0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #40 -: Октомври 14, 2010, 18:21:44 pm »
 Никой ли не е нощувал в някаква нормалн квартира.Учудавм се че само едно момиче отговори за този Хостел Левит.Разгледах го в Нета,но нещо не  ми вдъхва доверие.
Право е момичето не ходете там.А някое хотелче наблизо дали има?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #41 -: Октомври 14, 2010, 18:36:22 pm »
Другите момичета ми бяха предложили Аква хотел,той е близо до клиниката,звънях да питам за цената и щях да падна-64 лв. за единична стая и 70 и кусур за двойна. За тризвезден хотел ми се струва множко. geko,Хостела даже и няма нищо общо със снимките.
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 18:40:13 pm от pepssi »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #42 -: Октомври 14, 2010, 19:09:21 pm »
60-70 лв. за единична стая е нормална цена за голям град. За съжаление. Миналата година ходих до Варна в командировка - не можах да намеря хотел под 60 лв.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #43 -: Октомври 14, 2010, 19:35:35 pm »
Вижте тук http://www.hostel-taiti.com/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=44.
Една приятелка е отсядала в този хотел и каза, че е доволна.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #44 -: Октомври 14, 2010, 19:41:25 pm »
Сещам се за два евтини хоТели (не хостели) в София - Easy и Симона. Мисля, че Симона е с по-добри цени: http://www.hotelsimona.com/nastanyavane но няма пряк транспорт до клиниката.
А този ми излиза като евтин също, а и е близо, на 15 минути пеша от клиниката: http://sofia.hoteliinfo.com/zora-sofia
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #45 -: Октомври 14, 2010, 20:27:16 pm »
Запис  :wink:
Успех в процедурите, момичета  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #46 -: Октомври 14, 2010, 22:04:13 pm »
Запис и от мен.От днес съм в стимулация 1ва инжекция Gonal.Имали и други моми4ета в стимолация
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #47 -: Октомври 14, 2010, 22:28:39 pm »
С надежда се включвам и аз. Успех на всички предстоящи и настоящи стимулации !!!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #48 -: Октомври 15, 2010, 00:15:35 am »
МНОГО УСПЕХ и положителни тестове и скоро всички да пишем по други теми във форума. yahoo_33 :stroller: :sbabygirl: :babyboy:и аз да драсна в новата темичка за късмет!!!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #49 -: Октомври 15, 2010, 00:26:08 am »
"Имали и други момичета в стимулация"-има и още как моята първа инжекция ще е неделя.И момичета да попитам за първата инжекция,че нещо маи бъркам реда,отиваш в лабораторията за Е2,преглед и инжекция този ли е реда?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #50 -: Октомври 15, 2010, 01:52:13 am »
Успех момичета!Дано скоро всички се похвалите и с положителни тестчета!


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: а по късно и с  :babyflips: :babyflips: :babyflips:




*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тем
« Отговор #51 -: Октомври 15, 2010, 08:56:46 am »
Да се запиша и аз в новата темичка! :D
Момичета, искам да ви пожелая УСПЕХ!
Дано в скоро време всички да се похвалите тук с положителни резултати! :D
И момичета да попитам за първата инжекция,че нещо маи бъркам реда,отиваш в лабораторията за Е2,преглед и инжекция този ли е реда?
Точно това е реда! :D
Но хормоните при мен бяха три - LH, E2 и FSH.
Успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #52 -: Октомври 15, 2010, 10:46:30 am »
Здравейте мимичета, пиша Ви във връзка с квартирата на клиниката.Бях там преди 5 дни. Квартирата наистина е на 10 метра и е отлична. Стаите са три по 2 момичета в стая.Има 2 бани с тоалетни, 2 хладилника, 2 микровълнови и една тераса. Също така има и пералня. Помислили са даже и за малките подробности като чинии, вилици, сол,оцет, щипки и други. Отоплява се с парно.Всяко момиче си има ключ. Много е удобно. Ако Ви интересува още нещо питайте, насреща съм. Успех на всички
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #53 -: Октомври 15, 2010, 11:02:11 am »
Само да добавя, че има един хотел - Таити, който се намира в кв.Княжево и прави отстъпка за пациенти на клиниката. Двойната стая е 30 лв., но е далечко. Удобен е ако сте с кола.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #54 -: Октомври 15, 2010, 11:06:27 am »
Привет момичета,извинявам се предварително,че малко се отклонявам от темата,но тук може би ще получа най бърз и точен отговор.С кой трамвай,тролей или маршрутка ще стигна от Централна автогара до клиниката.Благодаря ви
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #55 -: Октомври 15, 2010, 11:08:52 am »
трамвай 7, спира на бул. България и после вървиш по Гоце Делчев.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #56 -: Октомври 15, 2010, 11:28:22 am »
Здравейте момичета, да се запиша и аз!В неделя на 17.10 ми е втората инжекция декапептил депо, след което док. каза че започваме същинската стимулация.някой може ли да ми обясни по подробно какво следва ? Благодаря Ви, желая успех на всички!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #57 -: Октомври 15, 2010, 12:34:04 pm »
Здравейте пак, квартирата е по 30 лв. на човек. Има безжичен интернет в нея, а за хотел таити не знам. Доколкото знам в едната от стаите, която е отделена с коридорче от другите две настаняват и семейства, но все пак трябва да питате някоя от санитарките, те се занимават с квартирата. Телефонът за връзка е 0885 034556. Аз по време на стимулацията бях сама и отседнах там. За пункцията съпругът ми дойде и ние се настанихме в хотел Аква, който е на 15 мин. пеш от клиниката. Цената на двойната стая е 72 лв, но на нас ни направиха отстъпка и ни я дадохаза 60 лв. Мисля че правят остъпка на всички от клиниката. В хотелът също има интернет. Ако Ви интересува още нещо питайте без да се притеснявате
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #58 -: Октомври 15, 2010, 13:03:46 pm »
Благодаря ти Дидилия.
 И от други момичета разбрах,че квартирата от клиниката била супер.Ами остава да почнем стимулациите,ако е рекъл Господ.
Късмет на всички и се усмихвайте повече!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #59 -: Октомври 15, 2010, 15:13:03 pm »
На всички момичета желая успех в процедурите и само положителни тестчета :goodluck: :butterfly: :sunshine: