво значи това??? Трябва някой да се откаже, за ме вмъкнат или какво? Някой получавал ли е такъв отговор? Моля пишете ми!!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #74 -: Октомври 18, 2010, 11:00:34 am »
Сещам се за два евтини хоТели (не хостели) в София - Easy и Симона. Мисля, че Симона е с по-добри цени: http://www.hotelsimona.com/nastanyavane но няма пряк транспорт до клиниката.
Не е вярно това - срещу хотела спира автобус 83, който спира точно пред клиниката.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #75 -: Октомври 18, 2010, 11:50:56 am »
Здравейте момичета,
Трябва да си запиша час за лапароскопия и хистероскопия комбинирано, обадих се по телефона, но ми казаха че оставам на изчакване...какво значи това??? Трябва някой да се откаже, за ме вмъкнат или какво? Някой получавал ли е такъв отговор? Моля пишете ми!!!
Точно това означава!
И ти като мен си допуснала същата грешка-трябвало е веднага след прегледа и назначената ти комбинация от хистеро и лапаро да се качиш горе и да запишеш час , защото по телефона вероятността да го направиш , когато ти е дошъл МЦ е почти нулева!Просто всички часове са заети и оставаш на изчакване ...Успех!
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 11:53:21 am от evita1717 »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #76 -: Октомври 18, 2010, 11:59:21 am »
Здравейте момичета,
Трябва да си запиша час за лапароскопия и хистероскопия комбинирано, обадих се по телефона, но ми казаха че оставам на изчакване...какво значи това??? Трябва някой да се откаже, за ме вмъкнат или какво? Някой получавал ли е такъв отговор? Моля пишете ми!!!
Точно това означава!
И ти като мен си допуснала същата грешка-трябвало е веднага след прегледа и назначената ти комбинация от хистеро и лапаро да се качиш горе и да запишеш час , защото по телефона вероятността да го направиш , когато ти е дошъл МЦ е почти нулева!Просто всички часове са заети и оставаш на изчакване ...Успех!
Да, но самите секретарки отказват да записват час преди да ти е дошъл цикъла.Казвам го ,защото моя приятелка върнаха така и ,защото биопсията която следва да правя също... .Аз ,естествено не им повярвах ,че като ми дойде и ще ми запишат час , но те доста ме уверяваха в противното. Но съм решила,че ако са ме подвели ще отида на място и ще са разправям тоя път !
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #77 -: Октомври 18, 2010, 12:09:26 pm »
Дидомира, досега никога не са ми правели въртели при запис на час за биопсия. Може би, защото е за 5 мин. работа. Хистерото е друг филм.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #78 -: Октомври 18, 2010, 12:15:21 pm »
и аз не съм имала проблеми с часовете за биопсия и лечение.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #79 -: Октомври 18, 2010, 12:16:56 pm »
Еееее, благодаря ,момичета за добрите новини тогава! :)
Като знам какво чакане падна за хистерото и преди това за снимката и ... косата ми настръхва .